Farma nostalgie (24.1. - 29.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jakrt

    jakrt Rádoby autor

    panda: nejdou spustit 2 časovky, odzkoušeno
     
    eli2006 a panda1183674 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - dvě časovky najednou spustit nelze. Musíš pěkně popořádku ;)
     
    milostivas, eli2006 a panda1183674 tohle ocenili.
  3. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    • odstraněna zbytečná citace
    *** odstraněna zbytečná citace

    Skali a Jakrte moc Vám děkuji, vím, měla jsem to lépe načasované, ale špatně jsem si vybrala strom - místo vajíčkového jsem si nasadila kraví): No nevadí, přednost má poslední úkol s dekorací, měla bych to stihnout.
    Moc děkuji, přeji všem fajn hru a farmě pěkné narozeniny, ať nám přináší spoustu zábavy a překvapení.

    Nepoužívej, prosím, odpověď s citací, pokud reaguješ přímo na příspěvek nad tebou. Je lepší začít psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslovit (kvůli přehlednosti fóra). Děkuji Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/1/18
    eli2006 tohle ocenil(a).
  4. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    tohle mně bavilo, akci jsem měla hotovou už v pátek
    více takových!!!
     
    milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak... ještě spustit poslední časovku v 6. úkolu, ráno v 8:00 sklidit... a budu mít dekoraci ;)
     
    sisinka, milostivas a eli2006 tohle ocenili.
  6. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak som zbabrala poslednú časovku, najprv som odklikla továreň s vlnou a angorákmi a potom som si uvedomila, že som nespustila časomieru. Keby som to spravila pred 2 hodinami, s SK by som to ešte stihla, ale takto musím na dekorku zabudnúť, ach jaj:cry:
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  7. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Ahoj sousedi farmáři,
    předevčírem jsem si teprve všiml že je tento úkol časově omezený do dnes, ale přesto se mi díky SK a spoustě výroben a Vajíčkových a Kozích stromů dnes podařilo získat soví dekoraci v posledním úkolu. Jupí. Kdybych četl pozorněji, dal bych i 5. úkol, takhle nestíhám.. Škoda, tajem.stromky mě pořád baví a SK se hodí každou chvíli. Držím palce všem kdo získali co chtěli, ostatním pěknou Piňata party! :) JaroušDc
     
    fgs001 tohle ocenil(a).
  8. slepice46

    slepice46 Zelenáč fóra

    Bude možno plnit rozpracovanou časovou akci až po 14 hodině?
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Slepice46,

    určitě nebude, protože ve14:00 by měl úkol z družstva zmizet a dva časové úkoly najednou plnit nelze.
     
  10. nerizenastrela64

    nerizenastrela64 Pisálek fóra

    Pajda 361 Chybí mi 1ks vajíčka do posledního úkolu , lze to nějak řešit .Děkuji předem za odpovědˇ´.
     
  11. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Tuto akci jsem úplně flinkala, nechtělo se mi nic počítat, bourat a stavět. Prostě jsem do paneláků narvala chlívky, stromky mám na ploše pořád ...pustila a čekala, co to udělá..a ono to vyšlo. Sice bez 2,3/5 úkolu, ale dekorka je doma a to je hlavní. Dvě akce na počítání souběžně je pro mě moc :D, já na to musím mít dostatek času a ten teď jaksi nebyl :p.
     
  12. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Jupí, mám hotové všechny časovky z 5 a 6. úkolu a mám dekorku): Jupí): Sice jsem dokoupila stromy a postavila pár výroben a použila superkrmivo, ale stálo to za to. Prima hru
     
  13. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak nevím, mě se teď tato akce prodloužila o 24 hodin...
     
  14. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    nerizenastrela64 - vypadá to, že je akce o 24 hodin prodloužena, tak hurá na vajíčka :)
     
    Helena1313, Xenie6161 a eli2006 tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    ano akce byla prodloužena o 24 hodin. Bohužel oznámení přišlo pro některé asi hodně pozdě.
     
  16. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    tak v sobotu jsem to blbe napočítala a chyběly mě 4 švestky....no nic jedeme dál...v neděli druhý produktový úkol a ejhle opět blbe počítám a chybí mi 1 vejce (brzy jsem sklidila stromy a zapomněla na to)... tak zkusíme znova ty stromy....tak zase nic, neb jsem nepohnojila tolik jablek kolik jsem měla, chyběly mi 2 kousky :D :D ....takze na to ****....jdu teda dělat novou akci, zruším všechny stromy a pak zjistím že se tahle akce prodloužila :D :D :D ....asi špatné dny
     
    Helena1313, sisinka a Prepperka tohle ocenili.
  17. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ja som predĺženie privítala, lebo som tajne romanticky dúfala, že ten dnešný ranný zmätok, keď som zobrala produkty bez odštartovania časomiery, sa nejako musí nahradiť - a vyplatilo sa, produkty odovzdané včas. Ďakujem tejto milej náhode s nečakaným predĺžením
     
  18. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    jelikož jsem všechno zbourala ,že to nestihnu a teď prodloužená akce no je mi to líto , ale už do toho nejdu
     
  19. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    olčaML: Jsem na tom stejně. A kromě toho mě ta hra pomalu přestává bavit. Začal jsem to před lety hrát jako pohodovou hru, ke které není nutno několikrát za noc vstávat a je hratelná s rozumnými náklady, přestože min. 8 hodin jsem denně v práci. Což už bohužel přestává platit. Zdražuje se, akce stíhá akci a zřejmě i ubývá hráčů, nedodržují se dané termíny. Takže ještě jednou tři současné akce a adié...
     
    Helena1313, pavca67 a Apachie1 tohle ocenili.
  20. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Oznámení o prodloužení akce přišlo opravdu s křížkem po funuse :mad:No nic, další akce co zůstane nedokončená.
     
    milostivas, Helena1313 a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.