Farmaramské noci (1.8. - 7.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 31/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Pokud si dám dekorky na plochu, dostanu za ně 5 100 BZ. Ale za den je sklidím dvakrát, zatímco stonek jen jednou - takže rozdíl mezi plochou a stonkem je 2 300 BZ. A kvůli tomu (a podivnému bonusu na 3 výrobny) se honit nebudu. Takže si posbírám lampy, za ně pořídím dekorky, a končím, kaktusy sázet nebudu. A to je ještě otázka, zda je někam opravdu dám - pokud si seřadím všechny dekorace podle výnosnosti BZ/hod, jsou tyhle asi tak v 60% seznamu (100% = nejvýnosnější, 0% = ty nejnevýhodnější).
    Navíc má pravdu coneznam - na postup do dalšího Baha levelu potřebuji aktuálně 11,5 miliónu BZ, takže ten stonek je spíš výsměch.
    Suma sumárum: léto, vedro, voda, volno, výlety, procházky, pohoda. Díky RT za nezajímavé akce, nebudu si to kazit. A běda modíkům, jestli to budou reportovat nahoru a RT parametry vylepší!
     
  2. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    do akce jdu. zasadím Saguaro(24h) na dvě plochy a na třetí stromy. a pak uvidíme :inlove::inlove:
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vůbec se mi nechce pěstovat, bo stonek fakt bída - tak asi pojedu jen na necelé jedné ploše a zbytek nechám stromy a budu dávat jako dárek lampy a uvidíme. Vlasně akce bez akce, bo nic přestavovat nehodlám. To by ty odměny musely stát za to xD:p;)
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Kliďánko pojedu, kam dojdu, dojdu. Stonek doopravdy není zase takový, abych se nevyspala a stále trčela u kompu. To nedělám. Jára
     
  5. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    pustím sa do toho a čo sa podarí to bude
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Jsem stále náročnější hráč nebo je RT stále větší skrblík ohledně odměn a stále větší hamtal,který má na mysli jen nám cpát balíčky a ždímat many?Protože o tom poslední dobou(nebo-li dlouhou dobu)tahle hra je.
    Jsem stonková,řádky v nebi hodně pomáhají,obzvláště po 200.levelu na farmě a na Baha se pomoc
    tohoto ražení také hodí,počet TBZ k postupu je stále hrůzostrašnější.Jenže odměny ve stoncích se mi již přestávají líbit,vynaloženému úsilí odměny neodpovídají.
    Ze zvyku rozpěstuji,tu a tam sklidím(bazén je lepší odreagování) a uvidím....ztrhat se nehodlám.
    xD
     
  7. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Ja osobne moc odmeny neresim, ale me se teda nezdaji az tak uplne spatny... Jestli ono to není spis tim, ze jsme rozmlsani stoupajici tendenci vseho... Drive byly odmeny umirnenejsi ve všech smerech, ted se holt rozdavaji miliony BZ a mensi hodnoty najednou pripadaji desne nezajimavy... Ale co by jsme si prali? Při frekvenci 4 akce tydne 4 nove radky mesicne, které davaji statisice BZ? Vzdyt je ted u kazde akce radek (to dřív taky nebylo) a ja mam teda i radky, které davaji mnohem min, za 24 hodin, nez tenhle :)
    Ja si rozhodne nemyslim, ze by byl RT skrt, ono to nejde, davat neustale takove odmeny, aby byli lidi nadseni blahem, protože timhle tempem by se odmeny dostaly bůhvíkam :) Na druhou stranu, je leto, venku je krasne (az moc), je cas dovolenych, spousta lidi travi cas jinak nez farmou, takze takove nemastne, neslane akce jsou rekla bych zadane ;)
    Mno a ja mam deti na tabore, mam v podstate dovolenou jen s nejmladsim svistem, takze ja mam casu az az, takze akci splnim se stejnym nadsenim, jako obvykle, jen s mnohem mensim adrenalinem, protože jsem 14 dni panem svého casu :p
     
  8. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Lenca_85: Máš pravdu, že dříve byly odměny s mnohem menším počtem BZ (a krejcarů a vůbec všeho). Ale na to, aby ses dostala do nejvyššího levelu 100, jsi potřebovala 626 214 312 BZ. Pak se to rozšířilo na 200 levelů a na maximum bylo potřeba 3 126 214 312 BZ - tedy ne 2x tolik jako na level 100, ale 5x. A teď je maximem level 300, na který potřebuješ 12 035 133 386 046 500 BZ, to jest 19 218 873x tolik co na level 100 (ano, opravdu devatenáctmiliónkrát víc). A to je ti pak 12 500 BZ denně opravdu spíš k smíchu.
    Kdysi už to vypadalo, že RT našlo cestu - odměny typu 150*level BZ se zdály býti dobrou cestou. Jenže pak se bohužel někde něco změnilo a tyhle odměny vymizely. Škoda.
     
  9. Pelé100

    Pelé100 Pisálek fóra

    Nelíbí se mi mletí na 5 minut,takže pěstovat nebudu.Už jsem se z minulých akcí poučila.Kvuli dlouhému mletí jsem pak po sklizni nestíhala.Stonek mně je stejně na nic,tak nemusím kupovat pomocníky.Raději si budu užívat prázdniny.
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    Naprosto se ztotožňuji s názorem Lenca_85, lépe bych to nenapsala. Pravdu má i makak-magot, no je těžké (asi nemožné) zavděčit se všem (ale teda nejsem si jistá, jestli chci tolik bonusů a rychlé skoky dopředu. Nějak mě to za tou dvoustovkou netlačí někam spěchat, když konce ve hře se dožít nejde).
    Až hra jednou skončí, jak bychom potom byli rádi za řádek snad i bez odměny :) Ty už mne nějak přestávají zajímat, i když ne vždy samozřejmě...jsem ráda, že si tu pořád ještě můžu hrát :)
    Krásný letní den všem - nejlépe v bazénu nebo v místnosti s pořádnou klimatizací. Anebo ještě v bazénu s drinkem v ruce :)
     
  11. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Já jsem s akcí spokojená, nemusím se honit, stonek vynechám a budu jen dodávat lampy.
    Mě už jsou odměny jedno. Když jsou pořádné, jedu akci, když ne, pěstuju a chovám do úkolů. Nemusím za každou cenu drtit akci za akcí.
     
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Nebyť tých náhodných odmien od džina medvedíka, tak celú akciu ignorujem. Teší ma, že akcia je vyslovene na Baha, kde si aj tak potrebujem doplniť plody stromov a úplne super je mať na výber medzi tromi druhmi kaktusov s rôznou dĺžkou rastu - takže pri troške snahy sa tu dajú nájsť aj pozitíva.:D

    Vonku je taký hic, že ísť z domu medzi 9 až 19-tou je priam za trest, rozpálený asfalt vyhrieva mesto aj v noci a spánok je skôr bezvedomím z únavy než oddychom ... takže čo treba robiť vonku, je ideálne stihnúť medzi 5 - 9-tou hodinou a potom snáď vďaka farmičke nebudem myslieť stále na to, že sa pomaličky varím.
    Je veľká škoda, že z tela nám takto mizne len voda, keby sa aj tá "slaninka" takto strácala ...:p
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    U vodopádů jsou stromy, na plantáži kolem polí a v pralese kolem stájí a asi 90 políček. Políčka zruším a dám stromy. Plantáž v počtu 174 polí mi stačí 2 x denně sklidit a po pěti dnech budu míst stonek a ještě získám i odměny za lampy. Mám sice kombajn, ale na jedné z mladších farem to jedu ručně - pouze ráno sklízím na kupon(stonek je opruz) a tak mám trénink.:D
    Možná se podaří sklidit i víckrát - ale já se znám,z pelechu se mi podaří vykutat před osmou jen k lékaři či do práce;)
    Nebrblejte,i v těch vedrech je třeba udržovat pole v richtiku - nebo z toho bude nová Gobi, Sahara či Atacama...
     
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    makak-magot: To je pravda, ze pocty BZ pro postup se zvetsuji velmi vysokou radou, stejne jako ve hre stejnou merou stoupaji nároky na SK, hnuj, krejcary... Ale ja to myslela hlavne tak, ze není mozne davat kazdou další akci lepsi a lepsi odmeny, holt musí byt akce s lepsi odmenou, ale taky ty s horsi... No a o to vic nas pak potesi nejaka bomba akce. Co se tyka tech BZ, pamatuju si, jak jsem se skrabala horko tezko ke 100... Roky... Momentalne jsem lvl 136 a 200 dam max do roku a pul... Tzn. postup ze 100 do 200 do 2 let - první 100 jsem hrala minimalne 2,5x tak dlouho. Takze me osobne prijde ten prisun BZ az az. Ano, dostat se do lvl.300 je nemozne, ale to uz je jina kapitola... Je pravda, ze odmeny typu něco *lvl jsou v tomhle pripade asi nejvhodnejsi, ale tak co uz nadelame. Za me rozhodne kazdej radek dobrej - i blbej :-D Ono se to totiž velmi rychle nascita a oproti tomu, komu ten radek nestal za námahu, budu mit jednou vetsi prijem BZ ze radku tak ci tak :p A to nemyslim nijak zle, je na kazdem, jestli se rozhodne delat akci, nebo se radsi pusti do neceho jiného, pro nej zajimavejsiho... Ja delam ještě stále téměř všechny akce, ikdyz je pravda, ze uz si sem tam reknu, ze tuhle ne ;) Mno a další věc je, ze kupuju pomocníky, bez nej bych se vyprdla na všechny radky a nechala je schnout ve stonku :) Protože radecek k radecku a jeden aby si na to pak vyhradil pulden, nez to odklika :)
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Milko - to bych bral také. Smůla je, že v tom vedru nelze nikam chodit(nehodlám být stižen úpalem, úžehem, mrtvicí či infarktem) a tak doma mne honí mlsná... Takže místo aby ubývalo - přibývá. No, v pátek dostanu na kontrole kartáč:p snad bude podzim shovívavější a budou teploty někde u desítky - potom to bude na výšlapy gut.
    Příští rok to bude ještě horší, neb nám kolem domu budují rozsáhlá parkoviště pro rozpálené, smradlavé a rezavé plechovky. Nějaká ekologie a koloběh vody v přírodě je městu šumafuk a tak nám takřka zmizela zeleň...Mmch - jsme lázeňské městečko!
    Mám sto chutí podat trestní oznámení pro zmařenou investici, neb jsem majitelem bytu, kde se teď nedá skoro žít:wuerg::cry:
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak mam dve plochy stromu a pul plochy zvirat... cca 120 poli na pestovani nebude stacit, ovsem nemam silu to nejak slozite pocitat... takze jen 120*3*3 je kolem 1000 za den, ted nevim zda se nepletu ze by to stacilo?
     
  17. henbane

    henbane Pisálek fóra

    Akce moc nepovedená ,na co tři druhy kaktusů ,myslím,že by to šlo jen s jednou barvou . Akorát to člověka zamotá . To samé ,jehly ,koberce , lampičky a ,,možná,, něco lepšího dostanete . Za mě palec dolů, vůbec se ně to nelíbí. Spíš to člověka odradí to hrát a raději půjde někam k vodě.
     
    hanynkach, bursuk59 a Mikeš tohle ocenili.
  18. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi :). Se mi zdá, :music::eek:o_O:sleepy::oops::p, že Mikeš má pravdu :D:D:D:D:D;). He?
     
    bursuk59, Mikeš a burds tohle ocenili.
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ale jo zkusím v sobotu odjezd do české kanady na chatu z vifi co pujde to pujde treba napisi hotovo od klikovskeho rybnika papu:p
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..tentokrát sa idem zodpovedne pripraviť na kúzelné lampy8), nechám sklady a na zbytok pôjdu 22 hod. jujuby a monstery, na obr. sú časy s 2 papagáj-pirátmi a nápojom rastu, u jujuby + ponožka
    [​IMG] [​IMG]

    paráda, Lightshot dali do poriadku, už sa dá rovno kopírovať na fórum;)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.