FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marusiza

    marusiza Zelenáč fóra

    Mám všechno splněno,jen knihy mi chybí.170 ks.To nedám,není to divné?
     
  2. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte, tak žiaľ ani jedna novinka :( :cry:
    [​IMG]
     
  3. PajaAd

    PajaAd Zelenáč fóra

    Nemůžu to dopěstovat, je to strašné množství, normální člověk přece nemůže být celé dny v blízkosti počítače. Ach jo...
     
    Hermionka02 tohle ocenil(a).
  4. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Na druhé farmě z TS jsou holoubci, mýval obyč. a oranžové ovečky....(holoubky jsem tam neměla a mývala také ne, takže spokojenost).
     
  5. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Tak tu akci také kvůli vypadávátkům nedodělám.Je to děs.Makám jak šroub a nic z toho.Stáje jsem ani nevyndala,když tady čtu co z nich vypadne za zázraky.Snad na ně někdy dojde,ale v liště se neztratí.Aspoň ty kupóny se budou hodit.
     
  6. ssans

    ssans Pisálek fóra

    včera mi chybělo 250 knih a kukˇ- teď, jen co jsem začal s dlouhodobkama, jich mám 50 navíc. Takže padají 8).
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, tak se jdu chlubit :D Ze 3 akčních TS jsem získala 1x oranž kachník, a 2x čápa. Jsem nadšená, jelikož TS nekupuju, a čápa jsem ještě neměla :)
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám hotovo. Z tajemných mám výrobu šperků a křečka a .......oranžový kobyly.To by bylo aby nebylo.....xD
     
  9. bebga

    bebga Rádoby autor

    Protože mi chybělo hodně knih, musela jsem posuperhnojit karafiáty a i v noci vstát, vyplatilo se, už mi jich chybí jen 38, zasadila jsem kosatce, abych je jen s vodou a hnojem stihla sklidit před koncem akce, ráno ještě stromy ... snad už to napadá. Momentálně jsem bohužel doma, tak si to můžu dovolit být u PC, chodit do práce - to bych nestihla vůbec.
     
  10. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Hlásím hotovo (navíc bylo jen 38 knih). Pouze však na jedné rodinné farmě. Na dalších dvou chybí přibližně 250 knih. Byla to po delší době velmi náročná akce. I díky pěstování cupcake. Bylo třeba nejen pěstovat poměrně značné množství plodin, ale i přemýšlet.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  11. mona1984

    mona1984 Zelenáč fóra

    Ahojte tak mi chybí 190 knih a z tajemných mám křečka,krtka a ryby++,tak příště možná to dám
     
  12. QuentinzMontargis

    QuentinzMontargis Rádoby autor

    Byla to akce plná dobrodružství. O víkendu jsem zjistila, že mi matinka, které jsem vše na dva dny svěřila, sázela obyčejnou rebarboru.... Ale splnila jsem - a když si jdu vyvednout zaslouženou odměnu, v liště se krčí jen jedna tajemná sazenička. Zloději! Nedalo mi moc práce zjistit, že jsem si ji spletla se stájemi, ale chvilku to zabralo.:p Jako třešničku na dortu očekávám 3xoranžové koňské stáje.:D
    Slootr: Hlasuji pro strčení losa tam, kam doporučuješ. Jen bych upřesnila, že parohama napřed. I když je to zřejmě fyzicky neproveditelné....
     
  13. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Akce byla pěkná až na odměny v podobě stájí. Ty mě dost naštvaly >:(. Teda oranžové kozy, mlékárnu kozí a kočky, dost ubohé:oops:.
     
  14. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    to není fér knihy neskáčou s polí dostatečně na pěstované mám vše a chyby mě 300 knih snaha byla k ničemu:cry:
     
  15. melka44

    melka44 Zelenáč fóra

    :) Pomooooc! Je pol siedmej ráno a mne chýba ešte 55 komixooooov ........stihnem ukončiť akciu????? Za poslané komixy vopred veľmi pekne ĎAKUJEM :)
     
  16. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Dobré ráno farmáři,
    Tak po dnešní ranní sklizni karafiátů stále chybí 198 komiksů. Nemívám s vypadáváním problém, ale teď se asi něco zvrtlo. Zkusím ještě vypatlat všechno SH a něco dotáhnout. V krajní případě padnou nasyslené floreny na dokup knih;-(. No uvidíme.
     
  17. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    dobré ranko ano taky mi chybí komiksy to se mi ještě nestalo!!!
     
  18. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak já mám splněno. Chybějící knihy z ranní sklizně lískáčů doskákaly a mám jich ještě 46 navíc. No tedy hurá a půjdu vyhodit TS, to jsem zvědavá, co vypečeného mi vyleze.
     
  19. jachym1970

    jachym1970 Pisálek fóra

    už jsem taky přihnojila, co pomáhá k lepšímu vypadávání, koupila bych něco od řemesel, chtěla bych stonek, když už se honím
     
  20. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    Ahojte, tak dnes akcia dokoncena, vecer my chybalo 150 knih, po rannom koseny nabehlo 152, som spokojna na 200%,,,,, z tajnych chlievov... 1 krat liska, 1 krat holubky a xxl moriak som spokojna, ale adrenalin to bol riadny, Vam vsetkym zelam uspesne dokoncenie hry...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.