FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Musím citovat Kohna z Kameňáku. RT za co mě zase trestáš? Dostala sem výrobnu na vajca. Ještěže mi nemůžou odpovědět, nerada bych skončila jako zmiňovaný Kohn :D
     
    Jankobo, Laca-25 a bebga tohle ocenili.
  2. bebga

    bebga Rádoby autor

    tak jsem sklidila TS, poprvé křeček, miluji našeho křečka džungarského, ty na farmě už ale mám :oops: podruhé lišky - taky už mám a tak říkám synovi, na tu poslední klikni ty a šup, největší pecka Výroba kozího mléka, asi hodím do lišty strom s kozím mlékem a nechám mlékárnu !!!! :D
     
  3. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Ha! Co si stěžujete? Já mám oranžové kachny, kravku a orla. No tak že bych sklidila, na jaře prodala tu kravku a na podzim už nezasela? :D
     
    Allarisse, bibif a jana563 tohle ocenili.
  4. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Tak sem se akorát pořádně nas.. namíchnul.Vstával sem i v noci, napěstoval v pohodě, ale a´t sem se snažil sebevíc chybělo mě nakonec 150 vypadávátek.
     
  5. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    Ja jsem spokojen. 2x capy a jeden oranzovy praseci chlivek.
    Jen jsem hledal radu na stonku a nemuzu ji najit.
    Uz jsem mozna na to prisel.
    Cekal jsem na posledni vypadavatka a asi jsem je ulozil, ale nepridal jsem zeleninu k tomu.
    Tak to dopada, kdyz to dodelavam z mobilu ....
     
  6. Zetor310

    Zetor310 Pisálek fóra

    Tak jsem sklidil losa , lanýžovou farmu a bobří hrad:p.Škoda že už to mam.:inlove::inlove::inlove:
     
  7. ssans

    ssans Pisálek fóra

    když jsem v jedné akci získal losí pódium, napsal jsem, že je mi platné, jak mrtvému zimník, když nemám losa - a vida dneska dorazil. Je vidět, že RT slyší na stesky hráčů :D:D. A že dorazil s ježkem, je asi bonus navíc za to čekání :p
     
  8. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Odtajněno a výsledek medvědi, oranžový králíci a čápi, ti jediný potěšili, ještě jsem je neměla, ostatní šup do lišty.
     
  9. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    tak hlásim, že akcia sa nakoniec podarila dokončiť, ešte raz sa musím poďakovať všetkým, čo mi pomohli s komixami, nebudem tu všetkých menovať, lebo by som určite na niekoho zabudla a obrovská vďaka patrí aj mojej farmárskej manželke ;) na tajomné chlievy si ešte musím počkať, keďže ich idem akurát vyložiť na plochu
    gratulujem všetkým, čo to stihli, aj tým, čo nie, bolo to ozaj ťažké
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  10. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Chemlon. - ty jsi kus xDxDxD

    Vstávala jsem taky v noci jako kojná, podpořila cukíňáky, mrkvovými chleby a na začátku hafó SH. Prasklo několik MJSek, bílá nevinost, sladká marmoška z růží, pinky... V 84 lvl ( ŽL 27/30 ) už nejsem žádná novicka, přesto mi zbylo jen pár knih navíc. Jo a smetanový koláč na růže - s těma jsem finišovala na závěr. Krejcarové konto se mi srazilo jak džíny praný na vyvářku. Nižší levely to asi nedaly, ale bude líp. Tak určitě... A kdo se na akci vykukal a jel v hnoji, tak se musel pěkně napakovat, bo 300 kr je fakt krásná cena. A kupovali, né že ne
    xDxDxD
     
    bibif tohle ocenil(a).
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec 270 komiksových knih navíc, to docela ujde :). Mimochodem - tajemné stáje dopadly na lištu a vše je také v ní :D. Oranžové kozy, obydlí pro mývala ani obydlí pro kočky momentálně nevyžiji...
     
  12. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Nakonec i u mě knížky zdárně dopadaly i když se jim moc nechtělo.Z tajemných stájí u dcery kočky,křečci a oranž něco.U mě radost převeliká bo mi vypadl ježek a také micky a křečci.Ježouři fakt potěšili.....:)
     
  13. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    ahoj, půjde někde dodatečně získat řadu obláčků z této akce? Bohužel se mě poslední úkol nepodařil dodělat :-(
     
  14. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    akcička na pohodku. Z Tajemných stájí jsem získala Holubník, oranžový včelí úl a k mému úžasu červenou stáj pro pštrosy. U mě spokojenost. Holubníků mám celkem 4 ks, tak kdyby někomu scházeli, mohu v OaD vyměnit.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nema nekdo chut a jazykovou schopnost zjistit, zda je na cizich forech taky takova nalada vzhledem k nesplneni akce kvuli kniham?
    Jo a zitrejsi akce, prave jsem zjistil, ze Kalendar nejde dat ani do sledovanych for, ani vlaken - nebo jsem slepej?
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jana.zape,
    bohužial zatiaľ sa také niečo neplánuje, ale ktovie, možno sa niekedy dočkáme aj výpredaja, aj keď ja tomu moc neverím, uvidíme. Prajem peknú hru.
     
  17. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Taky se musím pochlubit s TS 2x medvěd a kozí mlékárna juchů :cry::p;) ještě že jsem je nekupovala, to bych si dala zase píp píp jmen xD
     
  18. skoruppi72

    skoruppi72 Pisálek fóra

    Tak u mne splněno a z TS se vyklubal křeček,oranžový ovčín a krtek.Vše už mám,ale co chtít víc.Přeji štěstí ostatním a fajn hru;):p
     
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Ač jsem se úplně neflákala, tak jsem dokončovala včera ráno...
    z TS padl křeček, orel a oranžové kozy :-( ale co bylo zajímavé - TS byly evidentně staršího data, protože trvaly jen 5 hodin. Když chtěl ale člověk okamžitou sklizeň, stačily mu na to 2FL :)
     
  20. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak u mne z TS: myš, myš, křeček. Všechno do lišty :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.