FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky a krásné slunečné odpoledne:).
    Akce dokončena celkem v pohodě. Knížek k dnešnímu dni napadalo a bylo darováno tak akorát. Žádný velký přebytek jich ve stodole nemám - celých 29 ks. Děkuji mým milým sousedíkům za jejich posílání.
    No a co je z tajemných stájí? 2x oranžové kachny a oranžové ovečky.

    Na druhé farmě čekám na dopadání 82 knih. Tak snad to do zítřka klapne, tedy napadá;).
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  2. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ach, jaj.... ešte 150 knižiek.... nevidím to veľmi ružovo... :(
     
  3. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Ahojte - odtajnila som:
    - cervene kone
    - cervene pstrosy
    - oranzove morky

    a tak som dufala, ze budem mat aspon jedno zvieratko, ktore este nemam (zabku, bociana....)

    Drzim palce, aby ste mali nieco vysnivane!!!
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak mám ježečka je to super :):):)

    farma 94 - bahama 201 - trh BC
    listopad 2010
     
  5. agnesi

    agnesi Zelenáč fóra

    ahoj......cukínovo- jablečný kolááč, co mám zasadit,aby to byli polní rostliny a účinkovalo to na tento koláč? děkuji
     
  6. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Také mě chybí ještě 122 vypadávátek.....ach jo,a to jsem dala dlouhodobky a obětovala jsem velikonoční marmošku,kterou jsem dlouho škudlila ve stodole:oops:.Určo chybí že nemám ještě otevřenou runu,takže přehazuju poháry s plochy na plochu.:sleepy:.Tahle akce byla opravdu bouřlivá,deštivá a adrenalinová.Všem kteří mají již splněno gratuluji.
     
  7. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    takze tajomny majster dal:
    lisky
    liahen vajec
    bobry hrad clasic ++
    takze ziadne prekvapko sa nekonalo skoda ziadna novinka a tak som dufal.......
     
  8. kobyla123

    kobyla123 Zelenáč fóra

    tak nevím jak komu,ale za celou dobu akce mi napadalo 200 + 350 knih,zbývá ještě 350 ale nepadají jak bych potřebovala,takže práce a čas pro nic,to je ale blbost hrát komiks,ostatním přeju úspěch
     
  9. šmudli

    šmudli Zelenáč fóra

    ahojky všichni je to asi smolná soutěž pro mě mám teprve 428 knížek a tak už předem vím že 272 už nevyskočí a tak se smiřuji s tím ,že soutěž pro mě skončila bez stoku ale hra je hra co nadělám gratuluji všem kdo to dokázal dodělat :music:
     
  10. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ahojte, tak ja hlásim hotovo :) neskôr napíšem čo vyšlo z taj.chlievikov :) :D
     
  11. babicka2013

    babicka2013 Zelenáč fóra

    Ahojky-hlásím kompletně hotovo:D
     
  12. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahojky tak právě teď jsem se dostala na komiksy 702 do posledního úkolu:p dortíky budu mít zralé za 20 min. Tak to vypadá, že akci nakonec splním i když to vypadalo všelijak. :) Uvidím co se vyklube ze stájí. Všem hodně štěstí.;)
     
  13. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Ahoj právě jsem vše dodala a mám hotovo:p
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Plan vysel dobre, po obede jsem sklidil 38 kusu cupcajku za 50 bodu a zbytek byl na 100 bodech, takze jeste 100 bodu zbylo :)
    Padani ani pestovani tentokrat nebylo to nejdulezitejsi, ale spravne hned od zacatku udelat ty cupcajky, abych pak na konci nemel kvuli vypadku problem...

    Z tajnych pata mys, druhej holubnik, ctvrta kachna oranzova = lista :-(

    Vypadavat ma 159 knih/den, v tuto chvili ma byt 819 ([4.ukol]+219 ) nebo chybet 131, mam 1456 (chybi 0 ), mam 153% hotovo.
    Stav kvetin : idealne 15080 kusu (2917/den, [2.ukol]+3080 kusu ), mam 17506 z 17500 (100% ).
    Stav barbor : idealne 6032 kusu (1167/den ), mam 7489 z 7000 (106% ).
    Zatim uplynulo 86% casu, zbyva 19 hodin.
     
  15. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak mě nejde dodat poslední dortík. mám dodat za 25 bodů. Všechny dorty mám za 75 a nechce mi to ten poslední vzít, asi že by hodnota byla větší. Jenže já už žádný nemám :cry:
     
  16. moltres0123

    moltres0123 Zelenáč fóra

    ahojky,akce dokončena co se vyklube ještě nevím;)
     
  17. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    TS, lanýž.farma, oranž. králík a myš ....překvápko se nekonalo:(
     
  18. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak já jako obvykle z Tajemných příbytků jen odpad do lišty..Chovný rybník oranžový dvakrát,už jich mám 14...divila by se kdyby tam nebyli:p a křečky..těch už mám 11:music:
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  19. bedrunka53

    bedrunka53 Zelenáč fóra

    Ahojky,tak já mám taky už hotovo a ještě něco zbylo:D
     
  20. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Ach jo,schází mi 49 knih a zítra ráno jdu do práce na 12 tku,takže smolík.Leda,že by se našlo pár přátel a poslalo dárek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.