FARMERAMA komiks #6 - Dohoda (6.11. - 13.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím sousedko [​IMG] přesně tak, řemeslné na BZ stačí až při časovce nasadit. Tak zatím ať se daří rozpěstovat a ať nejsem mimo mísu. Zatím rozpěstovávám a uvidím jak to půjde dál.
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, zasadila jsem prvnich 10 akčnich a odklikla první úkol takže končím hned na začátku:cry::mad:-.-:cry:
     
  3. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    dasa1143 - myslím že sis nezpůsobila zas takovou katastrofu - jestli jsem dobře pochopila, tak pokud v daném čase nesplníš požadovaný počet Bz, dostaneš jen částečnou odměnu z toho časového úkolu, ale k dalším úkolům by tě to mělo pusit. Nebo je to jinak? Prosím pokud ano, tak mě opravte, ať tu nešířím zbytečný optimismus :))

    Jinak padátek mám 123, akční rostliny rozpěstovávám, ale úkol odstartuju až zítra po návratu z práce, ať mi nevznikají prostoje. Všem přeju ať se daří!
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
  4. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, neví někdo, proč má časový úkol tři políčka, že by nějaké dalšíí překvápko ??? díky za odpověď
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    dasa1143: nekončíš..... jen pokud nesplníš komplet úkol v časovém limitu, tak máš ponížené odměny a jedeš dál do druhého. Jinak já si ho třeba odklikl záměrně hned na začátku, protože 60tis BZ z akčních za 24hod je podle mě naprosto v pohodě. Momentálně mám už víc jak 11tis BZ (zatím použita jen velikonoční, mrkváč a sovy) a neřeším nějaký počty a pod. Trocha adrenalinu je potřeba ,-) Ranní sklizeň 8 hodinovek v plné podpoře vpohodě dorazí co bude ještě třeba.
    Jinak potvrzuji, že body z Baha se počítájí do časového úkolu. Sice bylo psáno, ale není nad vyzkoušení v praxi ,-)
     
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Včera jsem přemýšlela, kdy tu časovku pustím, jestli v pátek před ranní sklizní a nebo o víkendu. A nakonec jsem se rozhodla a už časovka 20 minut jede. Z jednoho zlatého slotu jsem vyhodila vánočku na urychlení růstu se superhnojivem a místo ní dala cukeťák na + 60% BZ. A k tomu do stříbrného slotu hodila mrkvový chleba. Dala políčka 2*1, ušetřím hnůj, ušetřím SH, ale BZ je celkově stejně jako z polí 1*1, je ale méně akčních.
    Dneska totit používám SH, abych urychlila rozpěstování obou plodin na všechny políčka a pak taky, aby poslední sklizeň vyšla v rozumný čas a ráno ještě před odchodem do práce bylo dozráno na sklizeň. Ale hlavním důvodem bylo, že pokud časovku pustím zítra ráno, tak jí pustím v čase, kdy vstávám do práce, takže poměrně brzo. A 24 hodin uplyne v sobotu ráno a to v době, kdy budu mít ještě noc, protože tak brzo nevstávám xD. Ranní sklizeň v době 24 hodin bych tedy nestihla. Takže ty dané hodiny pro časovku využiju určitě lépe od dneška, i když přicházím o body z velikonoční nebo jarní marmošky, protože v jednom zlatém slotu mám stále bílou nevinnost.

    Jsem zvědavá jak to dopadne, buď to vyjde nebo ne, je to jenom hra. A pokud se toto objeví ještě v nějaké jiné akci, budu alespoň vědět, zda-li jít do toho stejným způsobem znova a nebo raději zvolit jinou taktiku.
     
  7. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Pepe4467: sousedo, díky za uklidnění. Já taky zatím jen rozpěstovávám. Na hlavní jedu už na pidi s čemeřicí, na Baha na velkých polích točím vlčí mák a SH. Na divošce mě zatím spurtují slepice a sekvoje na lesní zbourám až na časovku.
    Zítra už to pomaličku hodím do farmsčotu, uvidím jak to půjde.
    Ať se vám všem s akcí daří;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj SnapekJosef, ak nesplníš poslednú úlohu, to znamená,že nebudeš mať ani výrobňu(továrna na plachty),čiže si postavíš len akčnú výrobňu(plachtáreň),a tá sa po skončení akcie vymení za BZ a kr.
    Peknú hru prajem
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  9. evca190

    evca190 Vážený autor

    Zase jste mě nahlodali :p Byla jsem rozhodnutá spustit časový úkol až ráno... Teď přemýšlím že ho taky spustím už teď :music: No nevím nevím... za deset minut sklízím tak musím přemýšlet xD
     
  10. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    To je pro ty co nemusi do prace a jsou cely den u pc a mohou sazet a sazet to neni akce pro pracujici lid :D
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  11. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já chtěla časovku pustit až rozpěstuju...v práci jsem celejch 8 hodin přemýšlela a zítra mám jeden den volna a tak časovku pustím ráno...takhle by časovka jela v noci,když budu spinkat a tak mě se víc vyplatí jí pustit ráno...jééé to zas bude adrenalin:DMám úplně stejně políček jako vždycky tak snad to zvládnu...mám to vypočítané na plodiny né na BZ...ve slotu mám MJS+velikonoční a k tomu také zbaštím cukinák+mrkváč:music:Tak všem držím palečky;)

    jandule...já také pracuji a jednou za 7 dní mám jen jeden den volna a jednou za měsíc mám dva dny volna....přesto zvládám všechny akce a to přijdu z práce sklidim,uklidim doma a začnu vařit...sem tam odběhnu a seberu a tím,že si na 10min sednu tak si aspon odpočinu :)
     
  12. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak jsem to taky odstartovala :music: Na jedné ploše jsem měla osmihodinovku, na dalších plochách čtyřhodinovku. Samozřejmě aktivovaná všechna dostupná řemesla. No a hodilo to nějakých 13 tisíc bodů takže super ;) Vypadávátek mám 229 ;)
     
  13. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Jandule, neboj, jsem také pracující lid a to velmi pracující >:( a věřím, že to dám xD. To půjde ;)

    Nic nepočítám, prostě pojedu....A ono to nějak dopadne. Ještě se nestalo, aby něco nějak nedopadlo, no ne?
    :music:
     
  14. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    tky se vám to tak seká a létají kytičky?
     
  15. 55mil

    55mil Pisálek fóra

    Prosím poraďte. Když dám SH na malé políčko, je z něj 6 ks. Je také víc BZ?
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak čemeřice už je otočena na 45 polích 2*2, teď už nějakou dobu zraje na polích 1*1 a za 2:24 hod. ji sklízím ;). Co se týče toho dlouhodobého vlčího máku, tak ten je momentálně teprve na polích 2*2, za 1:20 hod. sklizeň. Pak bych ho ještě rád otočil na polích 1*1, ale to by bylo až do noci, tak ještě uvidím, ale bylo by to potřeba kvůli tomu, abych to pak do rána mohl dát na všechny plochy a ráno aktivovat úkol :p. Světelný řetěz 168 ks :).
     
    alexandrakerulova00 a evca190 tohle ocenili.
  17. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj mohl by mi někdo poradit kde najdu ty body abych věděla jak přibývají myslím těch 60.000 Bz děkuji
     
  18. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    hrabenka1951: neseká,teda zatím... uf...ještě tohle..
    No a k akci - musím dodělat časový úkol do zítra do 17 hodin, takže jsem si ho musela spustit už dnes. Mám normální pole,včetně divošky, zbourala jsem skoro vše až na obrstromy a 20 kurníků,celkem je to cca 140polí. Mám ještě 22 hodin a desetinu BZ do úkolu. Pěstuju jen čemeřici,na noc dám (asi) mák, podle toho, jak to bude vycházet. Investovala jsem do 1 cukinového koláče a 4x mrkvového chleba, naštěstí jsem na to ještě měla. SH jsem měla usysleno asi 400, zuzino asi 150 a vypadá to, že to stihnu hezky.
    O půlnoci dám MJS a pidipole, ale to spíše kvůli dalším úkolům, kvůli časovce to nemá smysl.
    No ale uvidím, jsem dost chaotik, tak jsem mohla něco "doplantat" :) Sama jsem zvědavá.
    Jo, a nepřipravila jsem se na začátek a tak mám celých 26 vypadávátek !!! Budu se muset čumnout, kolik se jich dodává.
     
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    55mil
    pokud dáš na malé políčko 1*1 superhnojivo, tak nesklízíš 6 plodin, ale jen 4 plodiny. SH nemá vliv na větší množství plodin, aby si sklidila 6 plodin - to musíš dát zuzanku, ta přidává další 2 plodiny. A samozřejmě musíš mít v diamantovém slotu MJS. ;)

    babička38
    pokud máš 1. úkol (časovku) aktivovaný, tak se Ti objeví v pravém horním rohu mezi křížkem na odhlášení a záloužkou sousedů šipka, na kterou když klikneš tak se vysune. A pak to také vidíš ve městě, když klikneš na úkol. Vidíš kolik se dodalo a kolik chybí.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/11/14
    alexandrakerulova00, evca190 a Mersi7 tohle ocenili.
  20. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    moc děkuji ještě jsoem to nespustila nemám dost ještě napěstováno. díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.