Farmaramské noci (1.8. - 7.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 31/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    :( tak mám 2 lampy a to byla víceméně celá Baha zvířecí a stromová. Tak nevím, nevím jak tohle dopadne.
     
    evainfo, myš59 a burds tohle ocenili.
  2. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Lampa 11x a jehla 186x,na třech plochách pouze stromy a zvířata
     
    evainfo, myš59 a burds tohle ocenili.
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ze dvou ploch stromů ani jedna lampa, jehel vypadlo 102.
     
    evainfo, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Tak koukám jak jelen ,dostaly jsme 3 koberce dala jsem sníst mývalům a vypadly 4 lampy a ty druhé nic měla jsem dostat nálepku mám to poslat na prověření nebo to tak má být uvařil se mi mozek:oops::wuerg::cry:
    Vše ok vrátily se po restartu
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jiřinka39b - ahoj, mohu se zeptat, co jsi měla na plochách za zvířata, já měla růžové, červené chlívky a nic mi u vodopádů nevypadlo, zatím se u mě v koutku schovává 1 lampa, to bude vývar, z jedné plochy plné stromů vypadla tato jediná lampa, přeji ať lampy lítají vzduchem, ahoj
     
    Trepifajksl, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    ze 3 ploch mix rostlin, stromů, výroben a zvířat mi vypadlo 58 jehel a 20 lamp, no potěž nás farmář. Jára
     
    evainfo, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. alenka0

    alenka0 Pisálek fóra

    ahojky ja vím jak tohle dopadne při neustálém aktualizování hry abych sklidila a zasadila to ani dělat nebudu nemám na to nervy ani čas:-(
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  8. burds

    burds Titán fóra

    Já myslela jak mám málo když mi vypadlo 10 lamp a koukám,že jsem ještě dopadla dobře.
     
  9. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Na třech plochách stáje a stromy a vypadlo 106 jehel a 8 lamp. ???
     
  10. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    a je to tu zase.nasedím rostlinu a zmizne jak z pole tak z inventáře. skončila půlnoční akce a hned do toho to horko... a tato akce je fajn,ale hned ze startu jsem smutný.Hlavně mi zase nikdo nepište že jsou hráči na odpolední atd...já mám taky po noční a zase jdu. HORKO :cry::cry::cry::cry::cry:
     
    myš59, MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Ta pitomá kytka se pořád točí a točí.Už jsem to 2x restartovala
     
  12. koketa94

    koketa94 Zelenáč fóra

    Ze 100 stromů a 16 stájí vypadla 1 lampa. Nevím,jestli se mám smát,nebo brečet.
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    rossi1972 - ja pozberám úrodu,ďalšiu nasadím,polejem,pohnojím a keď sa na plochu vrátim,mám tam znovu starú,nepozbieranú úrodu!???
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    2 lampy ,-))))) nálepka je doma za darované koberce
    110 jehel
     
  15. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    na dvou plochách mix zvířat(krabi,lvi,hroši,nosorožci,chobotnice,krokodýli,tukani),k tomu po jednom-arboretum,zvěřinec a výrobna,po stranách stromy v základu s délkou růstu 20 hodin a na jedné ploše 20 stájí velbloudů od neonových po červené a zbytek také stromy.Použila jsem 8 JC.Ale dcera JC nemá ani jednoho a vypadlo jí 180 jehel a 9 lamp z plochy stromů(20h) a dvou ploch tuleňů se stromy po stranách.Legenda u obou na maximu.
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Na baha zasazeny stromy jedna plocha,ostatní dvě plochy dílny a stáje,vypadly 3 lampy.Tak tohle je fakt vopruz>:(
     
  17. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij u prvního příspěvku tlačítko "upravit" a pak tam můžeš dopsat, co potřebuješ. Děkuji, Skali
    já jdu do vany a pak se uvidí

    no a to je ono.horko je i na farmě...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/8/18
    Prepperka, myš59 a Peto121 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Nějak mě postihla zácpa při přechodu z plochy na plochu (a co teprv kdyby mě postihl průjem!)... ale nějak jsem to sklidil a zjistil, že jehly v kupce sena hledat nebudu muset (295 ks jehel, 29,8%), zatímco lampy v kupce moc nesvítí (12 ks lamp, 4,8%). A to jsem sklízel stromy, stáje a výrobny... Takže jsem se rozhodl, že budu svým sousedům a přátelům posílat jako dárek lampy, když tak špatně padají...
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám na vodopádoch stromy stajne,na tých 2 plochách to isté.Ihiel mi vypadlo dosť ale 2 lampy?Kašlem na celú akciu sadiť si budem čo mi treba a koľko lámp vypadne toľko bude.Stonku si môžu dať za kaláp tá stojí za starú bačkoru.Kto do nej ide s plným nasadením tak vám držím palce aby vám tie padátka padali aké chcete.
     
  20. Alena

    Alena Rádoby autor

    Dodala jsen 6 lamp,odměna žádná a lampy fuč,stalo se to taky někomu.
    Tak po restartu se lampy vrátily.
     
    myš59 a Peto121 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.