Farmaramské noci (1.8. - 7.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 31/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Akce za akcí...
    Naštěstí tato akce je pro začátečníky nebo pro hráče kterým venku neustále prší a prší...
    Jen bych měl jednu otázku a nevím si sní rady...
    Jde ještě o farmaření nebo se RT zaseklo a má rýžovou zácpu..
    A teď něco pro sousedy.
    Kdo mi pošle lampu tomu jí zhasnu!!
     
  2. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Ahoj, něco je velmi špatně 2 plochy stromů a mám 3 slovy tři lampy, tak jak rychle jsem začal tak rychle s touto akcí končím. Hezký den
     
  3. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    2pole stromu +1pole zvirat -3lampy to me presla chut pokracovat jdu si dat lepsi pivo tech padne aspon 3 za hodinu :p
     
  4. herda21

    herda21 Expert fóra

    petaM2001 ale jo zkusím v sobotu odjezd do české kanady na chatu z vifi co pujde to pujde treba napisi hotovo od klikovskeho rybnika papu:p

    To bych se na to vybodla. Být v tak krásné přírodě, tak jsem stále na vycházkách, pozoruji, kolik nádhery je v ní, poslouchám její zvuky, užívám si ničím nerušené pohody, třeba posezení u ohně a vínka při kytaře....
    Raději se dívat do opravdové zeleně, která zrak uzdravuje, než na blikající barevnou virtuální plochu, jež oči ničí. Nejsem přece otrok, hraji pro zábavu.
    Rozuměj, jsem ráda, že mám farmičku a to už spoustu let, ale příroda je jedinečná, nenahraditelná.
    Já trávila minulý týden s vnoučínkem a na farmu jsem ani nevzdychla. Měli jsme tolik činností, že jsme nepustili ani telku.... :))
    Tak to nepřehánějte a užívejte kouzelné letní atmosféry :)
     
  5. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Ze stromů prostě lampy nepadají. Mám dvě pole stromů a jedno pole zvířat. Ze zvířat vypadlo pět lampiček a ze stromů ani jedna. Zato mám ze stromů spoustu jehel. Prostě jsem uvěřil, zasadil stromy a naletěl. Myslel jsem, že apríl je jen v dubnu :)
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Taktéž 2 plochy stromů 20-ti hodinových , třetí plocha z půlky zvířata a půlka pole - za pomocí 2 JC 233 jehel a 7 lamp. :wuerg:
     
    bursuk59, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ááááá, jak tak koukám mají to rozbité všici :D
    lekla jsem se svých 6ti lamp... co já si jen počnu :D :D s tím množstvím :D to i mí drazí sousedé byly štědřejší než-li tři plochy osázeny 20tihodinovými stromy :D :D
    Tímto vzdávám hold sousedství děkuji :)

    ale no tááák súsede neblázni, raději zhasni tu zářící věc na obloze :D :D
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  8. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Zase akce se závislostí na vypadávátkách. Nebaví mě.
     
    hanynkach a myš59 tohle ocenili.
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kdyby to kamarádi padalo nemuselo by RT prodávat akční košíky.
    No vidíte jak jsou na nás hodní..
    Jako v golemu:
    "Tak sázejte, sázejte..."
    Totiž kdo nesází nevyhraje?
    Jinými slovy, chci vám všem držet palce ale čím bychom pak klikali?
     
  10. herda21

    herda21 Expert fóra

    anickamalirka
    ......ale no tááák súsede neblázni, raději zhasni tu zářící věc na obloze :D :D


    Aninko, zhasnout raději ne :-D
    ale trochu ztlumit, to bychom jistě mnozí přivítali a k tomu poslat nějaké pořádně naducané dešťové obláčky. Moje zahrada (a jistě mnohé jiné, závisející na dešti) úpí a to už velmi hlasitě. To, co z oblohy padalo před pár dny, se snad vypařilo už při dopadu na horkou zem... :)
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  11. vobluda1859

    vobluda1859 Zelenáč fóra

    Ahoj! Mám prosbu včera kolem 23,00 hod. jsem zasázela svatou bazalku na baha, která je na 11 hod..Teď je právě 17,00 hod. a hra mi ukazuje, že bazalka bude hotová až za hodinu??? Není někde chyba? Chtěla jsem začít hrát novou hru, ale nejde to.:(( Děkuji za odpověď.
     
    bursuk59, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vobluda1859 - zkus zrestartovat hru - odhlaš se a znovu přihlaš. Mělo by to pomoci. Můžeš zavřít a znovu načíst i prohlížeč ;)
    Pokud nepomůže, kontaktuj herní podporu (odkaz v mém podpisu)
     
  13. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Asi je to tím vedrem nebo nevim čím, ale dějí se mi na farmě dosti podivné věci. Mizejí již zasazené plodiny, občas se mi v liště ukážou nulové hodnoty. Možná nějak hapruje připojení, ale net jinak funguje normálně. No a jediné mé tři lampy jsem ještě paradoxně dostal jako odměnu. :eek:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    martinek37 - 3 jsi dostal koberce (na začátku). A za koberce můžeš dostat mimo jiné buď 2 nebo 4 lampičky ( od Vydrandála)
     
    bursuk59, DANKA722 a burds tohle ocenili.
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Z celého pole stromů jedna lampa a z celého pole stájí a výroben 2 lampy???
    Tak to mi za tu námahu nestojí :eek:
     
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Akci ani nebudu rozjíždět....už mi akce neberou a odměny nebývají nic moc.
     
    bursuk59 a hanynkach tohle ocenili.
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No vy se máte aspon 3 lampáčníci mě se ukazuje přes celou plochu co mě dá stonek a nemůžu se toho zbavit ani po restartu tak jdu raději na pivčo.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni, uz mi jede druhe kolo zverince + neonky nektere a ZADNOU lucernu jsem neziskal... vse z darku...
    Cekal jsem problemy, ale ne totalni krach...
     
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Tak zdravím všechny, co jim to nepadá. Přestávají mě soutěže s vypadávátky bavit, protože se prakticky nedají ovlivnit a jsme závislí na tom, kolik nám jich RT pustí. Vlastně dají se ovlivnit nákupem, ale s tím jsem skončila. Je minimum odměn ve florenech, kino nefunguje a na florenovník nemáme nárok, Tak proč jim kupovat koše? Přeji všem hezkou hru a hodně jehel a lampiček.
     
  20. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím ---RT je jinak zdravá,neb na ní přišel úpal z veder---1 lampa ze všech tří ploch XXL?--Dvakrát za den otočka krát 6 dní akce--tak nebude nic na dodání----to je na zamyšlení co ta RT předvádí---jinak se hra seká,kytičkuje,nepřevádí na plochu jinam--sklidí se vše ,vrátíš se a je tam několik řádek nesklizeno--pořád dokola restartuji hru--marně,vydrží chvilku --věčně se odhlašuji a přihlašuji---mají to pod kontrolou perfektně
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.