FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    dnes mi dopadalo posledních sto komiksů a akce tedy dokončena, ale byla jsem spocená až na p..... xD:)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  2. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak komiksové knihy vesele padají dál a ráno jsem odtajnila:krtka,šperky a holuba...holuba jsem měla jen jednou a toho jsem dostala tak jsem spokojená;)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  3. sul.paja

    sul.paja Zelenáč fóra

    TS - lišky, holubi a vraní úkryt.
    Krom toho vraního úkrytu spokojenost. Akce nedokončena, chybí 250 knih.
     
  4. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    Tak mně chybí stále ještě 23 knih - bude to boj do poslední minuty :)
     
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak u mě po odtajnění sazeniček veliká spokojenostxDlišky orel a oranž koně:D
     
  6. sgra1972

    sgra1972 Pisálek fóra

    Hraji o 106, používám superhnojivo, teď končím sklizní všechny úkoly - dopěstováno vše co mělo být a chybí mi 260 knih..to snad je sranda? Příště se na to vykašlu - to posílám i dárky a dostávám knihy a přesto je to na nic.
     
  7. VeverkaVeve

    VeverkaVeve Zelenáč fóra

    Akce hotová už včera. Výsledek tajemných stájí moc nepotěšil (nechala jsem je přes noc, tak asi byly už "přerálé") - oranžoví králíci, oranžové ryby a šperky ... Co více dodat :)
     
  8. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Tak právě dopadal poslední komix z výroben. Bylo to tedy na poslední chvíli. Nechápu proč se máme tak stresovat. Jela jsem celou dobu nepřetržitě a nakonec takové nervy.
    Pokud ještě někdo čeká, tak přeji hodně štěstí, snad to dopadá !
     
  9. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, mám hotovo od včerejšího poledne, TS myš, medvěd a křeček nic moc. Přebytek knih 364. Akce dobrá těším se na další.:)
     
  10. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    Ahoj, komixy komixy pojdťe ke mě prosíííííííím :)
     
  11. -ludmila52-

    -ludmila52- Zelenáč fóra

    • Nepíš prosím dva príspevky pod sebou. Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi voľbu upraviť,ďakujem
    Vypestovane mam už vsetko aj cupcake vyse 200 na 16 hod aj dodane, len knizky mi nevyskakovali chyba mi este 146. Skade som ich mala nabrat? Pritom som dostavala aj ako darceky a pestovala som aj napr: lieskovy orech a knizky nevyskakovali.

    Ty mas prebytok a mne vobec nevyskakovali.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  12. Maky7878

    Maky7878 Rádoby autor

    Akce konečně zdárně dokončena(s odřenýma ušima),stonek aktivovaný,TS na ploše.
    Díky moc všem,kteří přispěli a pomohli s komiksy :)
     
  13. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak mi chybí asi 30 knih to nevim zda do 14 h dám, kdo by mohl poslat prosím prosím pošlete mi knihy:
    ( díky moc
     
  14. mamcalenca

    mamcalenca Pisálek fóra

    ahojky prosim o pomoc chybi mi 50 knizek moli by jstemi poslat? na nik mamcalenca predem dekuju za pomoc :)
     
  15. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj všem, u mě akce také zdařile dokončena. Včera večer dozrály poslední cupcaky, takže vše klaplo perfektně.:) Tajemné stáje dozrály přes noc a ráno na mě vyskočily oranž.kozy, oranž.včely a čáp.:)
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.
    Prosím vás mamcalenca, pinda-ada, Arleta22,žiadosti o knihy-komixy a ostatné darčeky sa píšu len sem - Posielanie a výmena darčekov, Ďakujem. Určite sa nájde kopec dobrých duší ktorí pomôžu :) Držím päste ktorí finišujete, tí čo ste úspešne ukončili blahoželám :)
    Prajem peknú hru všetkým.
     
  17. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Nemám co dodat. Z TS křeček, kravín oranž. prase červený. Šup k ostatním do lišty.:)
     
  18. deriggl

    deriggl Zelenáč fóra

    Uz chyba len posledna, piata uloha v komixe. Ale knihy padaju nejako slabo, mam 602 kusov, takze to nestihnem :-(.
    Tuto hru hram viac-menej priebezne, nechapem, ze vyskakovaciek je tak malo.... A to som level 89, neviem si predstavit, ako taktuto ulohu plnia hraci v nizsich leveloch... skoda, tesila som sa na nove zazracne vyhonky... :-(
     
  19. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Tedy, ve vší neúctě, když mi dvě hodiny před ukončením akce naskočí v Novinkách sdělení, že probíhá komiks Bouře, tak to už je na vulgární slovo, nejméně: Katalpa XXL!!!! Je vidět, že RT má jistý prušácký smysl pro humor.:sleepy:
     
  20. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    Omlouvám se, myslela jsem to spíše jako prosbu k bohu Farmeramy, ale zažádám si i jinde :)
     
    mousicka a -Ilonka61- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.