FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Ochutnám, snad mi to vyjde
     
  2. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    tak, bude akce či nebude :D
     
  3. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Já už MÁM
     
  4. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Už to běžííííííííííí:D
     
  5. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    11:07 - první úkol splněn:)
     
  6. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Tak už môžem? xD
     
  7. novyfarmar

    novyfarmar Pisálek fóra

    Ahoj))
    Taky nad tím dumám od včerejška, co by mělo fungovat na ty stromy. Myslím, že máš pravdu, ano Jarní věnec, Velikonoční marmoška a z růží marmoška. Mám v zásobě. Napadl mě i mrkvový chleba- je psáno 20% z rostlin- což jsou i stromy. Hodlám vyzkoušet- nebude problém- je v kat. stříbro, takže do lišty se určitě vejde, dobrých dalších 20% a za zkoušku nic nedám a není drahý :)
     
  8. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Tak po udělání prvního úkolu mi nejde spustit ta druhá časovka , nejprve musím udělat ty plodiny ze dvojky . No hlavně že se včera říkalo že by to mělo jít , tak fajn zase jdu bourat a to pro změnu zvířata a všude dát pole :(
     
    kocickamisa a Lyzarka tohle ocenili.
  9. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    hurááá´ povedlo se - 1.úkol za jednu sklizeň 29 948 bodů super - tak to bych měla dát celé
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  10. bebga

    bebga Rádoby autor

    u mě za první sklizeň stromů s marmeládkami 41 180b, až sklidím zítra, tak bude splněno :) jestli se ve hře něco nepokazí :-D
     
    Lyzarka a Julinka11 tohle ocenili.
  11. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    u mě chyba, časy se vrátili asi na úroveň včerejška, po ativaci sklizně odepsáno 0 bodu.... fakt dobrý.... na to není co říct
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První úkol splněn levou zadní.:) Dnes po dlouhé době jsem sklízel stromy ručně a mohu tedy říct že sklízet u té spodní lišty je teda pěknej vopruz, ať si to RT vyzkouší!!!:mad:
     
  13. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    první úkol HOTOVO!!!8)8)8)
     
  14. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Mně se nepřičetly BZ za sklizeň stromů z divoké louky. Stalo se to ještě někomu?
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já taky mám první úkol splněn :):):)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  16. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Super první úkol je v pohodě hotov a jedem na druhý ať se práší za kočárem:p
     
  17. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    první úkol spouštím za chvilku a na zvednutí BZ ze stromů se kromě marmelád dá použít ještě zuzi superhnojivo (pro ty kdo by nevěděli...)
     
  18. laumars

    laumars Aktivní autor

    TO CO JE ZA O......................? ? ? Ako premium hrac mam samozber , Pustil som si casovku a odlkilkol samozber vo Vile a ta ( neviem ju normalne pomenovat ) hra mi nezaratala stromy do casovky ? TOTO JE UZ MOC AJ NA MNA ! ! !
    Na ktoreko najvysieho si platim PREMIUM ?
    Ale hlavna vec ze mi 181 nakladov vypadlo !
    ZIADAM O PREVERENIE !
     
    Naposledy upraveno: 16/1/15
  19. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Mě se taky nepřpsaly BZ ze stromů pořád mám nula.
     
  20. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    také první úkol hotov a to jsem udělal jen hlavní, kde mám i červené a oranž chlévy

    edit. ukázal se vám časovat na pravé straně?
    zapnutí úkolu?
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.