FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Na to, že to začalo včera, to docela de. Balónků mám 4 631 a za chvíli sklidím další. Jedu jen na hlavní (celá, 201 pidipolí + 1 JC), 150 pidipolí na divošce a 144 na ostrově. Farmu jsem nepřekopával, takhle to bude stačit. Komiksových knih 349, takže na noc pojeda ta obří reveň. 950 vypadávátek při tomhle tempu bude, i kdyby RT na koze jezdil. Těch podivných bonbónků jen 23, tam teda nevím, jestli k něčemu budou. Spočítal jsem si, že jestli dá Bambule každý den 30 dortíků, tak to je za 5 dní 150, k tomu 15 za odměnu, máme 165. To je protihodnota 16 500, když to nechám dozrát úplně. No a těch 30 posledních z předposleního dne holt okrémuju, co to pude. Ono se to jistě podaří. Akorát teda budu mít napěstováno a zůstanu viset na dortíkách, to budu čekat až do posledního dne (po půlnoci předposledního dne dostanu posledních potřebných 30). To není ideální. Může se stát ledacos, třeba vypadnout internet... Do budoucna bych tento typ akce, kde potřebné věci mám až na poslední chvíli, klidně oželel. Nechte nás pěstovat jak chceme, kdo se snaží, má hotovo dřív, kdo ne, tak to trvá dýl. Ale když všichni čekají až do konce, to není úplně ono.

    Jen můj názor, jsou lidi, co dělají na směny, když se jim to blbě sejde, budou mít hoňky. :)
     
    silviec tohle ocenil(a).
  2. mona1984

    mona1984 Zelenáč fóra

    před chvíli jsem sklízela zase kombajnem a dortíky zustaly,jestli to nebylo tím ,že jsem je měla ruzně rozpěstované mona
     
  3. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Moc děkuji,hra je prima!
     
  4. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Balónů cca 4300, knih 279, rebarbory 43. Teď mi zrají rajčata, farmu sem nakonec zbourala. Z dortíků si vytvořím fotečku až budou zrát- to se jinak nedá, jsou dokonalý. Dodju pro MJS, stáje a poslední úkol - ten se uvidí.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mona1984: Ahoj, tak rozpěstováním to být nemůže, kombajnem jdou sklidit jen XL, mám vyzkoušeno. Máš ta sklizená S ve stodole? Pokud ano a sklízela jsi kombajnem na podporu napiš.
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  6. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Ahojky Všem, ráno bude snad vše hotovo, kdo potřebuje padátka pište na tatkanas, každý den mohu poslat 7 dárků
     
  7. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Já som dosť pozadu a gratulujem tým, čo už budú končiť. Zistil som až včera večer, že je akcia. Dúfam že to ešte stihnem.
     
  8. Filipov

    Filipov Pilný autor

    První úkol dokončen. :oops:
     
  9. pavca.s1

    pavca.s1 Pisálek fóra

    Stav je docela pěkný, farmu sem lehce okrouhla o nějaký ten chlívek a stromek, tak to bude asi tím :)
    balonky - 5955 ks (ideál 3938, plním na 151%)
    xl rebarbora - 757 ks (ideál 1575, plním na 48%)
    knižka - 271 ks (ideál 214, plním na 126%)
    muffin - 30 ks XL, dalších 30 kousků bude dopečeno za necelé 2 hoďky)
     
  10. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Prosím, nepíš viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať alebo zmeniť, použi voľbu upraviť. Ďakujem a prajem peknú hru.
    Jednoduš klikneš na dárky potom na spotřební zboží a tam je najdeš odtamtud vkladaš na plochu ale jen na místa kde odstraníš pole .... nejdou davt ale do parku a na tajuplný ostrov ...pouze na farmy a BH ......

    ano je to maximalní hodnota ale zbytek nad tuto hodnotu bude vykoupen ....... v diskusi je vypsana protihodnota za vyrobené cupcáky ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/14
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec jsem toho dnes stihl o něco více než jsem předpokládal, což je super a o víkendu nebude alespoň tolik práce ;). Na noc jsem dal na hlavní louku růže a na ostatní plochy akční rebarboru :).

    balónkové květy: 8139 / 17 500 ( chybí 9361 )
    obrovská rebarbora: 1261 / 7000 ( chybí 5739 ) + zaseto na divoké louce, půlce mýtiny a baha
    komiksová kniha: 385 / 950 ( chybí 565 )
     
  12. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Fajn, dneska jsem se vrátil z DE..nebudu honit tuhle akci...
     
  13. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, tak s balónky jsem v půlce a rebarbory mám 1 pětinu.
    Vypadáno a darováno dohromady zatím 365 knih a krémů je 41. Krémy vůbec neřeším. Ani v minulých akcích, kde se tyto pomáhátka vyskytovaly, jsem je nepoužila a nebudu je potřebovat ani nyní.

    Takže zatím spokojenost, jak to odsýpá a nyní už je čas jít spát. Všem farmářům přeji dobrou noc....;)
     
  14. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    jedu a sázím jako divá, uvidím co dám.
    snad se mi zadaří udělat akci celou - zatím čas je :)
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    3 úkol dokončen cupcake XL 71 ;)
     
  16. evca190

    evca190 Vážený autor

    balónků mám 11 905 ks + zaseto na všech pidipolích
    rebarbory mám 4 125 ks
    knih 564 ks
    krémů 42 ks

    Zatím to vypadá dobře.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.U mňa balónikov 5060 ks + zasiate na hlavnej,rúbanisku a divokej.
    Rebarbory mám 2400 ks
    komiksov 409 a cupcake 60.Pomaličky si sadím aj sa vyspím.Však času ešte dosť a keď poslednú úlohu neurobím svet sa za to nezrúti.
     
  18. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Ranní statistika:

    Balónky: Mám 12362. Ideální stav 5145. Plním na 240.3% Celkově hotovo 70.6%
    Barbora: Mám 5611. Ideální stav 2058. Plním na 272.6% Celkově hotovo 80.2%
    Knihy: Mám 644. Ideální stav 279. Plním na 230.8% Celkově hotovo 67.8%
    Dortík: Mám 2250. Ideální stav 5145. Plním na 43.7% Celkově hotovo 12.9%


    Jen by mě zajímalo, jak to myslí RT dál s nebem, opět je v odměnách řádek do nebe a stále nebe sklízíme ručně, to budeme odklikávat 100 řádků, nebo 200? To přece není normální, mohl by se nad tím někdo z RT zamyslet. Máme koupený kombajn a v nebi klikáme jak paka!
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  19. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobré ráno všem,tak já mám na ploše poslední várku balónků a pak jednou rebarboru a je napěstováno,knih mám ve stodole 566 a hotových 60 cupcaků,takže myslím,že je všechno v pohodě,knihy dopadají z dlouhodobek nebo chlívků,ještě nevím,co tam pak dám a cupcaky taky v pohodě dozrají,času dost. :)

    slootr
    podle mě nám Bambulka dá těch cupcaků 210 + 15 z úkolů,takže bude dost času na jejich dozrátí ;)
     
  20. MIMINKO_CmuQ

    MIMINKO_CmuQ Zelenáč fóra

    na tu akci je malo casu bolo bi vhodne ju predlzit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.