FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .PRALINKA.

    .PRALINKA. Pisálek fóra

    No super změnili datum :-( to se zase daří
     
  2. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    Opět zpoždění? Nebo zas chyba letní/zimní čas?
    Ach jo. Už zas problémy a změna 5 minut po 12h?
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  3. africkafialka

    africkafialka Pisálek fóra

    No to si snad dělají srandu!!! Mám připravené stromy, snědla jsem vše možné ... už mám vážně chuť skončit s farmou
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    STYBI: nevím, jak jiné stromky, ale určitě dnes večer nesklidíš obří stromky i se ZUZI a ULTRA ... jedině ráno .... raději zkus jeden a rozpočítej si to, než spustíš časomíru ... teď přesně nevím, kolik mají normálně hodin ... ale Ti mohu za chvilečku napsat ...
     
  5. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Dělají si z nás srandu?>:(>:(>:(
     
  6. kutilkam

    kutilkam Zelenáč fóra

    no to snad ne, ja mam vsechny stromy nachystany:( jeste jsem hnojila zuzou:((((
     
    hadris, skalara.v a ananuki tohle ocenili.
  7. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Akce se nekoná? V diskusi je od 15.1. 14.00, ale v úvodním infu jsem teď viděla že až od 16.1., tak jak to tedy je?
     
  8. hheelena

    hheelena Zelenáč fóra

    no super, fakt, já nesklízela, čekala na akci, a ted co? čekat se sklizní na zítra? do háje
     
    hadris a ananuki tohle ocenili.
  9. Mon227

    Mon227 Zelenáč fóra

    tak akce nejde !!!!!
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak toto pokládám za hrubou chybu.....opravdu by se vedení mělo nad "počítačovýma učedníkama" zamyslet....
     
  11. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    to si dělají srandu - a to bylo sděleno kdy - asi pred 2 minutami - v posledni dobe je dost chyb a neupresneni informaci - ty akce jsou tragedie (odmeny,a pro hrace nizkych levelu nesplnitelne)
     
    hadris a mariasinger tohle ocenili.
  12. kronox

    kronox Pisálek fóra

    Klííííd, je to jenom hra :)
     
    Batory, olla126 a jitunka1444 tohle ocenili.
  13. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Jděte někam !!! opravdu Nás chcete všechny odradit od hry??? Ofiko, po původně plánovaném začátku akce? to je podpásovka... vypínám farmu, alespoň do té doby, než vychladnu !
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    xDxDxDxDxDxDxDxDxD..ja uz s tejto hry nemozem...uff chcelo by to fakt toho psychiatra a skoncit...

    to oznamenie je presne tak ako vcera s tymi vynimkami vyrobni...umna huronsky smiech...
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  15. hheelena

    hheelena Zelenáč fóra

    přesně, napíšou to těsně kolem 14 hodiny, kdy měla akce začít, že je změna začátku, no nic, kašlu na farmu, přijdu sem až zítra, na 11, třeba ve 14 hodin akce začne:)
     
  16. chemik88

    chemik88 Zelenáč fóra

    aaaaach máš samozřejmě pravdu :) omluvuju se... každopádně je něco do d
     
  17. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    taky tady čekám,klikám :D a to potřebuju už jet pryč... kde nic tu nic,ani zpráva od modíka ... jo jo :mad:
     
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Děláte si z nás legraci? Dvě minuty po údajném začátku akce nám sdělíte , že je to přesunuto na zítřek. To už vážně není hra.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jenže když má člověk kombajn a malá pole, tak se sklizni obrstromů nevyhne. Zdá se, že soudruzi z RT udělali chybu a nespočítali si, že z pohodlných polí s dlouhodobkou kombinovanou s mega dnem BZ za plodiny mohlo hráči naráz vypadnout možná až ke dvou stům vypadávátek. Odtud vítr fouká! To by tak hrálo, aby to ti hráči měli jednoduché a nenakupovali ty naše skvělé koše!. Že měli nějaké plány, práci apod., to samozřejmě žádného "gennosse"z RT ani nenapadlo.
     
  20. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    No to jsem z toho taky rozčarovaná,přesně jak ostatní,mám všude stromy se zuzaninym hnojivem a akce se odkládá?! To jsem na polích mohla mít rostliny za dvojnásobek BZ! To mě fakt nebaví takovýdle vejšplechy s hráčema!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.