FARMERAMA komiks #5 - Bouře (10.9. - 16.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 9/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rabo11

    Rabo11 Zelenáč fóra

    kdy se má sníst ten mrkvový chléb, aby se zvýšil počet rostlin? než dorostou? zvýší se výtěžek i na komfortním poli?
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Rabo11 ahoj, mrkvový chleba nezvyšuje počet rostlin, ale počet BZ. Počet rostlin navyšuje Mrkvovo-jablečná směs, to je marmeláda a stačí ji sníst těsně před sklizní. Její účinek trvá 18 hodin a můžeš ho ještě prodloužit slupnutím Pinkie Pie koláčku (pokud možno hned po snězení marmelády, aby prodloužení bylo maximální)
     
    Amalka1070 tohle ocenil(a).
  3. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj
    Rabo11, mrkvový chléb ti nezvýší počet plodin, ale mrkvo-jablečná marmeláda (+2 ks), popř. dýňová marmeláda (+1 ks)
    Marmeládník
    Stačí ji sníst až ti plodina dozraje a ano, zvýší se výtěžek i na komfortním poli.
     
  4. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    úkoly 1,2,3 jsou splněny, všude zasetá rebarbora / chybí mi necelé 3500/ , cupcaky snad nějak udělám, teď aby padaly knihy, chybí mi jich ještě 475 a to je dost. Jinak spokojenost, až na to čekání na vypadávátka, to moc neovlivním, snad po vypěstování rebarbory pomůžou dlouhodobky.
     
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Splněný první a druhý, do třetího mi chybí 9 000 balónků. Dneska budou ještě dvě otočky, to hodí skoro 3 000, jestli dám zítra 4, tak bude hotovej i ten třetí. No a pak ty, jak se tady tomu pěkně počesku říká, cupcáky. Mám jich zatím 95, zítra bude 125 díky Bambuli, pak 10 z úkolu, to je 135. Pořád málo. I s Bambulí za neděli to je jenom 165, takže je holt hodim až v pondělí. Moc mě to netěší, budu mít šrumec v práci, tak to snad klapne.

    Záleží na tom, jak budou krémy, zatím jen 49, jestli něco napadá, tak dám v neděli první várku a ten zbytek nakrémuju. No, uvidíme.

    Komiksových knih chybí 449, to je v pohodě, jsem za půlkou a akce ještě ani v polovině není.
     
  6. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Ahojky, tak mám vše napěstováno.
    Třetí úkol splněn.
    Teď už jenom čekat na každý další den, kdy mi přibude 30 ks cupcaků, takže ještě 3 dny na 100% dodání.
    cupcaků XL mám 65 ks po dnešní noci, použito na urychlení 65 ks krémů
    cupcaků základních mám 40 ks
    krémů mám ještě 25 ks
    komiksových knih mám 494 ks
    Na začátku akce krémy krásně z polí vypadávaly, ale teď je to horší a horší.
    Ještě, že jdou posílat jako dárek a mám super sousedy :)
     
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Ještě mám dotaz k odměnám za úkol číslo 4. Když dodám plnou hodnotu, dostanu 5 kupónů + 3 MJS + 3 tajnůstkářské správce? Nebo jen něco z toho?

    A tajnůstkářský správce je ten exkluzivní? Jak dlouho zraje? Co se z něho může a co nemůže vyklubat?

    Díky za odpověď
     
  8. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj slootr, podle to, co se píše v přehledu, tak bys měl, pokud dáš plnou hodnotu dostat vše v max. počtu, jak byl podobný komiks, kde odměna byla závislá na splnění úkolu. Pokud se nepletu, tk to byl 1. komiks - časový úkol, pokud hráč měl zapnuté tooltipy, tak viděl v něm i počet, co v tu danou chvíli získá a tuším, že to bude i u tohoto úkolu. Bohužel jsem se k němu ještě nedostal.
    Tajnůstkář se obávám nebude ten exkluzivní, tzn. délka 5 hod. a co se z něho vyklube, či nevyklube nevíme, nech se překvapit.
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak ráno sklidím poslední várku rebarbory, dortíky zrají průběžně, knížek mi chybí něco přes 400, to napadá...
    Jestli v TS budu mít oranžový kobyly tak už nehraju..:D
     
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    krroir: Prosím tě, neber si to osobně. Vyrazit tuto informaci z Hamburku se snažím už dlouho.

    Za hru platím, považuji se za zákazníka. Který mimochodem ze svých peněz platí tu smečku nazývanou RT. Pokud se mě v práci zákazník na něco zeptá a já to nevím, rozumí se samo sebou, že to zjistím. Párkrát to neudělám a můžu si jít stoupnout do fronty na pracák. Pokud by tedy RT laskavě vzal na vědomí, že jako platící hráč chci vědět, co se mi může nebo nemůže z toho chlívku vyklubat. A že by mi to prostě měl říct. Co se vyklube, to je samozřejmě jasné, oranžoví koně. :)

    Ale co to může nebo nemůže být je fakt dost zásadní pro rozhodnutí plnit-neplnit.

    Píšu to spíš ze setrvačnosti jako podnět do reportu, ne jako nějaký útok na modíky, kteří tohle samozřejmě neovlivní.

    Dík
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tech 32 policek na Mytine uz zpracovalo 64 XL kornoutu, dalsich 31 tam bude do zitrka pekne sedet... problem se sklizni nemam, ceka to pekne na plnych 100%, takze je to OK... zatim delam do tretiho ukolu ty kratkodoby, no zitra to bude horsi, na noc se nevyplati dlohodoby a nestihnu 5 otocek jako kdyz vstavam do prace...
    Teoreticky staci 200 na 67% = 75 bodu * 200 = 15000, jen 25 kusu za 100 bodu, coz se jasne udela na zacatku... no a protoze uz mam vic 100 bodovych, tak i bez kremu muzu za min nez 11 hodin sklizet vsechny ostatni, ne?
    jde o ty finalni posledni den, aby se stihli dodelat, pri vcasnem vysazeni 30 kusu kazdy den pak uz je vubec nepotrebuju a tedy se da i posledni den byt bez pripojeni - jen se musi stihnout udelat vsechny ostatni akcni zalezitosti...

    Vypadavat ma 159 knih/den, v tuto chvili ma byt 344 ([3.ukol]+94 ) nebo chybet 606, mam 647 (chybi 303 ), mam 68% hotovo.
    Stav kvetin : idealne 6336 kusu (2917/den, [0.ukol]+6336 kusu ), mam 11075 z 17500 (63% ).
    Stav barbor : idealne 2535 kusu (1167/den ), mam 3118 z 7000 (44% ).
    Zatim uplynulo 36% casu, zbyva 91 hodin.
     
  12. krroir

    krroir Stálice fóra

    slootr: Hraji pro zábavu a bez placení a nikdy mě nezajímalo co vypadne, protože s tím jsou jen trápení, nechávám to plavat.
    btw. Jeden můj kamarád, ano, mám kamarády, by ti odhadem napsal cca toto: "Platíš si premium, herní měnu, atd., to je vše".
    Pokud si kupuješ stáje, popř. sazeničky, je tam napsáno, co můžeš získat, ale toto je úkol, to je něco úplně jiného. Chápeš ten rozdíl?
    Koupě - máš informace, co můžeš získat.
    Odměna - informace můžeš chtít, ale to neznamená, že ti je dají.
    Farmarama je nereálný svět, tady neplatí pravidla reality.
    Mír.

    btw. Snažil jsem se to zjistit.

    EDIT: Měl bys možnost získat tyto stáje:
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/mini-akce-tajemné-stáje-17-5-19-5.10556/#post-35296
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    krroir: Moc díky, tohle je fakt ta informace, co chybí.

    Tuhle informaci se snažím získat dlouho, zatím přístup ostatních modíků (jak se pořád mění, tak je to těžký) byl vesměs souhlasný. Měli bychom vědět, o co se snažíme. A podle toho se buď snažit, nebo na to hodit bobek. Ze strany RT je to minimálně slušnost. Takže to tak znova a znova opakuju pokaždý, kdy je cokoli tajemného v odměnách. Je to boj s větrnými mlýny, ale co už :)

    Tady je to trochu jiný, když chci splnit akci, musím i tohle, občas je ta TS volba. Splnit ten stupeň nebo ne, bez vlivu na splnění zbytku.
     
    Silly.cz tohle ocenil(a).
  14. hejakral

    hejakral Rádoby autor

    právě jsem hodila do úkolu omylem všechny rebarbory a jedu znova od nuly, áááááááááááách jo:wuerg:
     
    JOKO1313 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže plodiny kompletně dopěstovány v počtu: Balónek- 17.559 ks, Rebarbora- 7.020 ks :)
    Komiks- 702 ks, Krém- 66 ks
    Na hlavní louce dozrává první várka dortíků v počtu 90 ks.Farma oseta Karafiáty a Špaldou na polích 2x1.8)
    S těma TS bych to opravdu nehrotil, myslím že to bude stejný jak při miniakci.Takže pěkně vypečený jako vždycky.xD
     
  16. Silly.cz

    Silly.cz Pisálek fóra

    Balónky napěstovány, zítra večer bude hotová i rebarbora, s dortíkama to bude horší, zatím sbírám krémy, tak uvidíme, jak se to vyvine v neděli. S knihama obavy nemám jsem právě v polovině. Hezký uplakaný večer.
     
  17. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    První 3 úkoly jsou hotové, teď mi chybí 444 knih / nějak málo padají/ 35oo rebarbory, cupcaky chtějí trpělivost,krém si nechávám na poslední várku cupcaků, tak snad splním, ještě je dost času.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zasazena poslední sklizeň balonků, na noc půjde poslední rebarbora a bude napěstováno. Budu čekat jen na vypadávátka a dortíky.

    Mám ale velikou radost, že se mi na jeden pokus podařila vytočit Veselá lilie. Tak je druhá k Načítací květince a chybí už jen Tulipán. Snad i ten se poštěstí. Pokusy na KŠ schovávám a točím jen když je v nabídce kytička a vyplatí se 8)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    kaolín11 : nooooo, dobra provokacka !
    jen je treba krome toho co mas jeste napsat za kolik SH a vrtulek to bylo :)


    slootr : nojo, takovej boj a psani za tu oranzovou konskou staj, kdybych mel TS povazovat za duvod akce, byl by to vcelku nulovej vliv :)

    --
    Hlavne zaklepat, jede to pekne, dneska dve otocky jeste budou, zitra jednu na kratky a kousek behem dlouhych, takze to pujde... na noc dam neco delsiho - skoda ztracet cas...
     
  20. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak první dva úkoly splněny a tet potřebuji 10 416 balonkového květu a rebarbora bude dopěstovaná ráno...knih zatím 608...krém 66ks...ale víkend před náma tak balonkový květ bude krásně přibejvat;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.