FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    akcia ukončena a z tajomnych stajni mam medveda,oranžove kačky a vyrobnu quana. katastrofa:mad:
     
  2. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Také mám hotovo, před chvílí jsem dodala poslední knihy, tentokrát to byla fuška, nepadaly mršky asi je někdo četl, stonek aktivovaný a tajenku si dám na noc. Jsem ráda, že jsem to stihla, zítra mám v práci dvanáctku takže pro mě akce končí defakto zítra ráno v pět hodin. Hezký večer a všem kdo finišují přeji hodně zdaru.
     
  3. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak dortíky, ráno budou a chybí 39 knížek. Mám zasazeny ískové ořechy. Takže by to mělo ráno naskákat. Budu mít hotovo. Jen tak tak, ale dám to.
     
  4. bibif

    bibif Rádoby autor

    Hotovo, splněno. Z TS se vylíhli medvěd, oranžová králíkárna a lanýžová farma. Což je mi v mým levelu platný asi jako mrtvýmu zimník.
     
    .mama789. tohle ocenil(a).
  5. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    jesterka74: zřejmě ano, já jsem samozřejmě taky kulila oči, ještě nikdy jsem nic růžového "zadarmo" nedostala :)
     
  6. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Teda knížky nějak nepadají,ale ráno už by to mohlo klapnout.Tyhle akce nemám moc ráda,záleží jaké mám služby a někdy mám docela problém dodělat akcičku do konce.Tak nevím jestli se mám na tajemné stáje z odměn vůbec těšit,to bude asi překvápko...Nevidím zde velké ovace a provolávání slávy.
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak u mě je už také hotovo :). Tato akce byla trošku náročnější, ale nakonec jsem to zvládl, takže spokojenost :). Knihy nakonec padají dobře, takže je jich hodně navíc. Teď jsem jen zvědavý, co bude z tajemných stájí :p.

    balónkové květy: 17 767 / 17 500 ( chybí 0 )
    obrovská rebarbora: 7175 / 7000 ( chybí 0 )
    komiksová kniha: 1130 / 950 ( chybí 0 )
     
  8. cipísek1972

    cipísek1972 Zelenáč fóra

    Taky u mě akce úspěšně dokončena,ale s tajemných moc radosti není-krtek,oranž.krávy,vraní úkryt,snad se příště zadaří.
     
  9. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Tak jsem taky stihla akci dokončit. Děkuji sousedům za posílání "vypadávátek"!
    Prosím - poradíte? Vypozoroval někdo jestli má nějaký vliv umístění tajemné stáje na hlavní loku, divošku nebo na lesní mýtinu? Já je dávám vždy na lesní - aby bylo co nejíc BZ když "dozraje", a nikdy jsem nezískala nic převratného. Ty dnešní mám ještě v liště.
    Všem kdo ještě finišují přeju ať to zvládnou!
     
  10. chvíle

    chvíle Pisálek fóra

    Akce též dokončena,byla by dřív ale čekala jsem až dozrají dortíky stáje jsem ještě na plochu nedala ještě si počkám. Kdo ještě nedokončil ať se mu daří a padají knihy


    F90/B202/M5/P5/K4/SPA4/A2/
     
  11. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    tak já tajemné stáje orel, oranžový ryby a růžový prasátka
     
  12. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    jahudka81 - v momentě, kdy si TS vyzvedneš z úkolu nebo koupíš, tak už je rozhodnuto co z ní bude. Takže je úplně jedno, na kterou louku a nebo místo ji posadíš.
     
  13. nulka68

    nulka68 Zelenáč fóra

    Tiež sa mi podarilo akciu dokončiť, aj keď som bola v sobotu na svadbe a nedeľa bola skôr oddychová, vcelku to šlo dobre. Potešil riadok v nebi...bodíky sa vždy zídu, hlavne vo vysokom leveli. No a z tajomných chlievikov sa podarili medvede, losy a krtko.....aspoň, že to nie sú oranžové kone :p
     
  14. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    Jsem smutná. Všechny akce stíhám, ale tuto asi nestihnu. Mám všechno, jen knihy nepadají. Chybí mi ještě 159 knih. Od včerejška sázím karafiáty, ale už je asi pozdě. Důvod znám, odešel mi wi-fi router a nový mně vyměnili až na druhý den a ten mi teď chybí. Je to pech.
    Již je jen jediná možnost, poprosit sousedy o výpomoc. Mám naději?
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Napěstováno, akce splněna a z TS? To raději ani psát nebudu, znova bych se rozčílila :)
     
  16. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Ilonko 61 - díky za odpověď. Tak zase TS "do lesa" - a čekat až se stěstí usměje.
     
  17. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    taky mi chybí 250 knih a to jsem poctivec chodím tady každou hodinu a čůrám v práci s tabletem:music:
     
  18. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    tak u mna tiež hotovo..išiel som pomaličky,nikam sa neponahlam..na tajomneho majstra som akosi zabudol,tak je v lište...necham ich tam chvílku odpočívat,možno bude niečo vzácnejšie :) krásny večer želám všetkým...
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  19. bublinka73

    bublinka73 Zelenáč fóra

    tak už dopadla poslední knížka a je splněno

    :D
     
  20. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, taky jsem už akci dokončila, moc se mi líbila, vypadávání knih bylo opravdu napínavé až dokonce. Na tu poslední jsem čekala až doteď. TS mám nasazené v lese, no a ráno uvidíme. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.