FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska bych to zpoždění překousl.xD Stačilo by tak o hodinu !
    K akci, vrátil jsem se k původnímu plánu,ato že splním úkol č1, pak na jedné ploše budu plnit úkol č.2 a splním úkol č .3.Ale samozřejmě vše bude záležet natom,kolik vypadne vypadávátek ze stromů.Jinak sklidím i chlévy a nechám si trojku až na neděli.
     
  2. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    A co když ten zádrhel v akci budou opravovat ti, kteří zprovozňují kino ?
     
  3. africkafialka

    africkafialka Pisálek fóra

    Tak jsem od včerejška trochu vychladla a teď jsem se vyřádila v anketě, která mi po dlouhé době naskočila v kině :D
     
    Simík21, skalara.v a Julinka11 tohle ocenili.
  4. -Dakira-

    -Dakira- Pisálek fóra

    Také jsem zklamaná s tím jak zacházejí s hráčema a na takový přešlap za celou dobu hry se nepamatuji. Nicméně anketu v kině jsem vyplnila objektivně a dokonce jsem jim sáhodlouze napsala proč bych tuto hru nedoporučila svým přátelům, i tak si myslím, že můj názor je jen kapka v moři, doufám, že si to alespoň někdo přečte a pozastaví se nad tím. Hezkou hru všem, doufám, že dneska se akce rozjede bez problémů .... :music:
     
  5. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj 9klárka9...:)
    včera jsem po oznamu vše sklidila. Dnes připravené opětovně pro sklizeň.
    Děvčátka jste mezi šťastivci, kterým se v kině aspoň anketa ukáže a mohu si jenom domyslet, jak asi vypadala...:D
    Asi vědí, proč je u mě již dlouho temno...D
    Snad chybu opraví a akcička se podaří nastartovat.
    Přeji příjemný den
     
    Lyzarka a -Dakira- tohle ocenili.
  6. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Dakira - a Ty si myslíš, že tu naši vyplněnou anketu někdo čte, nebo že by si naše názory bral RT k srdci ??? Jinak - ať nejsem mimoň, taky doufám, že se akce rozjede, jak bylo slíbeno.
     
  7. .[Mišule].

    .[Mišule]. Pisálek fóra

    Já bych řekla, že RT tým má nějak špatně sestavený kalendář a myslí si, že je 1. Dubna .. Asi chtěli, ať máme hezkého apríla .. No můžu říct, že to není hezké, ani vtipné, ALE pěkně otravné .. Pořád ty samé chyby dokola .. A kompenzaci za zbytečně využité ultrahnojivo či jiné přípravky nic? .. Tak děkujeme no. Radost pod Vámi hrát :).
     
  8. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    v kolik to teda má začít
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj bedioni,

    podľa posledného včerajšieho oznámenia dnes o 11.00h by mala začať akcia. Dúfame, že snáď to bude už všetko v poriadku a začne na čas.
    Peknú hru.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  10. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    děkuji za informaci snad se to rozjede chybovat je lidské je to jenom hra
     
  11. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Budu čekat do poslední chvíle než půjdu do práce.Na farmě nic nedělám,vše připravené od včerejška a pokud to nerozjedou,tak večer místo vyskakovátek budu odplevelovat :-(
     
    tazvenuse a Julinka11 tohle ocenili.
  12. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    bedoini- ano máš pravdu, že je to jen hra a nejde o život, ale když si někdo nechává za něco platit a určitě nemalé peníze, tak by mělo vše fungovat , jak má. Ale tady je jim to v RT nějak jaksi jedno. Asi proto, že vědí, že lidi budou přihazovat penízky dále, bez ohledu na to, zda to funguje na 100% nebo jen na 10%. Teď se budu bát dnes spustit první úkol, abych nespustila časomíru a ona nebude fungovat, jako byl problém v minulé časové akci.....>:(>:(>:(
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já jen, jestli my nejsme nenapravitelní optimisté, když doufáme, že akce bude spuštěna v 11.00 hod.
    a poběží v poriadku.
    :D:D
    No sláva, akce se rozběhla, ale v poriadku není.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/15
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  14. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    to maš pravdu já tam peníze necputaky mi to vadí ale stejně si nepomůžeme akorat nám může prasknout žilka
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už se můžu těšit na začátek akce ???xD Jelikož máme od jisté doby 12hodinový čas na fóru, tak v 11 hodin může být klidně i večer!xD
     
  16. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Jéžíš,už to pusťte,to čekání je nejhorší xD Touhle dobou už je farmička sklizena, zvířátka nakrmena a napojena, dnes se jenom flákám a čekám.
     
  17. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    V 11:30 odcházím do práce, tak snad to stihnu :). Nevíte někdo, když sním velikonoční marmeládu - funguje to na baha??
     
  18. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    podle mě fuguje a ještě jarní věnec
     
  19. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    kriticka chvilka se blížííííííííí
     
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    m2707
    Ježíš nám asi nepomůže :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.