FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Moc prosím všechny hráče, kteří mají volný dárek a chtěli by pomoci... chybí mi asi 20 knížek, abych to doklepla... mám zasazeno ale už to asi nic extra nebude... každá kniha dobrá... prosím a předem děkuji. Ika
     
  2. Holinka83

    Holinka83 Zelenáč fóra

    Moc prosím o jednu jedinou knihu.Věřte nevěřte mám 699.Díky
     
  3. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Já měla takovou radost - tentokrát jsem si to tak krásně spočítala, že mám nachystaných do 5.úkolu přesně 5000 velkých rebarbor. To se mi dlouho nepovedlo to takhle přesně trefit. Když jsem se ale podívala na komiksy, bylo po radosti. byť jsem poctivě pěstovala, akční rostlinky mám nachystané už 3 dny, tak komiksy prostě nevypadaly. Ještě mi jich chybí cca 30. Sice ještě budu sklízet svízel a bromélie, ale podle předchozích zkušeností to hodí tak max. 10 ks.
    Takže nic, nekoná se stonek, dekorace zůstanou v liště, neb je nemám kam dávat .... mrzí mne, že jsem se na tuhle akci nevykašlala a nepěstovala proso. Mohla jsem mít na kontě o milion víc....
     
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Ikebara77 a Holinka83,
    žiadosti o knihy sa môžu písať len tu - Posielanie a výmena darčekov.
    Adamiste, nevzdávaj to,nieje to až tak moc, skús si o knihy napísať na odkaz vyššie.
    Ďakujem a prajem peknú hru.
     
  5. PETA197777

    PETA197777 Zelenáč fóra

    Ahoj všichni, starám se o čtyři farmy (začala hrát celá rodina a zbyla jsem už jen já), všechny jsou v rozmezí 88. - 90. levelu, dvě z nich byly (včetně knih) hotové už v neděli, jednu jsem dorazila dnes ráno (chybělo jen pár knih) a tu poslední jsem dorazila před chvílí. Do poslední chvíle jsem myslela, že to už nenapadá (ještě, že mám dnes volno). Držím palečky těm, co čekají na poslední vypadávátka. P.
     
  6. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Hurá, akcia ukončená, už som si myslel, že budem mať málo kn´h, ale po super zbere to vyšlo a aj trochu naviac. Škoda, že sa tie nadajú poslať, ale môžem ešte poslať aspoň ako darček. Pošlite holúbka, rád pomôžem, pokiaľ budem mať volné darčeky
     
  7. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ahoj farmáři a farmářky,akci se mi včera podařilo dodělat i přesto,že odměny žádná sláva,tak nějak ze zvyku plním každou akci,je to určitá změna od stálého setí a sklízení do stodoly,všem kdo ještě na poslední chvíli akci dodělávají,přeji zdárné dokončení;)
     
  8. emča061

    emča061 Pisálek fóra

    Akce splněna, ještě 180 knih navíc, legenda na 28 je znát, dříve to byla bída.
     
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    no,mam sice splneno,ale muj nazor je,ze hra byla na hrane,zbytecne prekombinovane,moc akcnich,vlastne tri v jednom a ty nestastny VYPADAVATKA,je mi lito farmaru co se starali v ramci svych moznosti a knihy nepadali,tohle je asi odradi pri dalsich akcich, uz to neni o hre,prominte ,ale asi fakt o penezich,hraju uz 4roky a toto je muj nazor z posledni doby
     
  10. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    Superhnojivo mám na nule, dokonce jsem do několika výroben nacpala i vzácné superkrmivo, ale to, co se zdálo nemožné, se povedlo - akce splněna :) Ufff! Moc děkuji všem kteří pomohli :inlove: , a držím palce těm, kteří ještě finišují.
     
  11. elenkas

    elenkas Zelenáč fóra

    Prosím o radu, jak podpořit vypadávání knih. Už v minulé hře na podobném principu jsem měla všechno napěstované, ale nemohla jsem to ukončit, protože jsem měla málo vypadávacích věcí. Jak tedy na to?
     
  12. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Děkuju děkuju děkuju... ještě jsem poslední sklizeň podpořila cukeťákem a mrkváčem... a ten zbytek jste doposlali... moc díky ... mám to :) Všem co poslali... až bude potřeba napište si o pomoc ;)
    Ika

    mousicka Forum Moderator ok.. omlouvám se, dělala jsem to poprvé a připadalo mi, že to patří akci...
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
    mousicka tohle ocenil(a).
  13. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak jsem se práskla přes kapsu a posledních 13 komiksů koupila za FL:)
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce TS jako ostatní, neboli lištovka-stříhárna ovcí,los,mýval:cry:
    FA92 BAHA212
     
  15. janakad

    janakad Pisálek fóra

    Tak to byla poslední hra s vyskakovátkama, všeho mám spoustu, ale komiksové knihy se nedařily. Chybí přes sto a kupovat 245 florenů je noc. z důchodu by to chybělo. stonek nebude a výhry do lišty. Jinak gratuluji všem co se to povedlo.
     
  16. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Tak to jsem se teda já dřela nadarmo :wuerg: chybí mi sto knih a to mám všechno ještě navíc :sleepy:no to mě teda fakt naštvali,že mi tak málo knih vypadávalo.Všem co dokončili akci gratuluji :).
     
  17. PepaL77

    PepaL77 Zelenáč fóra

    úkol nedokončen, chybí mi 429 vysoké rebarbory a 31 knih:(
     
  18. Marsha101

    Marsha101 Zelenáč fóra

    :) kedze komixy nepadaju, tak ten, co navrhol tuto akciu si s mojimi rebarborami moze jedine tak utriet svu skvostnú ...
     
  19. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Knihy mínus 150 :(
     
  20. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    :D mínus 159
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.