FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pokud mate dopestovano, tak skuste to co mate otestovany - XXL stromy, barevny chlivky co nejvyssi, dlouhodobky... to by melo kniham pomoct... dalsi moznost je vsadit na nahodu a ject mrkev nebo tak, kde to zas nekomu jinymu dava vic a jeste ziska zasoby neceho, co se bez kombajnu nevyplati delat :)
    byla by skoda nedodelat kvuli kniham stonek, i kdyz dekorky taky nejsou k zahozeni, akorat je neni kam dat...
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Poslední 4 dortíky získám o půlnoci a dopoledne jsem hotov jupí:);)


    farma - 94 - bahama 201 - trh BC
     
  3. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    No nevím ale ty dortíky asi udělat nepůjdou posůedních 30 co dostaneme poslední den akce jsou nám úplně na nic když trvají 16 hodin a akce končí ve 14h. Né??
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak teď jsem sklidila z hlavní farmy růže a vypadlo 16 komixů:oops:..tak to je ubohost,ze 3 oranžových chlévů ani jeden komix.... to se prostě nedá dodělat...když mě jich chybí ještě cca 284...začíná to být otravné, když si nemohu určit, zda tu hru splním, nebo ne. Vše mám napěstováno, ale komix ovlivnit nemohu.
     
  5. babioli

    babioli Osvícený autor

    Tak už mi chybí jen 105 knih, ty budou ráno a 10 cupcake od bambulky a je akce splněna.
     
  6. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Tak se taky musím přidat ke zde panujícímu "napnelismu" - kromě toho že čekám na příděl cupcake od Bambulky, taky mi ještě chybí cca 140 knížek.... Ale akce končí až v úterý ve 14 hod., ne? Tak si budeme všichni držet palce!!!!
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    julinko teoreticky to stihnout jde....pokud jsi farmář fanatik: dáš je na plochu ihned po půlnoci, okrémuješ a sklidíš za 13 hodin - ale já je nechám v původním citronovém stavu, do úkolu jich stačí 175
     
  8. krroir

    krroir Stálice fóra

    julinka64
    10.9. 30 dortíků
    11.9. 30 dortíků
    12.9. 30 dortíků
    13.9. 30 dortíků
    14.9. 30 dortíků
    15.9. 30 dortíků
    podtrženo sečteno: 180 dortíků
    potřebuješ protihodnotu 17500, pokud těch 180 dortíků necháš dozrát na velikost XL, tak 180(=počet dortíků)*100 (=protihodnota XL)=18000
    A to jsem nezapočítal 15 dortíků z úkolů a 30 dortíků z 16.9., kdy by měla končit akce a pochopil jsem, že i toho dne bychom měli získat dortíky.

    Svým způsobem je nám ten zbytek na nic, ale můžeme je nechat dozrát a budou vyměněny za BZ a kr.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/14
  9. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak já jedu celou dobu akce na pidipole akční s Mjs a mrkvovým chlebem a sovím stromem, od včera dlouhodobky už jen s dýňovkou. Cupcaky jsem nechávala "zrát" průběžně bez krému do plné hodnoty, takže o ty strach nemám, to stihnu - ale knížek mi chybí ještě stovka, tak jen doufám, že napadají. Všem kdo poctivě bojují přeju zdárný konec akce!
     
  10. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar,
    Tak dortíky budou v pohodě, ale knížky neskáčou a neskáčou. Mám jich teprve 484. NO to fakt nevím.
     
  11. libor59

    libor59 Zelenáč fóra

    vše stihnu ,ale knížek chybí ještě moc..350 ks,snaha je,ale málo padají
     
  12. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    taky jedu poctivě vše bude hotovo. ale jestli mi to krachne na knihách která nemohu ovlivnit, tak to bude docela podraz>:(
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Stále chybí 233 knih. To bude zázrak, pokud napadají. Někde je zakopaný pes.
     
  14. VLASTIDLO60

    VLASTIDLO60 Zelenáč fóra

    Nevím jak kdo ale myslím si že se knihy nestihnou.Ještě mi jich chybí 250ks :mad:
     
  15. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    Mně taky chybí ještě 309 knih - to už nenapadá. Jinak plodiny napěstovány s předstihem, dortíky taky budou, ale poslední úkol nedám. Je to divné, vždycky mi vypadávátka ještě zbývají.
     
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak mě chybí 85 knížek...Nechápu, proč se zde píše o sázení po půlnoci.
    Zasadím v klidu ráno posledních 10, s krémem bude odpoledne hotovo, akce končí v úterý ve 14.hodin tak co se stresovat..;)
     
  17. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    No, vidím že jsme všichni (až na vyjímky jako tazvenuse) stejní zoufalci. Snad i nám ale ty knížky nakonec napadají, už tu pár takových akcí bylo, že jsme si hryzali nehty málem i na nohách kvůli vypadávátkům, a v posledních hodinách akce se teprve "rozjely" a nakonec i zbylo. Ale jestli to RT nastavil záměrně tak, aby to bez nákupu za reálné peníze (košíky, komiksové knížky) nešlo, tak by to bylo "velmi nepěkné od nich" (řečeno tak abych nedostala napomenutí :))
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  18. slootr

    slootr Baron fóra

    tazvenuse: Ono je to právě o tom, co to znamená se stresovat. Já se s největší pravděpodobností k počítači zítra dostanu až v pozdních večerních hodinách, protože nám přijede vedení z Francie, budeme se s nima prudit celý den a pak ještě se o ně musíme postarat večer někde v pěkný knajpičce. V úterý to bude nemlich to samý a ve středu taky. V práci se na farmu nedostanu, to prostě nepřipadá v úvahu, navíc mi firemní síť blokuje stránky s jakýmkoli náznakem hry. Pokud se mi povede v pauze na oběd bejt chvíli sám s noťasem a připojením přes mobil, tak to zvládnu. Taktže to prostě dám o půlnoci a buď to klapne zítra v poledne, nebo to tam na tom poli bude vonět až do noci.

    Jinými slovy, každej to má jinak a pro každýho "stresovat se" znamená něco úplně jinýho :)
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to vidim, ze dost lidi ma problem... proste kazdy den od prvniho dne jsem mel 32 poli s cupcajkama... nez jsem dostal dalsi od bambule, dozraly stare... takze kdo ma v prubehu pondeli a utery aspon jednou cas, stihne, za pouziti kremu... a taky ty posledni prece muze sklidit kdykoliv, nemusi vubec cekat na 100%, staci i klidne hned po zasazeni, behem ty chvile co se dostane ke hre... ale pozor, to predpoklada ze si to spocitate s tema, co uz budou na 100%!
    Proto maximalni snahu o plnou dobu a to prubezne, aby na konci se dalo urychlovat a sklizet rychleji za min bodu...
     
  20. evca190

    evca190 Vážený autor

    Chybí mi posledních 55 knih. Na polích mám cibuli a lískové ořechy tak to ráno napadá. Pak už budou zbývat jen ty cupcaky :music: Od začátku akce mám snězený cukino-jablečný koláč + mrkvový chléb + MJS ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.