FARMERAMA komiks #6 - Dohoda (6.11. - 13.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    pošli holoubka
     
  2. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak akci mám hotovou, naštěstí se mi vyhnuly problémy, takže za mne spokojenost. Bylo to super, hodně rozmanité, ne jen tupé pěstování kvant plodin. I když chvílema mi bylo horko, jestli dopadají řetězy. Nakonec by napadaly i bez prodloužení. Líbí se mi i ty časovky, je to odměna za pěstování do dalších úkolů, jako bonus navíc, tedy pokud vše funguje jak má...
    Jinak z TS slaný xxl, kdoule xxl, dub xl, cukrák a planika a stáje bobři ++ a pozor - červení koně. Oranžová už jim asi došla, takže spokojenost.
    Jen co mě začíná vytáčet je, že akční plodiny od doby, kdy jsem přebytky začala házet po akci do pohárů, už nemají žádnou hodnotu, takže už to nejde. Stejně, jako kukačky. Když to nejdříve možné je a pak najednou ne, tak by mě zajímalo, o co RT jde...
     
    skalara.v a mousicka tohle ocenili.
  3. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    tak ja jsem nedodelala chybelo mi 400ks cemerice a to nastve
     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já mám tedy dávno dopěstováno,ale prosím o jakém bonusovém kodu se mluví?Já jsem žádnou informaci nikde nenašla.Dík
     
  5. Verense

    Verense Stálice fóra

    Já jsem taky po nějaké době splnila vše - ani jsem to sama nečekala. Odměny celkem pěkné, maskovací obchod jsem neměla (ani jsem po něm nijak netoužila, ale co už - neber to, když je to zadarmo...). Z chlívků vyšly kočky a žlutá (!) výrobna angorské vlny - to by mě potěšilo tak před 40 levely. Ovšem ze sazeniček vzešel slaný, drátový, dub xxl, javor cukrový xxl a broskvoň xxl - z té mám obzvlášť radost. Takže za mě převažuje celkem spokojenost.
     
    alexandrakerulova00 a mousicka tohle ocenili.
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

  7. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak já tuto akci zase nestihl, ale to jsem předpokládal už uprostřed akce, že dojedu na vypadávátka.
    Jinak z TS pichalvý stom, cukrový strom, mišpule, vajíčkový strom XXL (už mám 4) a datlovník XXL.
    Stáje orlí hnízdo:D a oranžový kurník>:(.[​IMG]
    Vcelku se mi ceny líbili z TS, ale doufal jsem, že mi vypadnou mývalácí, protože co dělat s výrobnou bez zvířat (vím, že bych si to mohl zvířata kupovat, ale to se 2x nevyplatí).:cry:
    Ale jinak mi udělali velkou radost.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
    Ria30. a Lyzarka tohle ocenili.
  8. laumars

    laumars Aktivní autor

    Akcia ukoncena a v stodole zostalo este par kusov naviac xD
    [​IMG]
    A TS ? Neviem , mam ich v liste a ani ma nezauma co z nich padne, lebo viem ze aj tak skoncia v liste tak je to uplne jedno ci je to odtajnene alebo nie.
    Feris1: No co ti poviem , 38 JC robi svoje ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/14
  9. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    laumars
    si dobry mne ostalo 492 vypadavatiek ale tych tvojich 1513 je sila asi mas aj johnich citronov ze? ci?

    laumars
    38 tak to je tiez sila ses dobrej :)
     
    Naposledy upraveno: 13/11/14
  10. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Jako vždy jsem zápasil s padátky. Ve čtyři odpoledne byla sklizeň dlouhodobek, použil jsem všechny mé mazlíčky, samozřejmě všechny ty řemeslné věci a stejně mi jich dohromady vypadlo jen 68, takže 10 ks chybělo. Nakonec se ale našlo hodně lidí, kteří mi řetěz poslali, takže mám taky splněno, tímto bych jim chtěl všem poděkovat.
     
  11. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    z tajemných stájí prase červené a čáp velká radost
     
  12. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Přišla jsem o rychlosklízecí bonusy, kdeco utratila a použila , měla malá pole a nebýt solidarity, tak jsem to nestihla...DÍKY VŠEM, CO POMOHLI,ani jsem takovou pomoc nečekala...bylo to na minuty. Takže díky.......popravdě..příště si takové nervy odpustím...hra by měla být o něčem jiném než štvanice, nervy a nevyspání.
     
  13. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Tak aj napriek dostatku napestovaných plodín a krídiel som akciu ukončila neúspešne. Chýbalo mi okolo 150 reťazí. Trochu to zamrzí, ale stáva sa a človek s tým nič nenarobí. Aspoň som teda napestované plodiny napchala do úlohy vo farmárskej hale :) Tak zase příště pri nejakej akcii a blahoželám všetkým, ktorí akciu dokončili s väčším úspechom ako ja :)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    zdenkaamirek10 - ty máš v kalendáři bonusový kód ? Tak to mám asi špatný kalendář o_O
    Jinak si tuto informaci rozesíláme tak nějak holoubkem, protože většina z nás nemá čas pročítat fórum. Takže kdo něco najde, tak to prostě rozešle a hotovo. Nebýt prolézání příspěvků k akci, jistě bych přehlédla také...Ale to je moje chyba...Nemohli by to pro nás méně pozorné dávat třeba do novinek ?
    :p
    Zbylo mi 376 řetězů, ale to jen z důvodu prodloužení akce :)
     
  15. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    @skalara.v - pokud vím, tak info k bonus kódu je v newsleteru, dále je upozornění v kalendáři, objevilo se to několikrát v diskuzi k akci (první od modů) a ještě jsem toto upozornění (opět od modů) našla na diskusním, kde se to potom dále rozebíralo, co víc už jde v rámci fóra dělat, když lidi prostě nečtou?!?

    jinak mě ve stodole zůstalo navíc krásných 781 řetězů, škoda, že si je nemůžu nechat na vánoce, to by byla výzdobička :p

    ale největší radost mám z jedněch spřátelených farem - do hry neklopí a na moje popichování se do akce pustili a nakonec vše splnili za pět dvanáct - zbyly jim 2, slovy dvě, vypadávátka, takže i touto formou gratulace všem, kteří se akci věnovali s plným nasazením do poslední chvíle a zadařilo se :)
     
  16. frantiskavitkova

    frantiskavitkova Pisálek fóra

    zajímalo by mě zda si necháte plachtárnu na poli nebo v inventáři výměnou za BZ a krejcary, jednou už to tady bylo s textilním mlýnem, děkuji za odpověď
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jenze kdo dal plachtarnu do ukolu, ziskal regulerni vyrobny, takze nebyl duvod si je tentokrat nechavat...
    Vyrobek z plachtarny nejspis nebude nejspis stejny jako z ukolu, ale to by poznal nekdo kdo si ji nechal at pak skusi zda se da neco vyrobit... pokud jo, tak usetri dost krtku, ale neverim tomu :)

    Zbylo 928 retizku, to neni tak moc na to ze byla akce prodlouzena...
     
  18. janakad

    janakad Pisálek fóra

    Zdravím všechny, komu se podařilo úkol splnit a zároveň děkuji 4 farmáříkům, kteří mi poslali po řetízku. Přes všechnu snahu a použití různých produktů mi v závěru chybělo 21 řetězů. Protože jsem vše dala do úkolů a čekala a že mi padnou ty poslední, tak jsem na tom prodělala. Je to však jedno. Už tyto vypadávátkové hry dělat nebudu. Nebylo to poprvé, co se hra nepovedla dotáhnout do konce a to jen z důvodů na náhodě. Přeji hezkou hru.
     
  19. Dfder

    Dfder Zelenáč fóra

    Tassadar11

    Jedná se o různé produkty, plachtárna vyráběla křídla větrného mlýna, továrna na plachty vyrábí křídla na párty a potřebuje krtky+krmivo.
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé stavební plány vyměněny 1 ks = 25 BZ a 12 kr., zbylá křídla větrného mlýna 1 ks = 25 BZ a 25 kr., zbylé plachtárny v inventáři 1 ks = 50 BZ a 25 kr.
     
  20. gaiuska

    gaiuska Zelenáč fóra

    Chtěla bych se zeptat, kdy se mi připíše odměna z dohody? Odklikla jsem ji večer před ukončením akce, měla jsem nárok na odměny ( 2x kombajn kupon, 2x to tajemné a 5x lístek na kolo štěstí) ale do teď se mi nic nepřičetlo. Připíše se mi to vůbec, když už akce skončila?? Děkuji za odpověď
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.