FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak z TS kočky + mýval + medvěd = vše do lišty. No, ještě že jsem s tím tak nějak počítala a nejsem nijak zvlášť zklamaná. Akci jsem dělala spíš ze sportu než pro odměny, takže dobrý. Třeba tím někomu udělám radost při OaD. Ale že by ty komiks akce byly povedené, tak to tedy fakt ne. Už by si je RT mohl nechat a zkusit vymyslet něco, co má cenu.
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    No a já z TS mám 2 x křeček a krtek, také u mně všechno do inventáře, který mám nabitý až až. Myslím, že by RT alespoň mohlo za takovou akci dát rovnou nějakou novinku a ne se trapnit TS kterými jen plníme lištu.:(
     
  3. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak mi to nakonec vyšlo, stihla jsem celou akci dokončit dokonce o něco s předstihem, z karafiátů napadalo docela dost knih, tak jsem ráda. Tak Díky za tuto akci a musím pochválit grafiku cupcaků, zvláště těch zralých jahodových. Ty se mi líbí nejvíc a do růžového prostředí se hodí báječně. Škoda, že mi nezůstanou.. těch posledních 30 ještě mám na hlavní louce a čekám, až dozrají, abych s nimi udělala obrázek (snad tam nekliknu chybně na něco dřív, než bude obrázek hotový)...
    A děkuji moc za přesné info o akci a jak je to se sklízením kombajnem u cupcaků a všem, kteří mi posílali vypadávátka ...
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  4. jankami

    jankami Pisálek fóra

    tak já jsem taky všechno stihla jen jsem to tam zapomněla hodit hlavně že stávám ve tři at to dodělám :cry:
     
    jandak tohle ocenil(a).
  5. mlsnekozy

    mlsnekozy Zelenáč fóra

    Chybělo mi 130 knih. Nepadaly a nepadaly. Většinou akce dokončím, někdy to padá tak akorát, někdy ještě něco zbude, ale tohle byl propadák.
     
    matejp tohle ocenil(a).
  6. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky
    Tak tahle akce byla opět o prsa.Poslední dortíky včera dozrály,ale čekala jsem na vypadávátka.Nakonec jich mám navíc jen 75 a to díky karafiátům.Z tajemniček se vyklubala liška,holoubek a čáp.Takže docela dobrý,čápa jsem měla jen jednoho.
     
  7. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Komiks se mi elíbí obecně a tyhle už vůbec ne. Navíc jsou graficky tak nějak odfláknuté, jakoby nahrubo nakreslené a nezapadají mezi ostatní obrázky.
     
  8. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak z tajemných krtek a myš - do lišty. Zbývající ještě zraje. To jsou takové odměny "Vlk se nažere a RT/koza zůstane celá". No pořád lepší než oranžové kachny a kráva.
     
  9. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Já mám z tajemných 2 krtky a oranž ryby>:(,už jsem se bála že dostanu nějakou novinkuxD.
     
  10. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    V 92 levelu z TS kočky, lišky, oranž. kůň.:sleepy: Šup a už jsou v liště.
     
  11. Martina12345

    Martina12345 Pisálek fóra

    Já 90 lv myš,oranž pštros a pozor-stal se zázrak-ježek!:)
     
  12. betr

    betr Pisálek fóra

    Hodne tesny na vypadavatka - knizek mi zbylo 28.
    Z TS (na 89 lvl) holubnik, rodeo ranc a losi ohrada. Holubnik jsem jeste nemel, tak aspon neco. :)
     
  13. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    já oranžová koza a králík....nic moc,ale byly i holoubci....paráda............jinak akce nic moc a vypadávátka otřes
     
  14. nolina22

    nolina22 Pisálek fóra

    Z chlievikov sa mi vykľul krtko, oranžové kozy, obyčajná farbiaren - a presne to je dôvod prečo chlieviky už niekoľko mesiacov nekupujem a kupovať ani nebudem!
     
  15. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    tak já dostala z TS oranžové králíky a 2x oranžové prasata :D tomu se teda řiká odměna, vše mám a asi to moc nevyužiji :(
     
  16. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte. Aj ja som akciu stihla len tak tak, doslova o vlások a z tajomných stajní ma "prekvapili" oranžové kozy, vraní úkryt a obyčajné losy ..... v mojom levely teda žiadna sláva ... :oops:
     
  17. Silly.cz

    Silly.cz Pisálek fóra

    Také jsem dokončila ráno o prsa, ještě že jsou obrstromy a dostatek superhnojiva, jinak mi včera chybělo ještě 200 knih. Další překvápko dnes po práci, když jsem odtajnila ty tři tajenky, RT mi nadělilo losy, oranžové ovce a výrobnu peří a tu jsem v 91 lv opravdu potřebovala xD.
     
  18. tolca

    tolca Pisálek fóra

    tak mě chybělo 25 komiksů...plodiny jsem stihla, cupcaků mě zbylo posledních 30 vypěstovaných na xxl...ale jsem bez řádku do nebe
     
  19. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj akci jsem stihla včera večer a mám 2X mýval a jednou čáp. Holuby i tentokrát netrefily na mojí farmu :) asi jsou na cestě kolem světa a podle toho jak se úspěšně vyhýbají mé farmě, tak né jednou, ale několikrát letí dokola, možná se unaví a přiletí v akci O+D. xD
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  20. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, akci jsem dokončila, cupcake byly moc krásný. Z taj. stájí mám medvědi (už 5), křečci( už 6) a holuby - ty jsem neměla, takže radost :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.