FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sul.paja

    sul.paja Zelenáč fóra

    stav:
    - kniha 77 ks
    - krém 6 ks
    - muffin 30 ks
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dobrá rada s tím krémem, ale v tak hojném počtu jak padá, by akce musela trvat aspoň 14 dní, abych ho nastřádal 175 ks.xD
    Zatím 14 kousků, z toho 2 přišly od sousedů.:) Komiks celkem 187 ks
     
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já komiksy moc nemusím,proto nechám raději na farmě žít všechna zvířátka co mám,bez komiksu se obejdu,jinak těm,kdo plní přeji hodně úspěchu k jeho dokončení.
     
  4. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak knih 111, krémů 7 a dortíky jsou na ploše. Na tenhle druh soutěže jsem se těšila, strašně moc, takže ať je to jak chce jdu do toho.
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    [​IMG]
    I přesto, že grafika buchtiček je dost roztomilá, tak se této akce neúčastním. Momentálně na mé farmě převládá nechuť bourat, rozpěstovávat a v pravidelných intervalech sklízet, takže Bouři nechám odeznít bez toho, že bych do ní šla.
    Aleeee....malinko se zapojím jako noční výpomoc u kamarádky, protože služba v práci mi vychází tak, že jen co bude balónků na všechny plochy, budu moc sklízet za peníze :p
    Ať se všem daří a knížky padají.
     
    křeček tohle ocenil(a).
  6. farm828282

    farm828282 Pisálek fóra

    Chudák Bambulka, myslela jsem, že farma má být veselá a ona je tam taková smutná ovečka:p ještě že ty dekorace budou na stonku, pokud ho zvládnu zdolat, jinak ji snad radši nechám v liště, aby se neutrápilaxD
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Na svém kontě mám:
    Kniha - 125 ks
    Krém - 10 ks
    Cupcake - 30 ks

    Pěknou hru a ať se daří ;):);)

    Madulka_cz
     
  8. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    jak můžu pěstovat akční plodiny a zároveň ty cupcaky které ani nevím kde je mám najít . poradí někdo ? díky
     
  9. .[Mišule].

    .[Mišule]. Pisálek fóra

    Akce vypadá hezky, snad ji stihnu :)

    Při sklizni vyskočilo 122 knih a ve stodole mám 5 ks krému (nic moc) .. Držím place všem :)
     
  10. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj babicka38, jistě můžeš. cupcaky najdeš v inventáři dekorací (vázička), musíš je dát na volnou plochu.
    viz. 1. stránka diskuze.
     
  11. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ano ale ú/pak nestihnu napěstovat ty plodiny nebo to stihnu?
     
  12. krroir

    krroir Stálice fóra

    babicka38, to záleží, jak moc jsi časově vytížená v reálu. Máš na to skoro týden.
    Osobně mohu říci, že akci dokončím, ale je to především kvůli tomu, že si třeba snížím laťku. xD Zkráceně: jsem rád za to, co jsem dokázal i když to podle jiných měřítek je málo.
    Držím se tohoto: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."
    To je jen můj názor.
     
    Laca-25 a Allarisse tohle ocenili.
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    babičko38 - Akce je určitě nastavená tak, aby se dala kombinací pěstování a sázení dortíků stihnout. Už taková akce na podobném principu byla, takže to chce rozmyslet si strategii. Buď prvně vše napěstovat a až potom sázet buchtičky a nebo si vyhradit kousek plochy a jet je tam průběžně. Spoustu hráčů sem dává i své postupy jak komix plní, takže vyčkej a třeba se nech inspirovat od někoho, kdo sem hodí radu. Variant je plno...dávat je na noc, nebo pouze na jednu plochu a podobně ;)
     
    křeček tohle ocenil(a).
  14. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ano děkuji vám všem budu fofrovat jak se dá ráda plním všechny úkoly celé toto mě trochu zaskočilo ale jistě to půjde. potom povím jak jsem dopadla ahojte všici
     
  15. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    do akce jdu, moc bych si přála aby nám dortíky ve hře zůstali jsou moc krásné

    komiksová kniha 122
    krém 14
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  16. lenka1173

    lenka1173 Zelenáč fóra

    tak z plné farmy karafiátů 1, slovy jeden krém. To se to bude urychlovat.:D
     
  17. ufoun90.

    ufoun90. Zelenáč fóra

    No jako vždycky, šílené množství plodin za nic moc odměnu, farmerama jde pod touhle partou do kopru :oops: Opět vynechávám ...
     
  18. krroir

    krroir Stálice fóra

  19. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pekný podvečer všetkým usilovným farmárom,

    akčných plodín je potrebných dosť veľa, uvidíme, ako to budem stíhať aj s ohľadom na výpadok v piatok, kedy od rána do večera nebudem vôbec na nete. Balónové kvety sú milé, ale zároveň aj smiešne, dúfam, že mi ich nikto neprepichne :music:, minimálne burina, ak sa niekde pozabudnem .-). Zatiaľ len rozpestovávam, dostala som sa sem dosť neskoro, čo ale vôbec nevadí, buď to dám alebo nie, svet sa snáď nezblázni. Snažiť sa však budem. Nie kvôli odmenám, ale princíp plnenia akcií nepustí.
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  20. Misulka-23

    Misulka-23 Zelenáč fóra

    ceny jsou vabne ale přemyšli moderat.ze lide chodi do prace?treba na 10hod.jak se to ma stihnout ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.