FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    Měla jsem 336 knih navíc, z toho 45od sousedů ,z Ts oranž.kozy, kočku a červené včely a po dopěstování akčních vracím obrstomy cukrové a slané a XXL stromy,a na3 polích pěstuji rostliny ,vše s vodou bez prostojů (kombajn jen 39h)ručně malá políčka
    F 94/ Ba213/ Ma5/Pe4/S4 /A1/K1 hvěz.6775 Trh AR
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    ;) tak se zadařilo!
    A včas knížky dopadaly!!! Přeci jen nebudu syslit SH, které mi roste na obr stromech... tak jsem nasadila velká pole a žito s vodou, hnojem a SH... a aktivovala 2 sovičky + mrkvový chléb... a toto BZ a knihy padaly :music:
    Jo, a velký dík všem mým sousedům a pár novým přátelům ;) Posílali jste všichni statečně a bylo to znát na pozitivním výsledku!

    A odměněné TS:cry: Co si budeme povídat... vyklubalo se:
    1) obydlí pro mývala
    2) výrobna šperků (základní) a
    3) oranžový kachník
    ...jj království za (oranžové) koně :p

    A před chvílí jsem si přečetla info na novou akci... a na to, že na ní bude 6 dní... holt, pracuju a z práce máme omezení... takže to bude takové všelijaké.
    Dobrou hru všem! :D
     
  3. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já z TS stájí krtka, kočku a červený Ovčín :) Tak aspoň něco když ty zatracený knihy nepadaly a já to kvůli nim nestihla :/
     
  4. krroir

    krroir Stálice fóra

    Akční předměty byly přeměněny na KR a BZ, akce skončila. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, která byla zaslána RT.

    Téma uzamknuto.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.