FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Krém zkrátí zrání cupcake o 25 % , tedy z 16 hodin na 12, stačí je vysadit najednou a min 13 hodin před koncem akce při použití 175 ks krémů to v počtu 175 ks.
    Ještě malá rada na pěstování, tí velké rebarbory se dodává 7000 ks, tak ideální je mít 700 minipolíček ze 776 možných, pak to stačí zasít jen 3 x, sklidit s MJS a je to. ( 2100 + 2100 + 2800 = 7000)
     
    Naposledy upraveno: 10/9/14
  2. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Kníh 92 a 6 krémov- tých je menej tak som to zaklincovala plnenou orion čokoládou ;)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak z lalii -55 knih a 8 glazury,no nic moc , no mozno neskor to bude padat lepsie ;)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  4. pavca.s1

    pavca.s1 Pisálek fóra

    ziggystardust - no a nemělo by se to snad objevit v dárku od Bambule jako bonus od Bambulky jsi získal následující : 1x volné zatoč., př. 1x hvězda, 30x cupcake.? To se asi nějak zapomělo objevit. Podle toho sem usuzovala.
     
  5. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Kniha 96, krému jen 5, cupcake ty jsou super - strašně se mi líbí :) Na akci jsem se (ne)připravovala, prostě jsem jen ranní sklizeň posunula na druhou hodinu a aktivovala mrkv. chléb. Chlévy velké pole, stromy - vše jako vždycky, ani teď nevím jestli bourat farmu a jít do toho naplno - no to se časem uvidí ;)
     
    lerak44 a Allarisse tohle ocenili.
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Zkuste pro bonus od Bambule kliknout přímo u akce třeba přes časomíru
    [​IMG]
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Buď neumím počítat,nebo si ze mě RT opět dělá prču.
    Bambulka dá 30 muffinů každý den Tj. 10.+11.+12.+13.+14.+15.10 -- 6x30=180x100 --= 18000 bodů.
    Poslední den - 16.10. dá též 30 ks,ale ty i když zasadím 00:01 do 14:00 dají "jen" 30x75 = 2250 bodů
    Celkem mám 20 250 bodů a na maximální odměnu mě stačí 17500 bodů.
    Tak na co ti indiáni,pardon,indové, dávají dalších 15 ks mufinů do Odměn !!!! Místo toho aby dali něco co potřebuji .
    Je to stejná blbost,jako "další" zatočení na Koleštěstí. I kdyby mě ten zelenej lístek přišel 10x za sebou dostanu nakonec jen Jednu odměnu.
    Jo a psotnik,že mě kolo akorád zdržuje.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/14
  8. evca190

    evca190 Vážený autor

    Komiksových knih vyskákalo 168, krémů jen 13 :music: Tak si vyhrneme rukávy a jdeme na to :p
     
  9. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Baro na max. odměnu potřebuješ 17500 bodů a ne 1750. :p
     
    tatkanas1 tohle ocenil(a).
  10. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    pavca.s1: No, to nevím, já měla všechno OK. Dokonce v pravém dolním rohu u Bambule byla "zatlučená" megacedule s info o nich. Hele, hlavně že je máš, ne?;)
     
  11. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Myslíte, že ve 4 úkolu, těch cupcaků za 17500 je maximální hodnota, nebo je možno dát víc nebo míň ?
     
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Potvrzuji to, co napsala ziggystardust. Ano, akce je ničemná, jako všechny předchozí díly komiksu. Ale také jí dělám, a to kvůli bodům.
     
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    jj .zatoulala se mě nula..... opraveno.
    Tak mě ti šašci vytočili -.-
     
    [kvetinka] tohle ocenil(a).
  14. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím,
    já se teda musím přiznat, že jsem se zamilovala do těch dortíků, jsou úplně k nakousnutí. :inlove:


    [​IMG]
     
  15. 2KOKO279

    2KOKO279 Pisálek fóra

    fajn mám jít pomalu sklízet a nechce najet farma...
     
  16. veverčí1

    veverčí1 Zelenáč fóra

    Cupcake každý den30 ks od ovečky za přihlášení najdeme v dekoracích spotřební zboží( speciál) a potřebujeme ho na splnění ůkolu napsáno nahoře
     
  17. pavca.s1

    pavca.s1 Pisálek fóra

    ziggystardust - jj máš pravdu, hlavně že se mi objevily :) . Už dřepí na ploše a rostou do krásy :D.
    Ale když překliknu na druhou plochu a vidím na zemi ty pohozené, nenafouklé balonky, tak se mi dělá šoufl :wuerg:. Vidím v tom něco úplně jiného a přijde mi to i dosti nechutné. Podle mého názoru se to moc nepovedlo, ale jak se říká 100 lidí/100 názorů.
    Všem co do toho jdou naplno nebo už jen tak na pohodku přeju hodně štěstí
     
  18. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Dortíky zrajou na louce, knih mám 94, krémů 5.
    Ty dortíky chci nastálo jsou úžasné :)
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  19. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já tuhle akci plnit nechtěla,ale tenhle druh akce miluju a tak jsem se do ní pustila:D
    Kniha 150 a krému jen 7 ;)
    Hezkou hru všem;)
     
    KOKO5169 tohle ocenil(a).
  20. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    17500 je maximum, ale můžeš dát i míň, ale min je 30 %.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.