FARMERAMA komiks #6 - Dohoda (6.11. - 13.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Příspěvky od rampusák ani nečtu a rovnou je přeskakuju.
     
  2. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte dana.susa,majki444 a elbedna,
    prosím vás, držte sa témy diskusia ku komixu a nie podobných narážok,a komentárov ako ste začali teraz. Inak to už budem musieť riešiť inak. Ďakujem a peknú hru.
     
  3. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Ahojky všem,tak nakonec mi zůstalo 472 řetězů:) Akce splněna již dávno,tak šup sem s další :-DDDDD
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  4. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Tak huráááá hotovo,ale byli to nervy to teda jo.Ale jinak se mě akce líbila.A děkuji některým svým sousedům za řetězy.Všem kdo ještě plní držím pěsti.
     
  5. mlsnekozy

    mlsnekozy Zelenáč fóra

    Nakonec jsem dokoupila 171 řetězů, protože bych celou akci nedokončila jen kvůli nim. A když už, tak jsem ten stonek chtěla mít, když jde o Baha. Ale nakupovat tolik florenů přes SMS, au au, to bolelo. A už to taky zase dlouho neudělám. Tajné sazeničky i stáje jsou teprve čerstvě na ploše, tak se těším.
    Gratulace všem co stíhají a ostatním hlavně klídek.
     
  6. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Nevídané, úžasné, nádherné!!!! Dostala jsem v TS ČERVENOU KOTLÁRNU !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ale jen díky tomu, že se akce prodloužila. Jinak by mi řetězy nenapadaly. Díky za vydařenou akcičku.
     
    skalara.v, mousicka a nona2222 tohle ocenili.
  7. Bobina34

    Bobina34 Pisálek fóra

    Ahoj te všichni,
    děkuji všem, co mi poslali řettěz. MOOOCCC PROSÍM CHYBÍ MI JICH JEŠTĚ 6, není tady někdo, kdo by mi mohl ješte pomoci???
    Ještě jednou moc děkuji.
     
  8. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Juchůůůůů, dala jsem to tak tak :) A mooooc mě těší bonusový kód, děkujiiiiii tvůrcům hry :) pro tyhle chvíle se vyplatí hrát
     
    skalara.v a mousicka tohle ocenili.
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    709 světelných řetězů mi zbylo akce super;)


    Farmeráma 94 - Bahamaráma 208
    listopad 2010
     
  10. 4in11

    4in11 Zelenáč fóra

    • Jediná téma kde sa môže žiadať o darčeky je - Posielanie a výmena darčekov. Ďakujem
    Chybí posledních 17 řetězů, prosím pomooooc:cry:
     
  11. vika007

    vika007 Pisálek fóra

    • Jediná téma kde sa môže žiadať o darčeky je - Posielanie a výmena darčekov. Ďakujem
    Mne chýba 6 reťazí, ak môžete pomôžte, vďaka
     
  12. niky2008

    niky2008 Pisálek fóra

    tak já taky bohužel nedokončím chybí mi rovných 50 řetězů :(
     
  13. peronova

    peronova Zelenáč fóra

    Hurá konečně akce splněna. A radost i z tajemných stájí žabičky a holoubci. Těm komu se akce podařila blahopřeji a vy ostatní
    nezoufejte určitě jiné splníte. Hezký večer.:p
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  14. vika007

    vika007 Pisálek fóra

    Ďakujem všetkým čo mi v poslednej chvíli pomohli(chýbalo 6 ks), podarilo sa.
    Ešte raz, veľká vďaka.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  15. Bosna61

    Bosna61 Zelenáč fóra

    děkuji všem co mi poslali řetěz mám to
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  16. Barbora6262

    Barbora6262 Rádoby autor

    Tak jsem chtěla dokončit úkol s 20 lopatkami.Poslední dokončená lopatka se mi nepřipočetla, ani po odhlášení ze hry se neukázala.Smůla??
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec mám navíc 435 řetězů. Tato akce mi přišla na vypadávátko o něco slabší než ostatní, ale i tak jsem s akcí velice spokojený ;).

    Všem, co ještě plní na poslední chvíli (pár minut) tak držím palce ;).

    třpytivý vlčí mák: 15 588 / 15 000 ( chybí 0 )
    čemeřice: 10 334 / 10 000 ( chybí 0 )
    světelný řetěz: 1385 / 950 ( chybí 0 )
    ___________________________________________
    BZ/BBZ z akčních plodin: 60 000 / 60 000 ( chybí 0 )
    křídla větrného mlýna: 32 / 32 ( chybí 0 )
     
    mousicka a evca190 tohle ocenili.
  18. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    tak taky hlásím splněno.
    Ze stájí mám oranžový ryby a kočky. A ze stromů 3 XXL (ořešák, dub, moruše), nějaký XL a japonský javor. Pro mě supr odměny.
    Moc děkuji všem sousedům za pomoc s řetězy. Bez nich by to byly nervy a honička do poslední chvíle.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    • Jediná téma kde sa môže žiadať o darčeky a ponúkať ich je - Posielanie a výmena darčekov. Ďakujem
    pošli holoubka
     
  20. EliDa

    EliDa Zelenáč fóra

    Tak nevím. Mám napěstováno 12108 čemeřice, 18113 máku a přesto mi na poslední úkol chybělo ještě 119 (slovy stodevatenáct) řetězů!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.