FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    zkusil jsem plnit úlohu i když jsem na tom špatně s časem. Rostliny napěstuji, ale s knihama to bude asi jen tak tak. Co se týče dortíků tak jsem nevím proč myslel,že jsou ve velikosti 2x2 a dal jsem jich na plochu moc, takže nějaké zbudou.
    Takže ať nám padají knihy.
     
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    bropyk v tuto chvíli máme 135 dortíků,abys dostal všechny odměny ze 4 úkolu,tak jich musíme dodat 175 úplně dozrátých,můžeš mě prosím tě říct kolik jsi jich dal na plochu,že ti ještě zbydou?


    No vidíš na koše jsem zapomněla,protože je nikdy nekupuju,tak ani nevím,že tam nějaké cupcaky jsou :)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/14
  3. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    bludička49: pokud někdo kupuje koše, tak klidně už může mít i dostatek dortíků
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Doufám.že se CUPCAKE nadají sklidit kombajnem,protože by se mě mohlo zítra stát,že je sklidím dřív s malou hodnotou... Ví někdo jak to je pls ?

    edit: nanyblacks a mousicka ,děkuju,to jste mě potěšili:)

    Knih chybí 218,takže ty určo napadaj
    4h ovka dopěstována a dala jsem otočku 8h ovky s SH a zbytek na noc,co bude chybět do 5000

    Cupcake umístěno 81 ks s urychlením krémů a dalších 94 ks musím počkat jak získám od Bambulky :)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/14
  5. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Kombajnem se dají sklidit jen úplně zralé cupcake.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnes jsem dopěstoval balónkové květy, což potěšilo ;). Zítra dodělám obrovskou rebarboru a pak budu čekat na knihy a také na cupcaky, které přijdou v pondělí a bude to :). Na noc jsem dal karafiáty a na baha zelený čaj. Snad ty knihy budou z karafiátů padat, protože už bych je rád měl co nejrychleji hotové ;).

    balónkové květy: 17 767 / 17 500 ( chybí 0 )
    obrovská rebarbora: 4406 / 7000 ( chybí 2594 )
    komiksová kniha: 703 / 950 ( chybí 247 )
     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jesterka74,
    cupcake pozbieraš s kombajnom len vtedy, keď sú dozreté na maximum - xl , takže sa nemusíš báť, že ich pozbieraš s menšou hodnotou :) Prajem peknú hru.
     
  8. svestka43

    svestka43 Zelenáč fóra

    Rostliny napěstované ale knih mi chybí 450, takže to asi nesplním. z jedné louky plodiny 10.hodinové jen 3 knihy. To se nedá splnit.
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj svestka43,
    skús si napísať o knihy sem - Posielanie a výmena darčekov , určite sa nájde kopec farmárov a farmáriek, ktorí radi pomôžu :)
    Skús sadiť aj to, čo ti dáva najviac BZ, ešte zjesť cukinovo-jablečný koláč ak je to možné+sladkú marmeládu z ruží, mrkvový chlieb,poprípade velkonočnú marmeládu. Všetky tieto remeselnícke produkty pridávajú body skúseností a lepšie by ti mali knihy padať. Času je ešte dosť, určite to dáš :) Prajem peknú hru.
     
  10. evca190

    evca190 Vážený autor

    Rostliny mám všechny napěstované. Už čekám jen na 196 knih a na cupcaky ;) Nasázeny dlouhodobky tak snad to v pohodě napadá. Všem co plní akci přeji ať to bez úhony dokončí :music:
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec teda kratky akcni dopestovany jen po tech co prisly po 5 kusech, ale skoda cupcajku, mohl jsem dat hned po pulnoci dalsi... no neva, mohlo to byt horsi... vypadavatek uz je taky hotovo, dve otocky jen na hlavni a divoky na dlouhy akcni bude stacit a pak jen na bambuli se bude cekat, nejspis ani posledni davku nepouziju :)

    Vypadavat ma 159 knih/den, v tuto chvili ma byt 541 ([3.ukol]+291 ) nebo chybet 409, mam 1012 (chybi 0 ), mam 106% hotovo.
    Stav kvetin : idealne 9966 kusu (2917/den, [1.ukol]+3466 kusu ), mam 17506 z 17500 (100% ).
    Stav barbor : idealne 3987 kusu (1167/den ), mam 5173 z 7000 (73% ).
    Zatim uplynulo 56% casu, zbyva 61 hodin.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/14
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj.

    Včerejší poslední sběr a takto jsem na tom:
    balón. květ: Mám 14974. Ideální stav 9975. Plním na 150,1% Celkově hotovo 85,6%
    obr. rebarbora: Mám 6662. Ideální stav 3990. Plním na 167% Celkově hotovo 95,2%
    kniha: Mám 744. Ideální stav 542. Plním na 137,3% Celkově hotovo 78,3%
    cupcake : Mám 12000 tedy 120 xl. Ideální stav 9975. Plním na 120,3% Celkově hotovo 68,6%

    Pěkný večer, dobrou noc.
    Madulka_cz
     
  13. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Napěstováno mám, knih chybí jen 120 kousků a to napadá v pohodě z dlouhodobek.
    Dortíčy se taky pečou na mýtině tak snad všechno splním.
    Hezkou hru všem a ať se daří.:)
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak ještě posledních 50 knih a 5 dortíků a bude hotovo ;)

    farma - 94 bahama - 201 - trh BC
     
  15. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím,
    tak já už mám napěstováno a tři úkoly splněny. Teď jen počkat na cupcaky a čtvrtý taky hotov.
    Jen 5tý asi nedám, protože mi bude chybět hodně knih, škoda. Příjdu jak o stonek, tak i o hezkou dekoraci.
    A kupovat si knihy v žádném případě nebudu, za to mi to zase tak nestojí. :wuerg::music:
     
    -Ilonka61- a Iwuska tohle ocenili.
  16. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    chtěla bych uložit cupcakeky ale mám tam prázdné políčko, nejde mi zadat množství ,a pod tím uložit, nevíte co s tím?
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ranní sklizni karafiátů se stav knih o něco vylepšil. Dnes bych měl dopěstovat obrovskou rebarboru, noc a pak už jen čekat na knihy a cupcaky ;).

    balónkové květy: 17 767 / 17 500 ( chybí 0 )
    obrovská rebarbora: 3725 / 7000 ( chybí 3275 ) + zaseto na všech plochách
    komiksová kniha: 810 / 950 ( chybí 140 )
     
  18. .bubu123.62

    .bubu123.62 Zelenáč fóra

    Tak po dlouhé době akci nesplním :( pěstovat dvě plodiny a pak ještě nechat dozrát dortíky je opravdu záhul. Kdybych nechodila do práce tak snad, ale takhle? Je neděle ráno a já se snažím napěstovat 11 000 balónků do úkolu. V půl šesté jdu do práce a to opravdu nedám. Docela mě to zklamalo :(. No nic tak snad příště.
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Je to postaveny na hlavu. Kytí i vypadávátka jsou od soboty komplet a na mufiny budu čekat do úterka od Bambule a ještě do večera než dozrají. Stejně si mezi tím mohu pěstovat co chci,tak proč to zbytečně zdržují ?
    Mufiny z úkolů jsou zbytečný,tak kdyby jich dali místo 15ti 30,mohli jsme to dodělat v pondělí.

    EDIT : jsem o den pozadu. jasně,že to doděláme v pondělí,ale mohlo to být už v neděli,a nebýt toho přídělového systému,tak hned v sobotu.
    Já mluvím o principu.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/14
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Barolande a proč by to nešlo dodělat v pondělí? V pondělí ráno bude dortíků od Bambule a z úkolů 195, potřebuješ jich 175...takže ráno zasadit a večer budou upečené a nazdobené akorát i bez těch krémů.
    U mne nejsou problém dortíky, ale vypadávátka, těch mi ještě dost chybí...
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.