FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Čaute!
    Tak akční dopěstovány,knih chybí 65,to už ráno dopadá,mám ječmen,a pokud máme už hodnotu s předešlých dní,což je nyní 16.500,xl cupcake,tak,jak píše Tass,s dalšími 30.-ti,co dostaneme po půlnoci,už můžeme kalkulovat,dle svého času,osobně dám všech 30.ks,a sklidím po osmé ráno,což bude druhá fáze za 50,a to výjde,doufám,že počítám dobře,tže dobře spočítejte,co už máte,a držím všem palce,ať to výjde,kdyby chybělo,ještě dá bambule,v úterý v půlnoci.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Protože jsem se nesnažila, nedotáhnu tuhle akci do konce - a tím pádem mi zbyde takovejch knih, že ani nechtějte vědět, kolik. Mrzí mě, že nejdou někomu přeposlat, protože bodový či krejcarový zisk, který mě uvrhne do dalšího vyššího levelu, je mi tak nějak u kotníku. Ale to třeba RT pocchopí, až zjistí, že i kdyby se v kozla obrátil, lidi mu ty jeho vychytávky za reálné peníze kupovat v masovém měřítku stejně nebudou.
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes jsem stihl dopěstovat obrovskou rebarboru, takže akční plodiny jsou hotové. Zítra dokončím už i ty knihy a také cupcaky a mělo by to být :p.

    balónkové květy: 17 767 / 17 500 ( chybí 0 )
    obrovská rebarbora: 7175 / 7000 ( chybí 0 )
    komiksová kniha: 914 / 950 ( chybí 36 )
     
  4. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Tuto akci od příště ignoruji, i když se od začátku účastním téměř všech, ale tuhle nesnáším, také nevím, pro koho je, pokud nemáte přes den přístup na počítač, tak to nemá většinou cenu. Píši většinou, protože jestli si někdo od pátku až do pozdních nedělních hodin honil triko, tak to má zítra napěstováno stejně jako já a nejspíš mu to bude stejně jako mně k ničemu, v současné chvíli mi chybí 306 těch knih, takže asi pochopíte mou naštvanost, když to vyjímečně napěstuji. Navíc další poznámka, nejde to ani náhodou bez MJS, kterou si bohužel musím celkem draho nakupovat a určitě nebudu sama, protože Renzo tady nebyl už téměř rok, jestli jsem ho nezaspala, abych si už konečně aktivovala další řemeslo a doufám, že mi tam propadnou ty nakoupené lístky, až se to opět zruší. A pak budu rozhodně pokračovat s celou hrou.
     
    dudoš14, KytkyNezvadly a .mama789. tohle ocenili.
  5. pavca.s1

    pavca.s1 Pisálek fóra

    Stav vypadá asi následovně:
    Dopěstováno bylo už ráno, ale ty prokleté vypadávátka prostě ne a ne padat. Chybí mi jich ještě 320 (sice mám ještě necelé 2 dny ,ale to stejně nenapadá).
    Vztekat se stejně nemá smysl, tak hold 5. úkol asi nebude. Akorát zbytečně nakoupena za vydřené penízky MJS na to aby mi plodiny krásně propadly za pár usmolených KR a BZ.
    Pomalu ale jistě se už dopracovávám k živoucí legendě, tak to sem zvědava jestli to pak bude padat víc.
    Jo a ještě k těm nálepkám. Proč nám vnucují už dokonce 2 nálepky z jedné akce? To si myslí že to budu skládat do sběratelského alba? Omyl, tímto mě fakt nedonutí. Nové sběratelské album ignoruji od samého začátku. Mějte se a dobrou
     
  6. daneček03

    daneček03 Pisálek fóra

    ahoj no nevím jak to mám stihat , když se nemůžu dostat od včarejška na bahošku!!!!! to nefunguje jenom mě, nebo co????
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    -.- Mnoooo, tak jsem si pročetla pár stránek diskuse... a šla jsem se do stodoly podívat, kolik jakože mám pro poslední úkol Komiksových knih... 536 (právě jsem sklidila další várku slepic)... a protože do posledního úkolu potřebuju 700... mám docela skluz :wuerg: Že já nebohá dnes honila slepice a prodávala hnůj... krejcárky sice přibyli, ale nějak jsem pozapomněla, že potřebuju spíš honit Komiksové knihy...

    8) Téda, jestli já kvůlivá tomu nedokončím akci, to jsem teda slípka!
    Takže místo slepic seju Žito :p třeba to ještě stihnu. A přes den co? Zase žito? Nebo raději růže?
    Šmankote, vypadávátka jedny :cry:

    Zdraví
    k.vitek
     
    Basted23 a skoruppi72 tohle ocenili.
  8. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    nevím,nevím,makám jak šroub a ještě mi chybí 200 knih a zbývá už jen36 hodin,tak to mě bude líto,,přeju všem ,aby se jim zadařilo
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslední várka dortíků už je na ploše a ve 12 hodin budu mít po akci.8)
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    poslední dortíky budou v poledne a bude hotovo;)


    farma 94 - bahama 201 - trh BC
     
  11. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Přeji všem nadšencům dobrou noc!
    Také jste asi posadili cupcaky na plochu, že? Sice by se to stihlo ještě během dne, ale sichr je sichr! Knížek mi zbývá ještě 8, takže zítra ve 12 hodin budu mít celou akci hotovou.
    Tak ať se daří i Vám, dobrou...
     
  12. slootr

    slootr Baron fóra

    No jo, čumím na telku, už bych měl jít spát. Ale cupcáky na ploše, chybí ještě 38 knih. To z farmy vyskočí zřejmě hned ráno, kdyby ne, tak večer určitě. Je třeba to vidět pozitivně...
     
  13. pidifarmer

    pidifarmer Zelenáč fóra

    Taky nemám šanci splnit, napěstováno mám, ale chybí mi cca 240 knih a to je moc - teď mi z úrody na všech 4 polích - pidipole vypadalo ubohých 30.
     
  14. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    114 knih mi ještě chybí do 700 (mám jich 586).. jestli počítám dobře.. jinak napěstováno je, dortíky dneska budou i s nějakými navíc už jahodové, ale ty vypadávátka.. tolik sousedů mi posílalo krémy, tak jsem jim posílala taky, ale nevím na co, když stejně jsem tím krémem hnojila až teprv teďka ty poslední a hlavně mi chybějí ty knihy... a blíží se konec... Ale koukám, že jiní jsou na tom ještě mnohem hůř.. tak si nebudu stěžovat... Ale RT můžete vyřídit, že grafika jejich komixů je ohavná, některé dekorky taky (hlavně to prase) a stále se zvyšující množství požadovaných věcí na dodání (plodin i vypadávátek s přiškrceným kohoutkem na vypadávání) mě od toho akorát odrazuje. Takže ať si spočítají, jestli se jim to vyplatí, když to spousta lidí "zabalí" a nebude to dělat... platit reálem to nebudu...
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    v stodole 165 cupcaky ,na ploche dozrievaju dnesne 30 pohnojene glazurou,napestovane vsetko
    cize ked si to spocitam -165+30 =195 ,plus zajtrajsich 15 vychadza mi 205 cupcakov :p,alebo sa mylim?
    k veceru pozbieram ,dam do ulohy a budem zvedava na ts :)
     
  16. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    tak ja už mám všetko už len nech sa upeču cupcake a akcia dokončena a prajem všetkým peknu hru
     
  17. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Tak se mi zdá, že přes noc povolilo RT kohoutky, protože mi za noc napadalo na jedné farmě 70 a na druhé 65 knih. Tak teď už jen dopéct dortíky a akce bude večer hotová. Přeju všem, ať vám to taky padá!!!
     
  18. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak u mě na farmě vysazena poslední otočka obrovské rebarbory a cupcake. Poté už budu jen čekat než dopadá 380 knih.
    Cupcake dodáno v hodnotě 16500 z 17500. Komiksová kniha stav 320 ze 700 ks.
    Nezbývá než doufat, že po nasazení dlouhodobek dopadají knihy:(. Zbývá 31 hodin do konce akce.
     
  19. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Možná povolili kohoutky, ale ne všude, knih mi stále chybí 242:cry::mad::oops:
     
  20. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    k.vitek - mne vypadlo vela kniziek pri pozberani lalii, ktore ked zasadis a polejes, mozes dat aj cez den. Samozrejme mam aktivovanu runu Ziva legenda (chyba mi uz len 1 chovatelsky pohar) a pouzivala som aj marmeladu z ruzi na zvysenie BS-ov. V tejto chvili mam 710 kniziek, takze o 10 viac ako potrebujem. Cakam uz len kym poslace cupcaky pridu do druhej fazy a pozberam ich. Mimochodom, prva akcia, kedy mi vypadavali akciove predmety trocha lepsie. Na mojej druhej farme je to rovnako biedne ako pri vsetkych akciach. Tam mi chyba este 240 kniziek.

    Mimochodom, cudujem sa sama sebe, ze som tuto akciu robila, lebo odmeny su biedne. MJZ? Tej som minula viac, nez ziskam a idu mi oci krizom z tych malych krpatych policiek. Ak este z tajomnych majstrov opat ziskam "moje oblubene" oranzove kone alebo kozy, tak uz nic s "tajomnymi" darcekmi nerobim.

    Vsetkym mojim susedom velke DAKUJEM a vam ostatnym drzim palce a vela stastia pri "tajomstvach". Ja si idem uzit volny pondelok, kedze som definitivne male polia odstranila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.