FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sul.paja

    sul.paja Zelenáč fóra

    marki70 - najdeš je v inventáři pod vázou (dekorace)

    Grafiku muffinů musím pochválit, velice se mi líbí, kdyby zůstaly ve hře nezlobila bych se (dát je třeba do dekorací a odstupňovat BZ - něco jako děla a kanony). Také se mi daleko víc líbí obrovská rebarbora oproti normální rebarboře. Nešlo by to po akci prohodit a nechat garfiku té obr. rebarbory?
    Stav je docela nic moc, snad to doženu:
    rebarbora zaseta,
    balonky zasety a 207 ks ještě zbylo ve stodole,
    kniha 111
     
  2. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, tak kupodivu to u mě vypadá, že akce půjde lépe, než bych čekala. Uklidila jsem zas všechny chlívky, jen stromy jsem na plochách nechala, a mám volných okolo 500 pidipolí. Balónkových květů mám momentálně ve stodole 720, a ještě než půjdu spát, tak jedna sklizeň mě čeká. Ve stodole pak čeká rozpěstovaná rebarbora, a na Baha se mi tetelí cupcaky. 30, co jsem zasadila odpoledne, a 30 jsem tam hodila před chvilkou. Knihoven mám ve stodole 161, takže docela slušná bilance, a vypadá to, že další akce bude zdárně splněna. Nemusím mít vše hotovo za 2 dny. Na to, abych byla nejrychlejší jsem nikdy nejela, stačí mi, že to stihnu v pohodě, a bez stresu. Odměny sice nejsou nic moc, ale já to jedu hlavně kvůli tomu řádku v nebi. U mě to bude padesátý. Zdravím, a přeji všem hodně pohody při akci :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  3. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Ahojky, po ranní sklizni mám stav: 1.farma 3096 květ 1625 rebarbora 211 knih 12 cupcake
    2.farma 2446 květ 1626 rebarbora 204 knih 14 cupcake
    Takže spokojenost a pohoda.
     
  4. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit
    Díky za radu, také po nich pátrám. Pěknou hru ;)

    Dobrý den všem. Ať počítám jak počítám, i když stihnu vše napěstovat a napadá dost knih, tak s těmi cupcaky to bude pěkně na knop. Aby jich člověk sklidil při 100% zralosti za protihodnotu 17500, potřebuje jich 175 ks zasadit a 16 hod nechat uzrát. A denně jich dostaneme jen 30 od Bambulky, jinde jsem je neobjevila :sleepy: Tak to jsem teda zvědavá. Docela složitá a časově náročná akce za nic moc odměny, ale tak s chutí do toho a uvidíme ...
    Pěknou hru všem :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/9/14
  5. .didi444.

    .didi444. Zelenáč fóra

    Pekne rano, cupcaky ziskas jeste z ukolu. Z prvniho 5 a tretiho 10 :) U nas zatim cca 200 knih a 18 kremu,coz je bida i kdyz bylo nachystano.Nu, co uz,casu dost.Cupcaky jsou moc pekne ve vsech fazich rustu.
     
  6. dibla

    dibla Pisálek fóra

    Ahoj, akce se mi dost líbí, ale nefunguje mi urychlení cupcaků pomocí krému.Nejdou mi dát pomocí secího stroje bez aktivace a jiný návod jdem nenašla. Existuje ? Zdeša
     
    Naposledy upraveno: 11/9/14
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    1 úkol splněn 283 knih a 33 cupcake XL :)
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Tato akce je nejvíc ubohá ze všech komiksů. Hodně ubohá. Chovám slepice a prodávám Amatérům hnůj.Super byznys.Doporučuji všem
     
    KytkyNezvadly tohle ocenil(a).
  9. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím,
    Každý tento komiks bere podle sebe, někomu se nelíbí a někomu třeba ano. Můžeme být rádi, že se RT snaží nás nějak zabavit a vymýšlejí nějaké akce.
    I když většina akcí vypadá stejně, tak se aspoň nějak zabavíme a menší adrenalin nikomu neuškodí. ;)


    No, já na tom zase tak moc dobře nejsem, balónků mam něco málo přes 1500ks , rebarbory 415ks (všude zaseto na pidipolích) a knih nemám ani 100ks, protože jsem si včera ráno sklidila a jako obvykle jsem zapomněla na to, že si mám počkat do 2h.
    S dortíkama strach nemám a krémy si šetřím.
    Hezkou hru všem přeji.
    :music:
     
  10. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    jj akci jedu,zase naka změna a těšim se na ty emoce při odhalováni správce konírny,,,,,,,,,,,tentokrát si před odkliknutím udělám silnýýý kafíííčko,,,,,,jináč držim palce všem pa;)
     
  11. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Akce je pěkná, první úkol je za mnou do druhého mi už chybí jen 799 kousků obr. rebarbory. Ale ty hned po uzrání balónků nasadím. A za několik hodin se pustím i do třetího úkolu. Balónková kytí jsou moc krásná, fakt mě dostala.:)
    Přeji hodně štěstí v pěstování a jdu si k těm super kupíkovým dortíkům dát kafe, nebo tu usnu:D.
     
  12. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    ... jen na doplnění: na cupcaky dáš krém a čas se zkrátí na cca 13 hodin
     
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    ja su s akcičkou spokojená a v mém levelu už mi je fakt šumák, co a jaké odměny budou. Jsem ráda i za maličkost a přesně jak psala Allarisse, každý si najde něco příjemného při plnění akcí a kdo ne, je to jeho svobodná vůle. ...
    Comic mám 239 ks, balonků přes 4500 a obrovský rebarbory trošku přes tisíc, ale tu dávám na noc, abych mohla spinkat do růžova..:) Krémík mě nějak moc netrápí, kolik jej mám ve stodole. Zatím je vše v pohodičce...Času haba kuk....Cupcaků XL už ve stodole 30 ks (protihodnota 100) takže spokojenost.
    Dnes pár otoček stihnu. Momentálně jedu na všech plochách, což si asi změním, abychmohla vyndat pár chlévů a trošku i si vydělat na hnoji při prodeji.
    Mějte se fajn a držím palečky všem, co akcičku jedou...:)
    páček čtveráček
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  14. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Kde sezenu ten krem mam jen 5 kusu
     
  15. mpjjk

    mpjjk Pisálek fóra

    Tedy ty cupcaky jsou zajimavy zpusob pestovani, mohly by byt v nejake forme klidne pestovany celorocne a za protihodnotu treba ziskavany zajimave odmeny, nakup cupcaku pres rok treba za floreny at se business naz...(napapa) :)

    Jinak Bambulka v prvnim dile komixu pekne keca, chodim si na dort kazdy den a urcite nejsem sam :D

    Tento komix uz asi nebude sranda ty tisice ctyrhodinovych plodin atd. no splnim co splnim a uvidime.
     
  16. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Ahoj farmáři,
    tak akci dělám a určitě ji splním.Ale ty odměny,opravdu žádná sláva.
     
    ♥Reginka♥ tohle ocenil(a).
  17. Dazim

    Dazim Zelenáč fóra

    Ahoj, asi budu vypadat hloupě, ale na co jsou ty dortíky (po uzrání) a komksové knížky. Díky za odpověď
     
  18. 41dedek

    41dedek Pisálek fóra

    Dazim-musíš si přečíst zadání-dodávají se do úkolů
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak já čtu pořád dokola první stránku a jsem z toho mírně zmatený. Aktivoval jsem si v medovém úkolu kombajn na 24h. Píše se, kapkejky nejdou sklidit kombajnem. Několik upečených XL jsem sklidil ručně (s krémem) a ostatní byly ve třetí fázi a na velkých polích zralá rebarbora. Natěšený, že nemusím klikat plochy ručně jsem klikl na sklizeň a šup i cupcake zmizely. Oči jsem měl vykulené až k Plzni :) Kouknu do stodoly a tam všech 30 ks ve fázi XL. Tak a teď co, sklízet plochu kombajnem nebo ne? Já si dám pozor, dalších třicet je v první fázi na ploše ;)
    Jinak vypisovat kolik čeho mám nebudu, ale jedu, jedu .....

    dibla - Zdeša: tak klikni na dortík objeví se ti krém a použij ho, stejně jako vodu hnůj, hnojivo .....vždyť jich jen třicet, horší by bylo klikat celou plochu

    BlackDragon: ahoj, tak to jsem rád,díky. Mne jen zarazilo, že byly ve třetí fázi zrání, ale zřejmě už ke konci (to jsem neprověřil kolik času zbývá ke konci, možná pár sekund-já jsem se kochal tou dobrotou) tak je kombajn uklidil taky a to je dobře :)

    Jupííí vyzkoušeno, opravdu se kombajnem sklidí jen cupcakeXL, první až třetí fáze zrání zůstane dál na ploše, nemusíte se bát, že vám zmizí.
     
    Naposledy upraveno: 11/9/14
    fany2020 tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ahoj a jakou odměnu by sis tak představoval? třeba 1000 florenů?
    hraj si a nezlob :D
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.