Farma nostalgie (24.1. - 29.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    1% k dokonalosti chýba[​IMG]xDešte si musím chvíľu počkať na Nostalgický film, nevšimla som si, že zašitý 1 kozí strom, skôr zasadený, sa sám obral s jabloňami, hlavne, že ich mám v lište 18, tak dostali príležitosť oranž. kozie mliekárne, tie ešte z lišty vonku asi neboli:D
    [​IMG], budú skôr ako strom [​IMG], idem si dať budíka do mobilu, zabudnúť na to, by ma naštvalo veľmi:music:, ale už si pestujem na všetkých plochách na druhú akciu, to ma ukľudnilo8)




    Druid.Panoramix, tak veru, "škodoradosť najväčšia radosť", dokonca odborníci tvrdia, že škodoradosť je nám vlastná a viac, či menej túto vlastnosť máme všetci, ale kto by to povedal na koleso šťastia;);)



    edit
    dekorka je už doma [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
  2. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    5 a 6.ukol asi vynecham.
    nějak se mi do časovka nechce.
    uvidím, ještě to propočítám. hezkou hru všem
     
    Krakenka66 a maribeja tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si to konečně jakž-takž srovnala v myslivně... Když budu sázet postupně jen jednu plodinu do potřebného počtu na všech u mne dostupných pidipolích, mohlo by to u akce s mlácením zvířátek klapnout, zbytek je ve stodole (i když teda těch mých odchovaných zvířátek je mi líto, moc líto pro RT kafilerii :oops:)... ale když mi už z toho dárku zadarmo vypadla lízátka a balónky...
    Ale těm čtyřem :cry: časovkám se nevyhnu, když budu chtít místní dekoraci. Stojí těch pár procent zisku za to? Kdeco mi padá ze stonku. Chjo... Asi tomu ještě nechám čas, udělám inventuru v liště, spočítám prkna, krejcary, produktové stromy a možná zvolám: "Urááá!" současně se začátkem útoku 8)
     
  4. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    Já se o časovku pokusila :) Dokoupila jsem za pár krejcarů stromky a hodila je na plochu, podařilo se sklidit, takže hurá na šestý úkol. Nemám tolik výroben, tak chybí od angor. a ovčí ještě po dvou kouscích, sklidím ráno. Pak se uvidí, kdyžtak ještě nějakou tu dílnu vyrobím, pokud nebude vycházet čas, ale stihnout bych to snad měla :)
     
    milostivas, matlafous123 a sisinka tohle ocenili.
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Časovka mě trochu překvapila, že nejdou pustit dvě zaráz. Nevadí. Produktový časovky hotový 2, zejtra ráno bude třetí. Stromy holt musí počkat, až dojedu tu první, pustim druhou, sklidím, pohnojím, večer bude. A pak to samý ještě jednou. Tudíž místo na pěstování všech akčních bude až v pátek večer, no co už...
     
    švestinka, matlafous123 a milostivas tohle ocenili.
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, ovšem že kolo přemýšlí, stačilo přijít po deváté z práce a zítra se tam zase před polednem dostavit,za ty 4 lístky které jsem protočila se až tak nerozdá:)

    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, jak se u nás říká: "Dobrá psovi moucha."
     
    matlafous123, DANKA722 a GordonSargent tohle ocenili.
  8. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Podařilo se, nikde jsem se nepřepočítala, akce hotová. Samože tedy když jsem začla sklízet vajcostromy tak mi došlo,že nemám odkliknutou časovku...Naštěstí mi to došlo u druhýho stromu :) Měla jsem jich tam dostatek a díky bonusu plus 200% do stodoly mi to vyšlo všechno úplně perfektně .. Teď už můžu dojet druhou akci a zase pěkně pěstovat dál do stodoly ..
    Kdo ještě akci dělá přeju hodně štěstí :)
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Ač jsem o ni příliš nestála, tak to ani moc nebolelo. Tím se Nostalgie stává minulostí.
    [​IMG]
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Stromy v patem diamantu pockaji po dopestovani akcnich kytek z pinaty - tam to leze na muj vkus ponekud pomalu (5, 4, 5, 4 lvl) a jeste navic mam silene rozhazene ruzne casy i v ramci jednoho druhu (jak jsem to spachala, nemam zdani) -.-:D
     
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Akci jsem splnila po 3tí úkol. dál nejedu.
    To radši budu pěstovat krátkodobky a prodávat je.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři moc se mi do akce nechtělo ,ale nedalo mi to nemít akci splněnou ,tak jsem se do ní pustila a snad mi to vyjde plnit obě akce souběžně.Začala jsem před chvílí tu druhou akci ,vlastně skoro obě ,protože dnes jsem měla jinou práci přes den,ale myslím si ,že i přes toto zpoždění bych měla akci dát.Všem přeji hezký zbytek večera.
     
  13. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Za 16 hodín 400 x slivka ?Trochu veľa.
     
  14. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Dekorku jsem včera získala, tak jsem spokojená. Slíbila jsem ji jedné farmářce, tak jen doufám že půjde darovat při OaD. Kdo ještě stromujete a produktujete - ať to klapne :)

    kaolín11: Ahááá...to mi nedošlo. Dekorkám věnuju pramálo pozornosti.
    Já su víc pracant než myslitel :D
     
    Naposledy upraveno: 26/1/18
    kaolín11, milostivas a zahradnice4 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tomu moc nevěřím,že dekorka půjde měnit při OaD.Nedovedu si představit ,že by jí měl někdo vícekrát.
     
  16. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahoj ve spolek.
    Zbývají mi diamantové úkoly 5 a 6. Pětku (stromy) asi nechám být, ale šestku (výrobny) myslím že ještě zvládnu. Do těch je potřeba pořád stejně. Těch stromů to chce moc a nějak se mi je nechce kupovat a mít na více plochách a tak. ;)
    Tak ať se daří :)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Není to tak strašný.Na divošku jsem dal 100 moruší a 100 švestek, na hlavní 100 ořešáků a 88 jabloní.Dnes jsem zdárně dorazil úkol 5/2 a zítra dorazím na 2x úkol 5/3.Pak dám farmu do normálu.
     
  18. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    Já mám hotovo od rána,dekorka je v parku
     
    satelit, Janina0971 a milostivas tohle ocenili.
  19. monča81

    monča81 Pilný autor

    Tak se mi podařilo taky 6/6 děkuji ti bože :)
     
    milostivas, sisinka a satelit tohle ocenili.
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Na splnění časového úkolu na plody stromů mě stačilo 34 stromů od každého druhu (asi by to mohlo být ještě míň ale mám rád rezervu) a na produktový úkol 4x kozí, 4x vajíčkový XXL, 10x výrobna angorské vlny, 10x stříhárna ovcí + ZUH,ZSH,SK a voda.(hotovo)
    První sběr diamantového úkolu hotov, druhý za 12 hodin,takže večer bude taky hotovo. ;)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.