FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,Hurá,tak mám celý komiks hotový,největší radost mám ze stonku,který dává hodně Baha bodů,všem přeji.atˇse jim taky podaří splnit úkol,stojí to za to.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkné ráno všem farmářům ... tak ještě 1800 akčních a hotovo :p [​IMG]
     
  3. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Ten kdo chodí do práce a k počítači se dostane až večer nemůže absolutně dokončit celé vaše akce.
     
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak já jsem u posledního úkolu, to bych měla stihnout a z 17 lítků na párty jsem vytočila 2 květiny, aspon něco :)
     
    lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ze zvyku, že jsou zase omalovánky, jsem ani na poslední stranu nekoukla... dneska jsem přes hodiny klikla na akci, hodilo mě to rovnou na poslední stranu a ejhle.... kluci mají radost, ale já budu muset skládat, tohle sami nepostaví :)
     
    lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  6. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    K čemu jsou ty chameleoni,když nejdou umístit.
     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj immortal67,

    nejdu ti umiestniť na plochu, lebo sú to žlté vylepšenia a vylepšenia (chlievov,výrobní a stromov)sa umiestňujú len na základné. Základné chameleony sa dali získať v predchádzajúcej akcii-chůva-pozri tu.

    Peknú hru
     
    Hrnkajda, Iwuska a -Kuteno- tohle ocenili.
  8. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Aha,no to je pěkný to jsem byl mimo,takže jsem se nemohl účastnit,takže jsou mě úplně k ničemu.
     
  9. peronova

    peronova Zelenáč fóra

    Hurá akce splněna. Přeji všem ostatním, aby měli taky takové štěstí. Krásný den .:p:p
     
    lacrima a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. bebga

    bebga Rádoby autor

    Hezký den, do ukončení 3. úkolu mi chybělo 1800 BZ, asi jsem měla obětovat i nějaké SK pro zvířátka, nevadí, medvědy mám stejně dvoje :) a MJS si uvařím sama :)
     
  11. mousicka

    mousicka Guest

    immortal67,

    ktovie, možno RT ešte niekedy v budúcnosti umožní získať základné chameleóny, momentálne čo sa tohto týka nevieme o nič viac jak vy.

    A aby som nebola mimo mísu ;)ak nebudem lenivá moc, možno dnes večer budem mať dopestovaný aerokvet a vypadávatiek chýba okolo 100kusov.
    Ktorí máte hotovo blahoželám a tým čo ešte bojujete, držím všetky prsty a nezúfajte, času ešte dosť :)

    Peknú hru praajem.
     
    lacrima, jaji a Hrnkajda tohle ocenili.
  12. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak po raní sklizni akční hotová byla by už včera ale já blbec se nepodívala že nemám už působící marmošku a sklidila bez ní a pak ještě na jedno pole jsem se uklikla a zasadila ostružinu, ach jo i to se stává.
    Už jen pět nákladů a akce splněná i bez bourání stromů
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky .... nevěš hlavu ... myslím, že se chameleoni budou získávat i v jiných akcích .. popř. v OD .. ;)

    a já ještě 441 akčních rostlinek ..... se těším na další stonek, co dává BZ a BBZ ...
     
  14. Jasmina

    Jasmina Pisálek fóra

    Akcia bez problémov ukončená...teší ma ten zisk bodov na fazuľovníku...hodnotím ako celkom zaujímavú,hoci zo začiatku som myslela, že bude komplikovanejšia,obávala som sa zisku bodov zo stajní...ale, bolo to super...
     
  15. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    Jsem u 4. úkolu a nejdou mi do něj dodat kruhy v obilí, poradí mi někdo, nebo kam se mám obrátit. Děkuji
     
  16. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    ewelynn48: Ahoj. Musí se dodat čtverce v obilí a ne kruhy v obilí.
     
  17. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    zajímavá akce a zajímavé ceny, poslední dobou jsem s akcemi spokojený. Hlásím splněno úplně v pohodě, jen ty kytky nepadají.
     
    lacrima a Jasmina tohle ocenili.
  18. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Akcičku jsem dokončila,
    byla to docela pohodička,
    u mne objeví se i pochvalička,
    neboť to byla príma akcička,
    takhle já představuji si tady hraní,
    spokojená jsem i s odměnami,
    tak já běžím vážení, mám dnes trochu honičku,
    jdu na svoji prácičku, ať zatížím domácí kasičku.
    Přeji splnění akce dle představ.
     
    Jasmina, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  19. Stargies

    Stargies Pisálek fóra

    Tak jsem se strašně bála hlavně těch chlévů, ale vypadá to, že je snad v limitu stihnu dodat. Hodně moc musím poděkovat hráči nod321 za radu ohledně taktiky. Bez něj bych nedala ani ty stromy. A protože určitě ještě někteří úkol s chlévy budou plnit, tak tu zkusím napsat, jak jsem postupovala já. Nejdřív jsem nakoupila a na tři plochy na farmě dala pštrosí, oslí, koňské a kravské chlévy včetně čtyř netopýřích, na Baha 5x pandy, 8x velbloudy plus nějaké lenochody, anakondy a slony na doplnění plochy, zalila vodou tak, aby se zkrátila doba výroby jednotlivých zvířátek (ty nejkratší na Baha jsem nezalévala), a počkala jsem, až budou všechny hotové. Pak jsem snědla dle rady velikonoční marmeládu a jarní věnec, prodloužila pinkie-pie koláčem, zapnula časový úkol a dala se do sklízení. Hodilo to skoro 20000 bodů naráz. Pak jsem vyházela ty nejdelší chlévy a dala prasata, ovce, krůty a kachny, opět zalila a postupně sklízela a sklizené nahrazovala králíky, pokud by už nevyšlo je ještě jednou včas otočit. A teď mi chybí poslední tisícovka bodů, a to mám ještě k dobru zhruba dvě hodiny na nějaké slepice, kdyby to bylo nutné a byly po sklizni dozrávajících chlévů potřeba ještě nějaké body, takže si troufám tvrdit, že to dokážu udělat celé, pokud se nic nečekaného nestane. Sice mě to stálo za nákup chlévů a zvyšovačů bodů velkou část mého "jmění", protože já peněz na kontě většinou zrovna moc nemám, ale nevadí. Aspoň se konečně člověk v akčních úkolech dočkal něčeho nového a zajímavého. Akorát mě teď čeká ještě pěstování akčního kvítí, protože mi pěstování stromů a chlévů se všemi přípravami zabralo tři dny akce. Tak snad to stihnu dopěstovat včas. Taky mi ještě chybí vypadávátka. Snad dopadají. Držte mi palce.
     
    Naposledy upraveno: 20/1/15
    Patejl tohle ocenil(a).
  20. m2707

    m2707 Znalec fóra

    pro Meli8- Celý víkend jsem byla v práci a přesto mám již hotovo. Stačí trochu plánovat, počítat a přemýšlet. :) Jinak jsem žádné produkty kromě stále snězené MJM ( mám snězeno na celý měsíc, doplněno pinkie pie koláčem a nemusím se již starat) nesnědla.
    Stonek na baha BBZ je úplně super, dnes ho stihnu sklidit 2x :-D Akce se mi líbila a odměny celkem také dobré, ale luxus je stonek:-DDD
    Z párty kola jsem vytočila poslední květinu a stonek je tím pádem také otevřený. :) Za mne tedy za tyto akce palec nahoru :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.