FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Statistika po sklizni v 9 hodin:
    balónky: Mám 10500. Ideální stav 5250. Plním na 200% Hotovo 60%
    barbora: Mám 4250. Ideální stav 2100. Plním na 202,4% Hotovo 60,7%
    vypadávátka: Mám 460. Ideální stav 285. Plním na 161,4% Hotovo 48,4%

    Plním plán jak v Slušovicích xD
     
  2. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den...:)
    u nás upršený, leč na farmičkách se nám daří. Akcička jde všem od ruky, což je velice dobře a určo jí stihneme v pohodičce a bez stresáků..:D
    Držím palce a mějte se krásně.
     
  3. 1nemkat

    1nemkat Zelenáč fóra

    Cupcaky jsou v tabulce v levo je to v dekoracích:))
     
  4. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Přeji hezké dopoledne,
    akce u mě se chýlí ke konci, co se týče akčních plodin. Jsem zaseklá u úkolu, kde musíme dodat dortíky. A ještě nějakou dobu budu. Chtěla bych je dodat v plné hodnotě. Snad se mi to podaří. A vám to přeji také.;)
    Všem svým sousedům děkuji za posílání dárků. :)
     
  5. -vrtulkadan-

    -vrtulkadan- Zelenáč fóra

    hra mě bavila,ale poslední dobou se úkoly nedají vůbec plnit,viz. komiks. a tak je to se všim. měli by jste přidat místo na louku,zvířata a pole neni kam dávat a pak jak se má něco zplnit. poslední dobou k ničemu. měj te se fajn
     
    Blowsightko tohle ocenil(a).
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    prve dve ulohy hotove, ide to celkom pekne ;)
     
  7. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj farmáři-ky
    Akci jsem rozjel teprve včera, neboť nebyl čas. Mám před sebou volný víkend tak to snad doženu a akci dokončím. Jen mě mrzí že v odměnách není moje ( ne jenom moje ) oblíbené SK.
    Krásný den i když asi všude prší.
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ahojky ,tak do 3 úkolu mi chybí 6000 balonků, do zítřka bude, pak nasedím cupkaty a můžu jet na sraz ze školy :) a pak stihnu co stihnu...pěkný upršený víkend
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hajas: Ahoj, SK není ale máš možnost si ho namlít. Odměny v komiksu jsou zase pro skupinu, která chtěla TS protože nechce nebo nemá možnost kupovat za reálné peníze nebo pro lidi, kteří volali po řádku v nebi atd. Kdyby byly jen dekorace bez stonku tak se to někomu také nelíbí. Nelze se zavděčit všem, já odměny neřeším, beru co dají :) podle nich nebo podle nálady a času buď plním vše nebo jen část akce.Samozřejmě máš možnost si postěžovat a akci stihneš je dost času :)
     
  10. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Otočím 2x rebarboru a měla bych mít akční napěstované. Potom hodím všude dortíky a uvidíme.
    Odměny neřeším, hraju pro radost ze hry a proto, že mě nebaví sázet a sklízet do stodoly.
    Troška adrenalinu je potřeba.;)
     
  11. llew65

    llew65 Vážený autor

    Ještě že těch urychlovacích krémů padá tolik. Už jich mám celých 23. :D
     
    KOKO5169 tohle ocenil(a).
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ještě 350 knih a 64 dortíků a mám hotovo ;)

    farma 94 baha 2001 trh BC
     
    Naposledy upraveno: 12/9/14
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ráno jsem dal dalších 30 mufinů a přemýšlel jestli je mám pokrémovat,nebot mám celých 37 ks toho růžového urychovadla. Původně jsem je nechtěl použít vůbec,abych poukázal na jejich zbytečnost.Nakonec ve mě převládl křeček, mufiny tak sklidím večer a na noc dám na jejich misto rebarboru.
    Těch 30x 4 ks mě sice nevytrhne,taky musím dát a znovu zrušit pidipole,no ale co už se mnou. Zisk je zisk.No né ?
     
  14. jandak

    jandak Rádoby autor

    ahojky ,tak můj momentální stav + zaseto je:
    balonky 11800
    rebarbora 2716
    kniha 424
    krém 38
    a cupcaky si nechávám nakonec, tak uvidíme jak to zvládnem.
     
    Manulka tohle ocenil(a).
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes odpoledne je na akci o něco více času, takže udělám teď 2 otočky balonků a budu pokračobat zase o víkendu. Ještě mě čeká hodně práce, ale snad to nějak stihnu ;). Jen mám trochu obavu o knihy, ty nepadají podle mých představ a stále jich hodně chybí, takže přes víkend pojedu raději dlouhodobé přes noc :D.

    balónkové květy: 7478 / 17 500 ( chybí 10 022 ) + zaseto na všech plochách
    obrovská rebarbora: 3185 / 7000 ( chybí 3815)
    komiksová kniha: 435 / 950 ( chybí 515 )
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  16. Manulka

    Manulka Zelenáč fóra

    Je fakt že nechápu jak se dá stihnout vypěstovat tolik rostlin, jestli stihnu první úkol budu ráda! Ale příště už do toho nejdu, zatím mám 3666 ks balonkový květ, 361 obrovská rebarbora, 192 komiksová kniha, 4 krémy, ale už sem pár použila a 51 XL cupcaku. Ty stejně ani nestihnu použít. Komiks opravdu nic moc. Lepší jsou klasické úkoly.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Manulka ahoj, ty rostliny se dají v pohodě stihnout, pokud použiješ pidipole 1x1 a k tomu MJS. Já to pěstuju jen na cca 500 políčkách, na zbytku jsou stromy a nebudu je vytrhávat - přes den pěstuju ty balonky, na noc rebarboru a v neděli bude napěstováno. a hnůj a SH jsem použila jen na rozpěstování, dál pěstuju jen s vodou. Dortíky zasadím v pondělí hned po půlnoci a odpoledne budou hotové i bez krému. Jediná neznámá jsou ty knihy, jak píše kometak96, taky mi moc nepadají.
     
    tatkanas1 tohle ocenil(a).
  18. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Hezké odpoledne, můj stav:
    balónkový květ: Mám 17600. Ideální stav 5985. Plním na 294,1% Hotovo 100,6%
    obrovská rebarbora: Mám 4253. Ideální stav 2394. Plním na 177,7% Hotovo 60,8%
    komiksová kniha: Mám 527. Ideální stav 325. Plním na 162,2% Hotovo 55,5%
    cupcake: Mám 105. Ideální stav 60. Plním na 175% Hotovo 60%
    Na celé farmě zaseta rebarbora, takže večer bude sklizeno a obě akční hotovy. Pak již počkat na Bambulku a její pravidelný příděl cupcaků a na zbytek knih, které ale již snad z dlouhodobek dopadají.
    Tato hra se mi líbí pro její pestrost. Když si ji člověk trošku naplánuje, propočítá, není problém ji udělat celou. A pro méně pokročilé zase varianta viz 4.úkol. Takže za mě palec nahoru.
     
  19. bebga

    bebga Rádoby autor

    Od rána jedu na pidipolích s MJS, snad se mi to podaří do konce. Všem přeji krásný den :)
     
  20. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj Pitrsek47
    já jsem si nestěžoval , jen jsem si povzdech že tam to SK není. Jinak z řady na stonku mám radost, protože bych jinak musel dekorky dát do lišty. Ale jinak jsem jak ty , já užodměny taky neřeším. Když se mě odměny nelíbí tak tu akci dělat přece nemusím, není to povinné.
    Jinak počty se mě už začínají zvedat ale ještě jsem podle farmščotu v červeném poli.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.