FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce zdárně u konce, pečení dortíků brzdilo,ale jinak v poho. Na noc šoupnu na plac příbytky a doufám v nějaké překvápko.
    FA 92
    BAHA 212
     
  2. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    Tak mně se vyklubali medvědi, myšky a růžové ovečky :) Jen těch komiksů chybí ještě 133, tak to mě bude hodně mrzet... :(
     
    -jednohubka- tohle ocenil(a).
  3. .KIKI40.

    .KIKI40. Zelenáč fóra

    Jupííí konečně hotovo zítra to končí v čase kdy jsem v práci takže spokojenost :);):D
     
  4. bobaja72

    bobaja72 Zelenáč fóra

    Tak já mám už taky odevzdáno,tajemničky ještě napíšu
     
  5. kubak03

    kubak03 Zelenáč fóra

    Hmm, taky mi chybí spousta vyskakovaček. No, co se dá dělat, není každý den posvícení:cry:
     
  6. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Za 20 min. doházím poslední dortíky a mám hotovo :)
    Přebytek 80 knih . Škoda, že nejdou poslat potřebným. :oops:
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak tajemničky odtajněny a vyklubalo se mě tohle -
    medvěd,liška,křeček - medvěd,ježek,oranž.koně - stříhárna ovcí,oranž.krůty a myšky
    za ježečka jsem ráda na té farmě jsem ho neměla a celkově,celkem dobrý,mohlo být hůř.



    Ve stodole zbytek knih,zhruba 200,škoda,že nejdou dát na trh,aby si je mohli koupit ti co jim to málo padá.Myslím.že by po nich byla docela dobrá poptávka.
     
  8. sidka

    sidka Zelenáč fóra

    jsem na tom stejně,musela bych u toho sedět pořád abych nasbírala taková kvanta :-(
     
  9. kedlub40

    kedlub40 Zelenáč fóra

    Tak u mě,taky hotovo,s tajemných se vyklubal čáp/neměl jsem/,medvěd a oranž,ryby.
     
  10. bebga

    bebga Rádoby autor

    chybí mi ještě 125 knih, sadím karafiáty se superhnojivem, natáhnu si budík na 1h ráno, ať je opět sklidím, jsem zvědavá, jestli to výjde :) jinak jsem doma, takže můžu zítra sledovat sklízení
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to jsem necekal, ale radeji dodal presne... pokud je to tak, tak zitra od bambule vzit 30, polozit jeden na plochu, jit na chvili jinam, vratit se a sebrat... bude za 25...
     
  12. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    takže taky hotovo, jenom jsem si blbě přečetla.... no prostě se překoukla a napěstovala té obrovské rebarbory o pár tisíc víc a ono jí to chtělo jenom 5.000ks :)))) tak to mám vtipně na konec akce takové pousmáníčko, jak se zbytečně nervuju, protože nepozorně čtu.
    Tak zase při další akci.
     
    -jednohubka- tohle ocenil(a).
  13. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Tak to bylo s chlupem. Před chvílí poslední komix č. 700.
     
  14. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak mám odtajněno - ORANŽOVÝ KONĚ>:(, oranžový prasata a asi dvacátej křeček . Děkuji milý RT:cry:
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  15. Vostrývidle

    Vostrývidle Zelenáč fóra

    nepadá to nepadá :-(
     
  16. mlsnekozy

    mlsnekozy Zelenáč fóra

    Už mi chybí jenom knihy, ale hodně - 190 kousků, to jedu od včerejška karafiáty, jinak napěstováno. Dortíky peču na Baha, už to voní.
     
  17. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    hlásím splněno :) "spojování čísel" je fakt zábava :D:eek:
     
  18. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak akce splněna,stonek aktivovaný a TS dám asi na noc:music:;)
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    markytka73 - je možno z TS i růžový chlév ?????

    tak jsem se těšila,jsem nachlazená na hromadě,ale z TS se vyklubalo jen tohle: Orel+Myška základ+ Včela oranž.Doufala jsem v Žabičku,Čápa a nebo Kohouta,tak třeba příště.Ostatním přeju víc štěstí :)

    Za cca 4h odtajním, ještě u manžela,třeba bude mít větší štěstí :)
     
  20. kluk10

    kluk10 Pisálek fóra

    Tak já taky hotovo.TS: myš a 2x čáp.Spokojenost :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.