FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    nebojte sa ved oni nam nadelia nejaky ten bonusovy kod..za marmelady a nervakyxDxDxDxDsnad bude stedryyyyy
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak to fakt zmrvili riadne, cely den cakam a nakoniec ....
    potom aby bol jeden v klude :wuerg:
     
  3. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Většinou si ke hře dělám kafe,ale dneska je to na láhev vodkyo_O
     
  4. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    proto oni tam vždy mají napsano,ze terminy akci muzou byt zmeneny.. nu a my tu muzem nadavat do alelujah :)
    ale chce to klid, nejde preci o život ne?

    btw.. protestuji proti začátku akce na 11 hod.. :D
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  5. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Ahoj. Vím, že to sem nepatří, ale nevím kam to napsat. Měl jsem od minula tři sazeničky na obří stromy a teď když jsem je dal na plochu mi vyrostl Citronovník XL, Javor cukroví XL a ořešák XL. Mě to nepřijde úplně normální. Posílám vláčkem stromy na obří stromy a pak mám tenhle plevel.
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Tak milé RT velmi děkuji na stromy po celé farmě jsem dala hnojivo aby dorostly do 14 hodiny.Hnojivo jsem dala včera večer.Děkuji za okradení .Hnojivo jsem platila floreny tj.za své peníze.Předpokládám že peníze mi nikdo nevrátí a tak velni děkuji.Jste si jisti že tato akce zítra určitě začne ? Nerada bych s tím hnojivem plýtvala znovu.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Fajn dala jsem včera artyčok a cibuli kvůli vypadávátkům, nevím v kolik a proto ani nevím, kdy se zaplevelím. to nemluvím o stromech a chlévech se ZUZI a SH. Běžte DO HÁJE -nebo kamkoliv jinam- , hlavně co nejdál.:mad::mad::mad:
     
  8. alka

    alka Rádoby autor

    Tak co bude??? Řekne nám k tomu někdo něco oficielně ?Nebo si z nás děláte srandu?
     
  9. keltika70

    keltika70 Zelenáč fóra

    naprostý rozčarování, mám dnes volno, jako řada dalších sblajznuto co šlo, stromy nachystaný - ať jdou do háje. Už delší dobu váhám skončit, teď už jsem rozhodnutná - po 3 nebo 4 letech. Farmy přenechám - je mi šumák že se to nesmí. Tohle je na mě už moc. O hodinku zpoždění - na to už jsme si zvykli asi všichni - ale tohle je výsměch všem hráčům, kteří do hry strkají reálné peníze. Her je mnoho, najdu si něco jinýho.
    Všem kteří zůstanou přeji požitek ze hry a prima farmaření.
     
  10. kkristyna1

    kkristyna1 Zelenáč fóra

    Tolik příprav a chystání a kde nic tu nic :-(
     
    Hrnkajda, hudy260 a jaji tohle ocenili.
  11. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    ne o život nejde, spíš o princip. Já si taky nemůžu dovolit v práci udělat přešlap, protože bych přitom mohla zabít člověka,ale tady jsou přešlapy při každé akci a zajímavé je, že vždy ku našemu neprospěchu nikdy ne naopak.Je to trapný!!!
     
  12. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    ja jsem klidný, ale to nejde pochopit - po 2 minutach od zacatku akce je to posunuto na 2. den - a že to může být změněno to jo -ale treba 20 hodin zpatky ne
     
  13. sedlíksooon

    sedlíksooon Zelenáč fóra

    zachovám chladnou hlavu...a doufám že za todle dostaneme bonusový kód !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    mam vyjadrit slusne, co si myslim? .... V tom pripade by byl muj prazdny prizpevek povazovam za spam...
    Jsem nastvana jako vsichni ostatni, neco takoveho se nedela... A uprimne, s plnenim pracovniho planu si RT hlavu jak vidno nelame, vsude jinde by si uz davno hledali praci nekde jinde. Dokazu pochopit, ze se nekde stane chyba, neco nejede, jak ma, ale co je moc, to je moc, tady nejede snad uz vubec nic, jak ma. Nepatrim k vecnym stezovatelum, ale tohle me zacina uz pekne stvat. Proc bych mela ocenit praci RT plnou chyb? Mou praci na farme taky nikdo neoceni, ano, ja si oproti RT jen hraju... Ale za to hrani jsem kdysi neco malo i platila... Pisu kdysi, za posledni mesice jsem neinvestovala ani korunu a jak vidno, dobre delam a nejspis se nic nezmeni. Z teseni je obrovske zklamani, pripravy na houby, usle BZ...
     
  15. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Casey27, mluvíš mi z duše ... Vzkaz pro RT mne neskutečně pobavil xDxDxD.
    Tak, už jsem tu dnešní zradu vydýchala ..., jdu na čokoládu :D.
     
  16. 1bezinka1

    1bezinka1 Pisálek fóra

    ještě teď, ve 14.20 hod. je v sekci AKCE upoutávka na komix 7 se začátkem 15.1. To se zase RT něco povedlo, ale proč mám dojem, že už mě to ani nepřekvapuje.
     
  17. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Já jsem sklidila, ale nic nevypadlo. asi mě trefí :-(. Akce posunuta na zítra, PRÓÓÓČ???
     
  18. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    já už se opravdu musím jenom smát tomu jak jsem naivní a myslela jsem si, že akce začne a ono nic tak zítra další pokus
     
    jaji tohle ocenil(a).
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    take by me zajimalo, proc se to zmenilo az takhle se zacatkem akce. To, ze maji problemy, jim muselo byt jasne drive, pokud to nekdo zapomnel pustit, tak to by nebyl zas tak velky problem, aby to pustili o hodinu pozdeji - ale presun na druhy den??? to fakt RT zkousi, co vsechno vydrzime? Bojuju sama se sebou, stonek jako odmena je velmi velmi lakavy... ale...
    na druhou stranu jak na to kokam, premyslim, ze tam asi nikdo moc analyzy nedela, kdy se co jak kupuje a s cim to ma souvislost...
     
  20. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Kompenzace nebude, v to nikdo nevěřte. Oznámení vyšlo a tím je vše odpískané. Akce posunutá. Takže skliďte obr. stromy, dejte jim přínosné hnojivo, aby jste po úderu zítřejší 11-té mohli sklidit. Zasaďte plodiny, které vám ještě chybí, hoďte pár opic na Baha, třeba se sairimi zadaří a ráno s klidem půjdeme do práce a večer někam na dobré pivko. Nějaká farmerama nás přeci nerozháže. No řekněte sami...není lepší si užít víkend, než mechanicky klikat na sklizeň?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.