FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra


    Jde.... už mám dodáno za hodnotu 12700.Ale neměla jsem to dělat, teď se bojím abych se náhodou nespletla a neodklikla zakázka dokončena :)
     
  2. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Mají to teda hezky spočítáno.Pokud dnes sklidím všechny dortíky od bambulky i z úkolů,ještě pořád jich 10 chybí.Takže jsou potřeba i ty zítřejší.Budu muset tedy vstát už před půl 5,zajít k Bambuli a zasadit,jinak jsem v pytli.S těma dortíkama je to o prsa.
    Předpokládám tedy,že ještě nikdo nemá hotovo.Teda pokud si nekoupil koš,protože zítřejší dortíky Bambulky jsou na 100% potřeba.I když už by se nemusely sklízet s celou hodnotou,ale kdo by to riskoval,že?
    Jinak taky dortíky do úkolu házím postupně,jde to.
    Tak ať se daří
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  3. KvetaP

    KvetaP Zelenáč fóra

    Amálko1070 já mám runu na stromě moudrosti už dávno hotovou Citrona teda nemám. Jindy se mi daří akci dokončit ale tentokrát to nejde. Škola farmářů mi nejde zas tak dobře, téměř vůbec. Mám ještě farmu přítele a ta nemá runu hotovou a tam to padá dobře. Tak si myslím, že tím to asi nebude.
     
  4. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    Čarodějko, máš pravdu, není problém v dortíkách, ale vypadávátka moc nevypadávají, ještě mi jich dost chybí, i když sázím dlouhodobky.
     
  5. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ahojte tak ja napestovane uz dva dni dozadu vsetko, uz len 13 vypadavatok a po polnoci 10 cupcakou

    a cosa tyka vypadavatok nemam johniho citrona a ani ulohu v strome mudrosti nemam celu takze nieje to vzdy a tych veciach
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    drevenakova ahoj, taky začínám být kapku nervozní z padátek, normálně nemívám problém, ale tentokrát na mé farmě jaksi padá všeho míň než obvykle...doufám, že si ty knížky nebudu muset napsat sama :D
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Posledních 5 knih a 5 dortíků a bude hotovo;)
    farma 94 - bahama 201 - trh BC
     
  8. dolarka10

    dolarka10 Zelenáč fóra

    ...tak= je možnost splnit jen na 30 procent a zřejmě v počtu jednoho kusu odměny dostat..asi to zase nedám,páčko knihy si nemohu vytisknout..
     
  9. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak začínám trochu nervóznět. Napěstováno od včera, dortíky chybí už jen ty zítřejší od Bambule, ale knih mi chybí ještě 217. Já budu muset snad vytahat všechny ty katalpy XXL z lišty, aby to začalo trochu víc padat xD
     
  10. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    Tak napěstováno mám.
    ve stodole120 dortíku - na ploše jich zraje 50.
    poslední dám ráno po přihlášení. A zítra k večeru snad hotovka
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nastala chyba v určení času... jasně,že úkol splníme v pondělí,ale nebýt toho přídělového systému mufinů,mohlo to být dnes,nebo dokonce včera -dle rodokapsů.
     
    čarodějka007 tohle ocenil(a).
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    S tim padanim to mam dobry, ale bezne jsem na dvojnasobku pozadavku... ted to asi kazi ty ctyrhodinovky, no a taky mam pocit (po akci si skusim pocitat) ze vypadavani i remesel je nejaky slabsi... i ty cupcajky nejspis nedavaji nic ani knihy (to jsem se nepodival!)...
    Tak drzim palec, at v pondeli vsichni stihnete zasadit cupcajky a nezapomente dat na ne krem, no a ted hlavne zasadte vsechny co mate, at je to jen poslednich 30 od bambulky a ne vsechny :)

    Vypadavat ma 159 knih/den, v tuto chvili ma byt 641 ([4.ukol]+41 ) nebo chybet 309, mam 1148 (chybi 0 ), mam 120% hotovo.
    Stav kvetin : idealne 11807 kusu (2917/den, [1.ukol]+5307 kusu ), mam 17506 z 17500 (100% ).
    Stav barbor : idealne 4723 kusu (1167/den ), mam 5173 z 7000 (73% ).
    Zatim uplynulo 67% casu, zbyva 46 hodin.
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    Za chvíli sklidím poslední rebarboru a první várku cupcáků. Jenže ono to nebude stačit. Takže těch posledních 30 od Bambule dám buď dneska večer, jestli vydržím do půlnoci, nebo zítra ráno. Pokrémuju je a uvidím. Chybí mi ještě 333 ne stříbrnejch stříkaček, ale komiksovejch knih. Vlastně ne, blbě počítám, 250 jsem už dodal, tekže o 250 míň. :) to je jen necelá stovka. Takže taky asi vcelku v klidu. Krémů mám 84, jen nevím, jestli můžu cupcáka nakrémovat jen jednou, nebo víckrát a urychlit víc. Vyzkoušíme, uvidíme.
     
  14. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tassadar11
    dortíky nic nedávají,ani BZ

    slootr
    dají se ,,pohnojit''jen jednou
     
  15. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Já mám taky komplet Legendu, Johna Citrona nepoužívám, ale myslím, že je to o zkušenostech a strategii, dělám pořád všechny akce stejně a nikdy jsem s vypadávátky problém neměl, zpravidla jich mívám při ukončení akce navíc tak 30-45 % ze stanoveného množství. Na stromy moc nesázím, jistota na vypadávátka jsou výrobny, to mám odzkoušené, díky tomu si je nasadím před akcí a sklidím při zahájení, tím získám cca okolo 150 ks vypadávátek minutu po spuštění úkolu.
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    slootr - ahoj , nějak se ztrácím v tvých počtech.
    Jelikož nemáš 4 úkol (cupcaky),těžko bys mohl dodat do 5. úkolu 250 knih.
    A protože tam je jich potřeba 700 ks,asi ti jich chybí více než stovka.
     
  17. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Také většinou nemám při akcích problém s vapadávatkama, většinou jich mám o dost víc, než je potřeba, ale nyní mi jich ještě chybí 460, to teda nevidím moc růžově :-( :-( :-(
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, dopěstovala jsem dnes rebarboru, balónky již včera. Knih mi chybí už jen 23, cupcaků 10 XL (hodím je na plochu po půlnoci s krémem), a bude to komplet. Cupcaky také dodávám postupně, jak dozrajou Kupodivu to je pohodovější akce, než jsem čekala :) Na to, jak to zas flákám, to šlo fakt dobře :)
     
    Amalka1070 a Iwuska tohle ocenili.
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak mám dva John Citrony, několik kouzelných stromů, runu na stromě skoro dodělanou a chybí mi skoro 300 knih. Někde je něco špatně, protože nemám šanci akci dokončit. Pokud si nekoupím košíky a to se mi nechce. RT by se mělo zamyslet, to není fér.
     
  20. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Ahoj, tak jsem na tom tentokrát taky bídně s vypadávátky.
    Zatím:
    balonový květ: Mám 17769. Ideální stav 12005. Plním na 148% Hotovo 101,5%
    velká rebarbora: Mám 7195. Ideální stav 4802. Plním na 149,8% Hotovo 102,8%
    kniha: Mám 599. Ideální stav 652. Plním na 91,9% Hotovo 63,1%

    Většinou u akcí mám dosti přebytek a akci splněnou i o pár dní před koncem, ale toto vidím dosti bídně :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.