FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Tak z tajemných stájí 2x orel a myš, obojí už mám, škoda.
     
    skoruppi72 tohle ocenil(a).
  2. emča061

    emča061 Pisálek fóra

    TS=3xM=myš, medvěd, mýval :)
    Vše mám, hodil by se mi třeba kohout, žába, ježek a čáp, no co už. Snad příště.
     
  3. .selka70.

    .selka70. Pisálek fóra

    no to snad ne!!Přešla mně chuť farmařit...Vstávala jsem každou noc,vypadávátek míň, chlévy všecky na nic, to člověku hezky zkazí náladu
     
    matejp tohle ocenil(a).
  4. janmil

    janmil Perspektivní autor

    ahojte, z TS kone červené, ovce oranžove a bocian tým sa teším
     
  5. janibu1

    janibu1 Zelenáč fóra

    Akce dodělána s odřenýma ušima. Velké díky spoluhráčům, kteří poslali knihu. Nakonec jsem stihla sklidit ještě nějaké stromy a dopadlo to dobře.
    Připravuji se na další akci jestli bude ve čtvrtek (dle kalendáře) a dám obr chlévy a stromy, aby mě to zase nevypeklo.

    Zbývající akční plodiny vhozeny do bezedné studny Pohár Výstava, alespoň se zužitkují;)
     
  6. sandricka2

    sandricka2 Zelenáč fóra

    Do poslednej chvile som trpla, ci vypadne komixov dost. Zvysili mi 3 kusky, takze som to nakoniec zvladla uplne na chlp. Boli to nervy a vlastne ani neviem, ci adekvatne odmenam. Skoda, ze nie su lepsie ceny a z TS pada tak malo novych zvierat. Zial nie u mna.

    Z TS mam:
    - Oranzove morky
    - medvedik myval
    - oranzove kozy

    Velke dakujem VAM VSETKYM co ste mi poslali knizky! Bez vas by mi stonka usla o par knih
     
  7. Kikina

    Kikina Pisálek fóra

    Díky za tip,úúúž je to uděláno, úúúž je to vhozeno! No a já se o pátý úkol ani nepokoušela, ale z TS mám červený prasátka a červené ovce, to nemám, takže dobrý. Jo, a losa... ale neva, stejně předem počítám s tím, že nebude nic, takže vlastně vždycky dobrý. (Jelikož nekupuju floreny, tak jich mám málo a na TS nemám, když už nasyslím, tak raději koupím banán XXl.) Tenhle komix byl trochu složitější, ale nevadilo mi to, alespoň jsem si pořádně započítala! Dobrou hru všem!
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Z TS medvěd,krtek a to nejlepší v 93 lvl oranžová králíkárna:D
     
  9. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Z TS obyčejní losy -.- , krtek a červené včely :p Hlavně, že nebylo hůř :D
     
  10. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    ahoj ,tak nevím na co skrblí nové stáje,když je nikdo nedostane?!!! Dali mě za tu makačku slabou odměnu =křečka ,losa mám ,snad oranžové včelky potěší.Kvůli vypadávátek nedokončen stonek.Příště fakt ne!To už není zábava!!!Lvl86.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
    Arleta22 a matejp tohle ocenili.
  11. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Z TS mi vyšli bociany, medvede a kačací rybník oranžový o_O
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky tak z ts byla vyrobna mleka:wuerg:a krtek a oranž kachny:cry::cry::D:D
     
  13. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Tajemničky mi dali 2x holoubky(už se těším na OaD) a jedno krásné čapí hnízdo :)) Takže spokojenost maximální:),což už dlouho nebyla.
     
  14. doriska123

    doriska123 Zelenáč fóra

    Ahoj u mě druhý komiks kvůli pár vypadávátek nedokončen .Asi chtějí aby vyšší levely přestali hrát jinak.
     
    Arleta22 a matejp tohle ocenili.
  15. nikča888

    nikča888 Zelenáč fóra

    tak mě chybělo jen 48 ks knih škoda ale je to hra tak příště to snad stihnu
     
    Arleta22 tohle ocenil(a).
  16. jajamak

    jajamak Pisálek fóra

    :) bylo to náročné ale akce splněna :) je častěji :) já se těším na další :)
     
  17. xxxxx74

    xxxxx74 Pisálek fóra

    tak jsem taky skončila pod vrcholem - napěstováno vše, ale nakonec chybělo 40 knih a to jsem ještě vyplýtvala přes 600SH na karafiáty :-(. Runu mám na 27/30, to by mělo normálně stačit, ne, - škoda. doufám, že z tajemných bude něco super jako náplast
     
    Arleta22 tohle ocenil(a).
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    tak z tajemek mám losí ohradu, kočky a oranž krůty, no, žádné nadšení. Snad jen ty krůty, dávají dvě, takže lepší než C+. Stále vyhlížím ježka, žábu, kohouta a cokoli červeného ( v růžovou ani nedoufám o_O ) Dortíčky se mi moc líbily a to na sladké nejsem ;). Papa
     
  19. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    • Prosím, nevkládej pod sebou 2 a více příspěvků, pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "Upravit" u tvého postu nalevo dole.
    Z akce jsem byla nadšená, moc se mi líbila. Všechno jsem vypěstovala a nakonec nedodělala chybělo mi 100 knih. A to jsem si i koupila nějakej košík. Nějak to nechápu 100 knih a to jsem pěstovala jak blbá a nevypadly. Hnus

    A správce konírny - orel, křeček a krtek. Všechno mám. Připadám si jak vypečená husa.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte:)
    Tak ja zasa na sladké som veľmi a tie koláčiky vyzerali úžastne. Myslím,že táto akcička nebola vôbec tak jednoduchá ako to obvykle býva.Na tých komixoch som veru skoro aj ja pohorela,len na obed som ukončila,takže to bolo ozaj tesné. Z tajomných som tiež neočakávala zázrak,no prekvapil určite holubník a červ.prasiatkaxD,neprekvapila zberacia stanica peria8)
    Pekný večer a príjemnú hru:)
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.