FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    akce posunuta na zitra,moc pěkne od RT
     
  2. imkamushka81

    imkamushka81 Zelenáč fóra

    To snad ne!!! Akce posunuta!!!! A já si už na stromy vyplácala hnojiva, Zuzina hnojiva, velikonoční marmeládu, mrkvovojablečnou marmeládu na plodiny. Hrůza, od rána jsem stromy nesklízela a čekala na začátek akce. Začínáte mi lézt na nervy
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zítra si jí strčte za klobou tu vaší slavnou komiksovou.... celý den na to čekám pole a stáje sklízím ručně abych mohla potom stromy do úkolu a vy se rozhodnete změnit termín, ....není apríl .... jste prostě neschopný... to jako kdyby se mi do lokálu nahrnuli lidi objednala jim jídlo a pití a za 2 hodiny jim řekla nic nebude jdete jinam ... jsem fakt už s vámi nespokojená a vytáčí mě to.
     
  4. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak to je fakt dobré,člověk si udělá volno,čeká u pc jak d.... a oni to nakonec přesunou na druhý den.
    Poslední dobou nepamatuju akci,která by začínala na kdy je naplánovaná.Už mě to začíná pořádně štvát.
     
  5. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Tak tohle mě fakt dokáže namíchnout i na těch omalovánkách.Dnes mám nachystáno,vyplácané hnojivo na stromy a prdlačky,švagrová.Zítra jsem do večera v kolbence.Copak nikdo neumí dodržovat plán práce?A to nám bude furt někdo říkat,že máme nízkou produktivitu práce ap.My chceme pracovat a není nám to umožněno.Jdu vařit,to si teda doma pošmáknou až se vrátí z práce.Ať si to vyřídí s RT......:cry:>:(
     
  6. kva-kvak

    kva-kvak Pisálek fóra

    Všechna příprava a urychlovátka jsou kde ???
    :wuerg:
    Odpovím si sám: "v ...... pánu" :cry:
     
  7. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    No děkujeme RT za oznámení, které nám opravdu přišlo s "velkým předstihem". Fakt nás máte za stádo ovcí????
    Reálné peníze, co dostáváte, vám určitě nesmrdí, jako hráči, na kterých vám nezáleží....
     
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Zřejmě si myslí, že si z nás můžou dělat blázny!!! Nechají nás všechno připravit a pak si z nás vystřelí....kdo asi tak může v pátek ve všední den se farmě věnovat v 11 hodin??!! Já tedy rozhodně ne! A docela zuřím, protože ten čas jsem mohla využít mnohem efektivněji než stavěním stromů! Docela by mě zajímalo, kdo zase něco po****hnojil?!
    A teď musím všechno sklízet ručně, abych náhodou nesklidila obr stromy, opravdu posílám RT tam, kam všichni!!
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  9. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    No, to je mazec. Vyplácané vrtulky, hnojení na stromy atd...Prodleva ve sklízení...Tohle je velký přešlap od RT.
     
  10. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    slootr
    já to chápu asi tak, že teď nikdo neví co má dělat, čekáme do 14:00 na sklizeň stromů zítra na novo, jen stím rozdílem, že nám dnes utekl dvojnásovek BZ a BBz za plodiny.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    vážený RT jděte se projít tam, kam chodí každý pěšky .... xD vůbec nevěřím v nějaký problém .... prostě nás chtějí natahovat .... je to na tolik roků chodu této hry vážně "trapné" ..... no nic ... budu dělat to co vždy ... hned ráno sklízet ... hra - nehra .... 8) ...
    alespoň, že na zítřek zůstalo 2x BZ .... už nikdy nepřečtu nějaký komix :D
     
    jaji tohle ocenil(a).
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    to 1487: nejsou neschopný, naopak jsou schopni všeho!!!
     
  13. m2_mm

    m2_mm Zelenáč fóra

    Tak to je super, já dala na plochu obr stromy + normální jsem ráno nesklízela, chtěla jsem začít ihned stím prvním úkolem a oni tohle, perfektně se jim to povedlo. + jsem ani ráno nesklízela karafiát, ted příjdu na počítač a ono to zas nejede. Fakt super, tohle se jim teda úžasně povedlo
     
    Pavlína tohle ocenil(a).
  14. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    Si připadám jak v cirkuse, od včera nesklízím a čekám a oni si to posunou klidně o den? A ještě to dají vědět pár minut před začátkem akce? V tom kam máme investovat peníze se nepletou, tam pozadu nejsou, ale jinak...ať už jsou fakt do háje, nemám tady čas věčně sedět jak slepice na vejcích a sledovat každou pitomou změnu. Dnes jsem doma, plánovala jsem si to...zítra ráno odjíždím na hory, k PC se dostanu možná večer...kdybych našla hru obdobného charakteru, hned se na F. vykašlu. ALe zatím taková není a to mají RT jedinou kliku. Myslím, že už by to zabalilo víc lidí. Do háje s vámi, vás bych chtěla jako zaměstnance!
     
  15. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    kdyz uz na nasi vinou je akce posunuta, bude tedy aspon nejaka kompenzace?
     
    skalara.v, hviezda58 a Coolischec tohle ocenili.
  16. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Tak jdeme sklízet...Chybička se vloudila. Měli bychom moc BZ za stromy a dekorace..2x násobek by bodnul... Už je vše opravené.
    Zítra je taky den. Ať žije harmonogram plánování a prémie za odvedenou práci. ...:D
    Lidičky, musíte to pochopit...takto by jste první úkol udělali úplně všici a hned a to přeci není zámysl RT u akce....:(
    Stačí, když to splní ti, kteří mají stromy.
    Nenadávat, mávnout rukou, odlougovat se ze hry a vyrazit někam do víru města. Kašlat na nějakou hru, která není stabilní av případě spuštění raději informuje, že bude až druhý den.
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Asi by bylo uzamknout diskusi do zítřejšího dne. Jinak zde bude 200 stran příspěvků od rozčílených hráčů.
    Oprávněně naštvaných hráčů. Patřím mezi ně. Marmelády jsem nesnědla - koukám, zda akce běží. Stromy se mi nezmění na plevel jak je tomu u plodin. Sklidím až zítra. Ale s největší pravděpodobností splním jen první úkol a na zbytek kašlu.
    Začátek akce v 11 hodin je pro mne nevyhovující.
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Myslím, že tohle je velice hrubá chyba - vedení už by konečně mělo místo "počítačových učedníků" zaměstnat nějaké profíky. Je to výsměch nám, hráčům...jakoby si z nás RT dělalo legraci. Jsem neskonale otrávená - tohle by hra přinášet neměla.
     
  19. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    musím sklidit karafiáty na poho polích! jinak -hnůj. to je "radost ze hry"!!!!!!!!!!!!!!
     
  20. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    ať už jdou rovnou cestou někam, není co dodat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.