FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sevvlasta70

    sevvlasta70 Pisálek fóra

    Naprosto soulasím.
     
    Hrnkajda, lacrima a tydýtková tohle ocenili.
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak mám všechno napěstované, ale chybí mi 134 bedniček, zase honím vypadávátka. toto neovlivním a doufám, že stačím ulovit na dokončení. Všem přeji klidnou hru. Jára
     
    evainfo, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Grubke2 a nedala jsi ji omylem do jednoho z parků? Nikdo nehlásil, že by nedostal dekoraci. Většinou se ale s železnou pravděpodobností stává, že si lidé v průběhu akce vloží dekorku do parku nebo parku na bahamaramě a pak ji nemohou najít.
    Příjemnou hru danda
     
    evainfo, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jel jsem automaticky pres den a uz jsem nemusel zaplnovat bahamku, sklidim naposled a bude to komplet...
    Bedynek mam vic nez je zdravo, ovsem casovy ukol na zviratka uz dlouho nechci videt...
    Cas je, takze kdo dela casovky, hlavne to tam naskladat od nejdelsich postupne k nejkratsim, aby prvni sklizen s maximem posilovani byla hlavni a pak vytrhnout ty co se nestihnou do limitu otocit a dat misto nich ty co se stihnou...

    Vypadavat ma 117 nakladu/den, v tuto chvili ma byt 510 ([4.ukol]+160 ) nebo chybet 190, mam 1119 (chybi 0 ), mam 159% hotovo.
    Stav kviti : idealne 10918 kusu (2500/den, [4.ukol]+3918 kusu ), mam 13608 z 15000 (90% ).
    Zatim uplynulo 72% casu, zbyva 39 hodin.
     
    Hrnkajda, skalara.v a lacrima tohle ocenili.
  5. rennyn

    rennyn Zelenáč fóra

    ahoj, ten chameleon je k získání jen v akcich? Nechápu proč mi je 10x žlutý, když nemám základní stáj. Nebo se dá sehnat i jinde? Úkoly mám všechny splněny...
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    ;)Ahojky, tak jsem tu na začátku prohlásil, že tu akci dělat nebudu. Ovšem, ten stonek s BBZ lákal. Tak jsem to dal - stromy pouze s vrtulkami a ponožkami. Asi tak kolem 100 ks. Zvířátka, to byl problém, růžové nemám, neboť výrobny byly vyloučeny. Takže jsem se spolehl na své dva obr chlívky a na tolik zatracované oranžové chlívky, co každou chvíli padli v kole smůly. Padlo něco SK /60 ks) a ráno v půl osmé jsem ji dnes dodělal. Ovšem, měl jsem aktivovány ty řemeslné výrobky. Ale, byl bych to dal i bez nich - ještě jich spoustu dozrálo později. Květů mi chybělo asi tři sta, to jsem dal po obědě. Celou tu dobu, co jsem pěstoval kytky a připravoval krmení a chlévy, jsem vůbec nesledoval bedýnky, ale ještě mi jich 88 zbylo. Takže , celkem pohoda. Jen těch medvídků už mám 5. Chtělo by to nějakou akci na jejich využití. V neděli jsem byl celý den mimo, takže kvítí nemohlo přibývat tak rychle. Toto se mi líbilo, a ten začátek - no, i my občas zkolabujeme. Trepifajksl:p:)
     
    evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  7. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    akcia zdarne ukončená, stonka mi dáva 13090 BBZ, čo je celkom slušný počet, bude sa lepšie postupovať, bo zlatých banánov mi treba ešte hodne
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já nemám ještě tak vysoký level na Baha, ale přes 11 000 také dobrých - jak tu zaznělo, hodně, ale hodně ZB je třeba. Trepifajksl:);)
     
    9klárka9 a 182BAMBULKA tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jooooo, a je to, za chvili dam stonek... dava pekny bonus, to jo :)

    Vypadavat ma 117 nakladu/den, v tuto chvili ma byt 514 ([4.ukol]+164 ) nebo chybet 186, mam 1265 (chybi 0 ), mam 180% hotovo.
    Stav kviti : idealne 10995 kusu (2500/den, [4.ukol]+3995 kusu ), mam 15621 z 15000 (104% ).
    Zatim uplynulo 73% casu, zbyva 38 hodin.
     
  10. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak hotovo.Už od neděle večer jsem pěstovala jen dlouhodobky a když jsem z práce přišla zasela ještě aerokvět.Opičky byli už našlechtěné z BB.Takže pohodička.Stonek dává bez pár drobných 15000 BBz,to zas parádička.Nakonec ještě zbylo 85 ks vypadávátek a to ještě není konec akce.To se sama divím,ale karafiáty nezklamaly.
    Nejtěžší bylo napěstovat zvířata.Stačilo jednou chlívy kde se dalo a na podruhé jsem nechala jen jednu louku a bahamku.Ale bylo to o prsa,když jsem nesnědla urychlující produkty.
    Tak držím palečky,kdo ještě zápolíte,ať to vyjde.
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po včerejším dodělání akce jsem opět přestavěl farmu a mám teď převážně chlévy. Byl jsem zvědavý, co to udělá s vypadávátky, ale musím říct, že jsem velice spokojený, protože už mám 285 nákladů navíc a to ještě nějaký čas do konce akce zbývá.

    Stonek je opravdu super a jsem s ním maximálně spokojený. Ze 4. úkolu ty 4 párty lístky byly ty pravé, jelikož mi hodily další 2 kytky do sbírky ;).

    Všem, kteří ještě bojují s pěstováním nebo s náklady, tak držím palce :).

    aerokvět: 15 109 / 15 000 ( chybí 0 )
    náklad: 985 / 700 ( chybí 0 )
     
  12. vrasek1

    vrasek1 Pisálek fóra

    mám už též hotovo,nějakého medvéda bych bral,ale nemám obrovské chlívky ani chlévy lepší než oranžové chybělo
    9000,radši čtu než píšu
     
  13. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak já opět skončím na vypadávátkách jako vždy,ať sázím co sázím,prostě to neskáče,na druhé farmě s tím není problém,tak já nevím,kde je chyba.Potřebuji ještě 175 nákladu,zítra jsem do večera v rachotě,vidím to bledě.No nic,stávaj se i horší věci,ale ten stonek mě bude mrzeti:-(
     
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj maminka78,

    175 nieje až tak moc, skús sadiť rastliny čo dávajú najviac BS(ak už máš akciovku napestovanú) a určite niečo napadá. Ešte si môžeš o náklad napísaať aj tu-posielanie a výmena darčekov.
    Prajem veľa šťastia a peknú hru
     
    danda-vnovis, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  15. cicimana

    cicimana Rádoby autor

    Ještě 75 nákladů a mám hotovo, teda doufám.
     
    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  16. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Ahoj lidičky, nevíte někdo, zda se z parku dají dostat již tam uložené věci. Dala jsem tam 4 tulipány a načítací rostlinu, no a teď bych je potřebovala na stonku.
    Viky007
     
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    viky007, neni nic jednoduššího, najeď na ikonu lopaty v postranní liště, vyber červené kolečko na odstranění produktu a pak klikni na ty věci, co chceš odstranit....no a najdeš je v bedně...liště

    jinak akce dokončena ...super...pohodovka:D
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak konečně hotovo:DByla to fuška když se chodí do práce,ale bylo to zajímavé.A ještě mně potěšil bonusový kod který nám dají;)
    Držím všem palce,času dost;)
     
  19. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Zkoušela jsem z nových párty lístků něco získat, ukazovala se mi tam jedna kytka na prvním místě, ale nepadla.. a další nabídka už je bez kytky.. takže nabídky s kytkami už skončily asi.. a předtím mi taky nechtěly padat.. jen pár.. :(
    Takže řádek na kytky není, mají mi aspoň dávat BBZ na ostrově (některé z kytek)... :)

    evainfo - to jsem ráda, že jsem to pochopila správně.. Ale stejně - nechápu, jak může vypínat wi-fi?
     
    evainfo, Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  20. Marwy

    Marwy Zelenáč fóra

    I školou povinní mají záhul
     
    evainfo, Hrnkajda a -Pietro1976- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.