Farmaramské noci (1.8. - 7.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 31/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Asi skorej natkám koberce,ako mi napadajú lampy!
     
    Trepifajksl, Tomi120 a myš59 tohle ocenili.
  2. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak mám pocit, že mně ty lampy padají jen z chlívků. Celkový výsledek: 5 kouzelných lamp, 195 jehel.
    Vodopády: 5x oranžoví tuleni, 23 základních stájí (mix - 3x chobotnice, 10x plameňáci, 5x nosorožci, 5x lvi) a zbytek stromy (mix základů a XXL) - vypadly 4 lampy.
    Plantáž: bahazvěřinec plný žiraf, 60 pidipolí se saguarem, jinak stromy - 100 základních (20 hod.), 24 XXL stromů - vypadla 1 lampa.
    Prales: 40 pidipolí se saguarem, jinak stromy - 120 základních (20 hod.), zbytek zase XXL - nevypadla žádná lampa.
     
    evainfo, myš59 a davidson00 tohle ocenili.
  3. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    počítám a počítám a vyšlo mi bílý kaktus je nejvýhodnější plus jehly,nebo se pletu ??:cry::cry::cry::cry:HORKO 37 stupňů v Opavě. jdu do bazénu a pak hop na noční. Ať žije léééto
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Rossi: tobě nemůže být horko, jsi pořád ve vodě, jedině, že ji máš už pořádně ohřátou ,-))
    Baha jsem včera neměnil, je tam mix stálých stromů, stájí a plodin, džin je vidět dobře, ale ti mrňousové moc ne ,-)))
    nojo někdo dostane lampy v odměně a jiný kulový

    ano, bílý kaktus je výhodný
     
  5. lekz

    lekz Pisálek fóra

    Pěkné teplé odpoledne,tak mně vypadlo 141 jehel a 1 lampa,to jsem měla jedno pole plné stromů , jedno plné chlívků a zbytek meloun.
    Uvidíme jak to půjde dál :) Pěkný zbytek dne
     
  6. frufrukat

    frufrukat Pisálek fóra

    a mě nevypadla ze stájí výroben a stromů lampa žádná
     
  7. Magda

    Magda Zelenáč fóra

    Ze tří ploch osázených především stromy XXL vypadly celé 4 lampy, to už začíná být špatný vtip...
     
  8. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Tak jsem na tom asi jako všichni - z jedné plochy stromů s délkou 20 hodin - 2 lampy, 332 jehel - to koukám

    Jinak se mi hra seká, nejde mi sklízet, často musím hru restartovat.

    Včera v jedenáct večer u nás bylo 26 stupňů, ted je 35.
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Lampy má asi Aladin a nemá v pořádku celní papíry,chudák neví že není v EU a musí je proclít,takže budou po nářcích hráčů padat až ke konci,podobně jako obsidiány na děsivce,ty se taky předevčírem rozpadalyxD
     
  10. sasulinek1970

    sasulinek1970 Zelenáč fóra

    jak to tak sleduji , lampy mam pořadně přiškrtili , aby jsme se na pěstovačku nevykašlali ( a to jsem slušny) >:(>:(>:(
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, koukám, že jestli budou takhle vypadávat lampy jako po sklizni stromů a chlívů, tak se na uprage továrny ani nedostaneme.
     
  12. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak za tri darovane koberce 2 lampy, 7 ponozek a 4 lampy, dzin dal zatim jednou 15 rama minci. ze vsech tri ploch mi vypadly 4 lampy, to je teda slabota. Zatim nakonec pestovat budu, z bedny se sladkostmi mi vypadl 2 x seci stroj na 48 h a je mi to lito nechat propadnout, tak v rama kramku dokoupim kombajn a ty 4 dny budu pestovat, pak nasadim stromy a chlivky.
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  13. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    Jo, taky jsem si myslela, že bude stačit mít na Bahamce stromy a zvířata a nebudu muset nic sázet, ale asi mne to donutí alespoň tu bílou -.- Přežijte horko, zavřete oči a myslete na sněhovou vánici;):cry:
     
    evainfo, myš59 a jana563 tohle ocenili.
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jsem dočetla diskusi a ......akci dělat budu,co by ne,ale dám na vodopády pole na bílý kaktus a zbytek podělím mezi stromy a farmy.Sousedům budu posílat lampy.Kam se doštrachám,tam budu.
     
  15. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    No mám 4 lampy ze tří ploch stromů (20hodinových) , z toho bylo 10 stromů XXl , který se mě nechtělo sundávat , tak jsem je na ploše nechala. Plus 3 výrobny araš. másla a 12 chlívků s delším časem výroby, které mám na ploše neustále a též jsem je tam nechala.Tak nevím co si myslet o padání...
    Nechám tam stromy celou akci a uvidím, stejně chci dodávat jen lampy... Stromy na ploše se mi zrovna hodí, chybí mi totiž plody, tak uídím a třeba mě lampičky mile překvapí :) a jdu užívat léto :))
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak děcka, první otočka 6h kaktusu (pojedu si pro stonek ... prostě jen tak) - na dvou plochách oranžový, na jedné bílý...
    Vedro k padnutí, ve stínu 32, na jihu teploměr ukazuje 47.... Venku se být nedá...
    Otočím bílý kaktus, poleju zahradu, nakrmím králíky a slepice a snad už tam bude stín, tak vyplet zbývající 2/3.... co dělat je, ale v tomhle pekle?:cry:

    Edit: Jsem si šla vybrat denní dárek ve hře na mobilu... a tam oznámení, že mi zdrhnul robot, nejen, že ten zmetek stál tisíce milionů, ještě pošle fotku, kde je ve sněhu s vločkou... dokonalá provokace, jen, co ho najdu, rozeberu ho na šroubečky!!! >:(
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  17. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Mám teď 18 lamp: 2x dárek od sousedů, 2 lampy od Vydrandála a 14 vypadlo ze sklizně (stěhuji čtyři JC):
    plantáž: zvěřinec + základní stromy(protihodnota nad 150 BZ) - 4 lampy,
    prales: základní tuleni + na okrajích základní stromy - 6 lamp,
    vodopády: mix zvířat(po pár kusech lev, nosorožec, chobotničky a tučňáci) a stromů (základní i XXL) - 4 lampy.
    Jehly 240: 118+54+65 +3 z kouzelných stromů.
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Velmi pěkná akce, taková pozitivní, nenáročná, s hezkým stonkem a super vypadávání xDxD:p

    P.S. Psáno pod vlivem alkoholu a drog, obojí braném na slunci :-D
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..presne tak, v RT nie sú žiadni amatéri;), čakala som, na 3 plochy monstery s pár desiatkami JC by mi už mohlo stačiťxD:inlove:
    [​IMG] [​IMG]
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Hmm to bude asi úžeh!o_O;)
    Lampy rozbitý,jehel 223 ks 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.