FARMERAMA komiks #6 - Dohoda (6.11. - 13.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    poslední 2 akce jsem nedodělala kvůli vypadávatkám, tak jsem ani nechtěla jít do této ... začla jsem až kolem 18 hodiny a jen proto ,že jsem chtěla udělat ten první úkol, nakonec jsem ho nestihla celý a mám z něj 2 stáje -křeček a pštros-červený a 3 stromy-1 citron xxl a 2 javory cukrové xxl a najednou úkol celý a řádek v nebi, čemeřice v stodole 6000navíc :)
     
    tenista99 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  2. majki444

    majki444 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak mne retezy moc nepadaji :( plachtarny jedou, ale plachty nekam mizi :oops: takze posledni ukol nedam :cry: ...jinak vsem kterym se to povedlo dokoncit gratuluju :)
     
  3. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak ještě 27 řetězů :D
     
  4. matička

    matička Zelenáč fóra

    Ahoj,
    jelikož jsem nemohla jet akci od začátku, tak z toho nic moc nestihnu. Chci se zeptat, zda bude možné získat někdy v budoucnu plánek potřebný na výrobu plachtárny? Protože to opravdu nedám :-(
     
  5. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Gratuluji všem, co stíhají. A závidím, taky sice stihnu, ale chtěla bych už ... Napěstováno mám, ale v tuhle chvíli ještě 48 světelných řetězů chybí, to je po prodloužení hry fakt docela dost. Prostě klasika - vypadávátka nikde. Měla by se jmenovat nevypadávátka.
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  6. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Zdravím všechny na fóru,řeknu Vám,že makám jak barevná a stejně mi vypadávátka padají poskromnu :(takže doufám že za tu makačku mi ještě těch 50ks co mi chybí do konce akce vypadne.Peníze už do toho dávat nebudu,dala jsem již dost. Všem co mají hotovo velice gratuluji;)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  7. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    tak včera jsem tu psala že chybí 200 vypadávatek, že to asi nedám a kupodivu po ranní sklizni karafiátů a ted co budu sklízet cibuli už vím že to dám s přehledem :) takže radost veliká :))
    ps : za party lístek jsem ted vytočila broskev xxl takže spokojenost :))
     
  8. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Tak já blbka myslela,že musím sadit jen akční rostliny a tady čtu,že sadí i karafiáty.No já četla že BZ budou jen z akčních rostlin,ale to jsem zjistila až teď že to platilo jen na tu časovku >:(tak snad to dám ,Všem hezkou dobrou noc
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  9. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Tak hlásím hotovo, ale jsem ráda, že se prodloužila akce. Tajemné stájky a sazeničky si nechávám, až bude vhodná příležitost. Jsem hrozně ráda napnutá:D
     
  10. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    julinka64 zkus podpořit vypadávání ještě cukýňákem a velikonoční marmeládou, když jsme je dostali od RT v bonus kódu ;)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, už jsem se doplazil do cíle téměř bez dechu a na pokraji sil. Malá pole nechci dlouho vidět, dám si na plochu milovaná zvířátka a jdu relaxovat na Baha :)
    Ještě jednou díky za prodloužení a super bonusový kód, řádek na stonku mi dal 7000 bodů a řetězů zbylo 212 ks a to ještě přibudou.
    Nevzdávejte se, ještě máte celý den k dobru.
     
  12. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Tak už konečně mohu také nahlásit, že mám hotovo. Ale opravdu jsem se bála, ach ty vypadávátka ;):pxD
     
    Lyzarka a lacrima tohle ocenili.
  13. natalia.vanova

    natalia.vanova Pisálek fóra

    HOTOVO :inlove: stromy: XXL datla, mišpula, jahodovy strom, mandla XXL a broskyna XXL :D, TS - bocian a zberna stanica peria .no a bonusovy kod nad vsetky očakavania :music::inlove:
     
    nona2222, lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  14. KYTKA

    KYTKA Zelenáč fóra

    Ahoj.Mě to nebere bonusový kod a plachty jdou do stodoly.takže to nestihnu.přeji hezkou hru.M
     
  15. Bobina34

    Bobina34 Pisálek fóra

    • K žádostem o zaslání dárku používej téma v sousedech Zasílání a výměna dárků - danda-vnovis
    Krásné ráno všem,
    ráda bych poprosila, jestli je mezi Vámi oár dobrých farmářů a nedbyly jim řetězy, jestli by jste mi mohli poslat.

    Moc děkuji.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem včera dokončila bez odřených uší - a děkuju těm dobrým duším za řetězy. P.S. Od té doby, co zas pěstuji normální plodiny, padají řetězy jak malajská letadla. Kdo se může pochlubit 35 kousky z dýní a 20 z rajčat?
     
    skalara.v a Laca-25 tohle ocenili.
  17. muskalina

    muskalina Zelenáč fóra

    Nevie mi niekto poradiť prečo nemám dekoráciu Pinballový šampion, keď som splnila všetky úlohy?
     
  18. Helnkat

    Helnkat Pisálek fóra

    kdo potřebuje ještě řetěz tak mi napište, ráda pošlu
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj muskalina,

    ze zkušenosti bych poradil pořádně prohlédnout park a ostrov pokladů, určitě bude někde tam. Tedy předpokládám, že ji hledáš aby jsi ji dala do stonku.


    PS: prosím všechny hráče, aby dodržovali rozdělení fóra. Výměna dárků je možná pouze v tématu : Zasílání a výměna dárků
    . Děkuji
     
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.

    Akci splněna v klídku a v pohodě, opět mám všude stáje a chovám zvířátka.
    Ze stromů mám - dub XXL, slaný XXL, 3x pichlavý
    Ze stájí se vyklubala- liška, žlutá výrobna prach. peří.

    Gratulace všem, kdo akci splnil a mnoho štěstí finišujícím.
    Madulka_cz
    ;);)
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.