FARMERAMA komiks #7 - Z ptačí perspektivy (16.1. - 22.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    to mrkvička477: já tedy rozhodně budu "čekat" do poslední chvíle a možná, že tu akci s párty lístkama ani nestihnu... xD
     
    cocrouche62, lacrima a fialka40 tohle ocenili.
  2. Mr.Shovel

    Mr.Shovel Pisálek fóra

    To má bejt jako nějaká sranda nebo co? Spěchám domů abych konečně mohl rozpěstovávat a dozvím se že mi bude farma ještě víc jak půlden zbytečně stát. A to ještě není všem dnům konec.
    Na co stále v kině vyplňujem dotazníky (když už se tedy v kině vůbec nepromítá), když ten co má něco dělat nedělá nic nebo to dělá zcela zjevně špatně. Ať se mně zas někdy zeptají jak jsem spokojen či zda bych někomu Farmeramu doporučil...

    A ještě povinné "fajn hru".
     
    Krteček65 a patrik.-00 tohle ocenili.
  3. patrik.-00

    patrik.-00 Pisálek fóra

    Už tu bylo řečeno snad vše,ale aby RT podalo nějaké vysvětlení proč došlo k posunu(ještě na tak blbou hodinu), za to jim ani nestojíme.Jsme tak trochu závisláci, z čehož oni těží, co jste zbytečně vyplácali na stromy, si přece můžete za reálné peníze koupit ne? A to oni potřebují i když v úvodu se píše
    "hrát bezplatně a zadarmo". To je přece jejich cíl, vytáhnout z nás prachy. Na akci kašlu a peníze dávám jen do kombajnu a i to si příště hodně rozmyslím.
    ....sem zapomněl "fajn hru"!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  4. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Mám dotaz-když nebudu dělat trojku BZ stáje pustí mně to dál na čtyřku?
     
  5. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Já si myslím že až za 24 hodin, spustit a počkat,ale možná bys měl sklidit jedno zvířátko.
    Ale možná to není pravda

    Klárka
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    eli2006 nepustí, musíš splnit povinné minimum, to je 2400 BZ ze stájí, pak tě to po vypršení času pustí
     
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Naprosto sdílím názor Dandy a přeju mnoho zdaru v reportech pro RT,
    Já naštěstí vše domyslela, a se sklizní čekala až budu vědět z časomíry zda akce opravdu jede,
    tady se" mistr tesař opravdu utnul", zvlášť se zprávou, že akce bude až zítra a ještě pozdě sdělená,
    nezávidím modíkům a adminům, doufám jen, že přijde i nějaké vysvětlení a omluva od RT,
    zkrátka zde se člověk opravdu nenudí, jinak přeju hodně zdaru v akci, která snad zítra bude spuštěna,
    Já se docela těšila, protože je to opět trochu něco jiného, člověk u tohoto druhu akce musí zapojit i své mozkové závity,aby nezakrněl,
    zkrátka není to jen pěstovačka velkého množství kytek, časový úkol akci také oživí, no snad se dočkáme.


    [​IMG]
    Hezký zbytek večera všem a příjemné farmářské hraní.
     
  8. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Děkuji, tak tam šoupnu chameleony:p
     
  9. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Já jdu s troškou do mlýna....přiletím od lékaře v půl 4,zapnu farmu...spapám marmošky a jiné důležité produkty...aktivuji si kombajn,celé to sklidím a stromy jsem hnojila zuzi....po sklizni se chytám za hlavu....jéééé já blbá si nezapla akci.....xDletím do města a kde nic,tu nic.Pak se dočtu,že to začíná až 16.1. co jsem opět nechápala ,jak jsem se mohla takhle blbě seknout,ještě jsem si říkala,že to budu muset u doktora rychle sfouknout..a nějak důchodce ukecat,že mi tuřín hnije na poli :p.No každopádně,když se daří,tak se daří....
     
  10. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    kdo to tady nedodržuje pravidla hry??????????????????????????? :mad:
     
  11. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak dneska si ta hra fakt ze mně dělá srandu... nejen RT :p jsem si na divošce hezky sklidila a znovu nakrmila chlívky, že mi v pohodě stihnou do zítřejší 11h zase znovu dorůst a ono ejhle, sklizený sice jsou, ale už ne vykydaný ani nakrmený... xD:cry:xD:mad: jdu to udělat znovu... ;)

    edit: tak neudělám, bo jsem si pro jistotu chtěla tu hru znova načíst a ono to načítá, načítá, načítá a načítá... to už je na něco ostřejšího na uklidněnou :sleepy:

    ... tak nebylo třeba, zkusila jsem restart PC a už to běží... :D
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    kaolín11
    z ofika:
    ............ Rovněž bude možnost plnit další úkol, nikoliv však další časový úkol (není možné, aby dva časové úkoly běžely současně). Proto nebude možné spustit úkol č. 3, pokud nebudete mít dokončený úkol č. 1. "

    Podle tohoto by mě to mělo dovolit dělat úkol 3-tí, protože první časovka bude hotová. Ale jaká bude skutečnost, jak mě to pustí přes nehotovou dvojku na odkliknutí trojky, jsem tedy opravdu zvědavá :music:. Farmu mám připravenou na dokončení obou časovek, ale jaká bude realita? No to ukáže zítřek, pokud to tak nebude, nestane se nic jiného než že do stodoly přibyde pár zvířat, bude méně vypadávátek kvůli chlívkům a akce se mně tím prodlouží, protože pak po napěstování všech akčních kvítí budu muset dát znova na plochu chlívky.

    Kravka asi vypadá jinak, ne
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    :wuerg:
    Toto je můj třetí a poslední příspěvek od nezačátku akce. Zcela chápu, že moderátoři se neozývají. Jsou na tom stejně, jako my hráči a zcela chápu, že nechtějí slíznout hněv nás všech. Ale neobjevila se ani jedna zmínka a byť minimální omluva od poskytovatelů hry. Nemůžu se ubránit dojmu, že jsme pro ně jenom platící póvl a že kromě vlastních plných peněženek je nic jiného nezajímá. Je to možná zvláštní, ale do hry, do které jsem vložil dost korun a která mne baví, očekávám i odezvu těch, kterým ty peníze cpu do chřtánu. Omluva nikde není a pánům majitelům posílám také svou omluvu: Vážení-omlouvám se Vám-asi tím nezchudnete, ale už Vám nepošlu ani korunu.:wuerg:
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda ahoj sousede, jestli chceš omluvu, skoč si za plot a kanál LaManche k Anglánům...
     
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

  16. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    to lyzarka: tak to info, že to pustí na 3 bez hotové 2 mi nějak v infu unikla... to si našla kde prosím?
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak já už jsem od 2. hodiny trochu vychladl. Hra je mrtvý kůň a krmit mrtvého koně je přece blbost. Takže mám kombajn a secí stroj na 30 dnů a 21 florenů. Tzn. budu hrát ještě 30 dnů a pokud do té doby nebude Korálový ostrov tak nedám do hry ani korunu. Na farmu dojdu 1-2x za týden, abych neztratil sousedy a budu čekat až se objeví ostrov.
    Všem, kteří budou dál krmit mrtvého koně přeji fajn hru
     
  18. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Tak jsem tak naštvaná, že jsem si musela udělat nějakou radost. Šla jsem na trh, skoupila slivoň trnkovou, tím pádem jsem mohla udělat úkol, který mne brzdil k udělání úkolu s Baha stromy. Udělala jsem 4. a 5. úkol a šup, poskočila jsem na 214 level. :p
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Simík21
    ten výňatek je tady z první stránky této diskuze. Ale, že to pustí na 3 bez hotové dvojky tam psané přímo není. Spíš si to tak v hloubi duše přeji, to ofiko mě k tomu našeptává zkusit to, ale rozum říká, jak by se mohla dát v tomhle úkolu přeskočit ta dvojka. Ale tady nic za zkoušku nedám, nic neprodělám, jen místo stromů mám stáje a jejich zvířata kdyžtak budou ve stodole.
     
  20. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    bropyk: pro mě je hra živý kůň a v poslední době čím dál živější, je vidět že se snaží hru oživit, v akcích již není jen pěstování do zblbnutí, pokud si pamatujete, tak i minulý komix byl s časovou akcí problém, prostě to není jednoduché odladit natolik komplexní hru, kdokoli kdo programuje ví o čem mluvím, to že se nějaký velký problém objeví až po začátku akce by se sice stávat nemělo, ale nedá se to vyloučit a beru to jako daň za snahu hru vylepšit :), rozhodně beru variantu sem tam problém + rozvoj hry než hru bez chyb na jedno brdo :), a tipuju že bude nějaká náhrada a možná i prodloužení akce, tak snad to nebude tak zlé :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.