FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Taky poslední nemám kvůli těm knihám:wuerg:a to jsem se tak snažila,všechny rostliny mám navíc ale knihy -120 ks no a za tolik florenů to kupovat nebudu!! No prostě mě opět zklamali :mad:.
     
  2. tajka0703

    tajka0703 Zelenáč fóra

    taky jsem to nezvládla:oops:, chybělo mi 90 knih
     
  3. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak mě chybělo 230 knih takže dost velký zklamání protože když nemám stonek tak jsou mi dekorace k ničemu vzhledem k tomu že v parku nemám místo :/
     
  4. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak já jsem to taky nedala chybělo mi ještě 89 knih i přes pomoc hodných farmářu tím to bych jim chtěla poděkovat,ale stejně se nezadařilo.Všeobecně komiksy mě nikdy nevyšly bud jsem nestihla napěstovat nebo chyběly vypadávátka.Kdo stihl udělat gratuluji.Za floreny jsem zbytek knih kupovat nechtěla
     
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čaweste ...Takže keby nebolo môjho synátora tak akcia padne na 11tich knihách...
    Nekupujem a určite nebudem kupovať košíky pretože nie su rovnaké ceny a za naše eurá mi víde 1 košík toť u susedov tam im vídu 2 košíky a ešte ušetria...
     
    KytkyNezvadly tohle ocenil(a).
  6. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Akce byla dle mého názoru náročná na vypadávátka. Většinou bývám v poho, ale tentokrát jsem se i značně orosila :oops:.
    Z tajemek mám 2x lišku a medvěda, no - žádná radost, již obojí mám. Ale mohlo to být i horší. Při O/D půjdou do světa. Beztak by to leželo v liště. Nějak mě to poslední dobou netěší. Plním ze setrvačnosti. Kdyby byl v odměnách konkrétní chlívek, tak by to bylo o něčem jiném, že.
    :(
     
  7. FILIPES73

    FILIPES73 Zelenáč fóra

    Knihy mínus 5 ks !!! :mad: Snad to vynahradí TS . Spíš ale pujdou do lišty. Nějak na ně nemám štěstí.
     
  8. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    taky mi chybělo 89 knih i přes pomoc hodných farmářů tím jim moc děkuji ,, no popravdě dokoupila jsem je za prachy ale to bylo naposled RT zamyslete se nad akcema není akce kde jsou vypadávatka abych neměla problémy fakt otevřete kohoutky a nastavte vypadávaní všem stejně není možné abych ja s cibule sklidila 85 vypadavátek a kolegyně na druhé farmě 125 vypadavátek též s cibule :-(
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    jelikoz jsem nic necekala z ts,tak jsem nebyla ani zklamana---mysi,los,rybnik , 92lv vysmech -haha
     
  10. Lenka*14

    Lenka*14 Pisálek fóra

    veľké vďaka : janibu1, evulik011, kouboj01, Radoslav-Vrabel, 1quick, marublaha, ziggystardust, Květa54, -kolča-, .hrach. a -Lenka34- za knihy, ktoré ste mi poslali, veľmi mi to pomohlo, no nakoniec som si 6 musela dokúpiť (nabudúce takto floreny míňať nebudem, nestojí to zato) a päť minút pred 14 som komix dokončila ... bez Vás by to nešlo ... :)
    už som si dala aj sprchu, bo takéto nervy už som dlho nemala ...
     
  11. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    Ahojte, ja som akciu tiež nedokončila. Mala som iba 502 komixov.... ale potešili ma tajomné chlieviky. Mala som tam medvedíkov čistotných, červených pštrosov a klasickú liaheň pštrosích vajec :). fúha, teraz som si prečítala, že rebarbora v hre neostáva, sakra, zbytočne strávený čas jej pestovaním :(. Mám v stodole cez 6000
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  12. farma_s.r.o.

    farma_s.r.o. Zelenáč fóra

    Tak mi chybělo 5 knih. I přes maximální snahu, vstávání v noci atp. To je naposled, co jsem hrál akci s vypadávátky. >:(
     
  13. hena

    hena Zelenáč fóra

    Prečo mi nepripísalo BS z druhej úlohy???
     
  14. krtek241

    krtek241 Zelenáč fóra

    naprosty souhla komiks již nikdy ts vše do lišty
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  15. Ferda33368

    Ferda33368 Pisálek fóra

    hraju už hodně dlouho, vždycky jsem všechny akce stihla vpohodě, ale poslední dobou i když sázím jak o život, už jsem několikátou akci nedokončila kvůli vypadávátkům. takže jestli chce RT přijít o skalní hráče, tak se jim to zdárně daří :(
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce v pohodě splněna.Zbylo ještě 381 knih,56 cupcakeXL a 7 krémů z tajemného chlívku byl ježeček;)

    Farma 94 - bahama 202 - trh BC
    listopad 2010
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nevím akci jsem nedělal ale komiksů mám na skladě dost :oops:
     
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Já to nechápu, někomu knížky nepadají, já si sázím po napěstování akčních co chci, žádný dlouhodobky přes den a dívala jsem se mám přesně 250 knih přebytek....
     
  19. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak z TS orel, medvěd a oranž pštrosi. Lepší než drátem do oka, ale vše do lišty....
     
  20. AAAfarma

    AAAfarma Pisálek fóra

    taktez nechapu , jak to nekomu nemuze napadat, od soboty pestuji slepice na hnuj, pak oves, a vypadavatek mam neco prez 200 navic, snezena pouze mjs, runa neaktivovana, snad ze si zasadi akcni kratkodobou a jdou na farmu 2 x denne, pak by to bylo prostojem, jinak si to neumim vysvetlit, ono to pada celkem z cehokoliv, jen plodiny s nizsi dobou zrani se musi vickrat otocit, chce to spocitat, kdy se dostanu na farmu a dle toho sazet
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.