Farma nostalgie (24.1. - 29.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ví se, jak velká je ta Nostalgická dekorka, jako kredenc?
    Florenovník v odměnách určitě nikdy nebude, ale tvůrci by si mohli třeba někdy
    vzpomenout na nektarinku XXL, rolinii XXL a třeba ambroň. Ty bych také bral,
    ale nikde se neobjevují.
    :DxD

    Edit
    matlafousi - u nás se používá přirovnání "jako kredenc" co do velikosti,
    ne co do půdorysu. Když někdo řekne, že má zadnici jako kredenc, nemyslí
    tím obdélníkovou 1x2.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Kredenc ma vetsinou obdelnikovy pudorys a tahle dekorka ho ma taky, takze bych rekla 1x2 ;)

    Mikeš Evidentne mas v ohledu velikosti kdeceho vetsi prehled, tak se priste neptej! :pxD
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
    Y_n_O, eli2006 a babina51 tohle ocenili.
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    pekne pripravená čakám na štart, ďalšie dve lúky zastromované, akurát ma nenapadlo vypnúť autozber stromov, ale našťastie to odniesli len jablone xxl, za blbosť sa platí, tu našťastie len 90. vrtuľami a fusakľami, a to som si chvíľku predtým prečítala prísp. od milostivas ;), teraz by to už mohlo klapnúť :music:
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jen doplním matlafouse, která to vzala stručně.
    Na stromy buď použiješ "ponožky", které zkrátí čas, anebo teprve po dozrání všech potřebných stomů zapneš časový úkol. Pak teprve sklidíš.
     
  5. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    DANKA772 xD pardon :)

    to jsou ty překombinovaný akce.. člověk přemýšlí,vymýšlí,plánuje a najednou klik a je vyřešeno.. tak snad ještě hodinu a půl vydržím.. všechno už je dozráto-tedy skoro všechno :) budu muset zabavit prsty jinak :)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) jsem to četla až teď a mám nasazené dlouhodobky, ale film Nostalgie chci určitě mít a ještěže jsem odmítla pracovní víkend. Přijdou mě řemeslníci, tak snad mi místo práce nebudou koukat přes rameno xD Časovka se mi líbí a pojedu taky jen stříbrné a pak k dekorce, chce to rozpočítat ale 900 Zuzi a ponožek se mi dávat nechce, tak ještě popřemýšlím jak to dodělám.
    bukotesko jak ukončíš jednu časovku, tak ti odpočítávání zmizí a musíš kliknout čas na novou.
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    DANKA722: Ahoj... jen pro porovnání jaké jsem dítě štěstěny. Na časovku nachystáno a stačil by jeden bonus +100% do stodoly. Protočeno 155 PL a bonus.... 0. ,-) Jo, ukazoval se skoro pořád a i růžovejch výroben mraky... tak jsem dostal asi + 1000% BZ, bambilion hvězdiček a cca po 10ks žlutých výroben vajec, kozího mléka a prachového peří ,-) Takže příprava na "rychlou akci" vzala za své ,-)
     
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Casey, to mě pobavilo... xD Sice nevím, co budeš dělat s bambilionem hvězdiček, u mě jsou převážně výrobny v liště a pokud mám stromky s produkty tak jsem se výroben zbavovala postupně, protože jsem si říkala, co s nimi... No a teď by se mi asi něco hodilo..., budu muset udělat průzkum stodoly, protože už nevím, co mám a co ne... xD Dnes jsem taky točila na kole štěstí a tajně doufala, že budu mít 100% do stodoly a ono ejhle, padlo to těsně vedle...
     
    eli2006, babina51 a milostivas tohle ocenili.
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Casey27, mám pocit, že to koleso "premýšľa" ale škodoradostne a záškodnícky xD, včera sa mi ho poradilo oklamať, netušilo, že mám plány až na dnes 14,00, asi 50 PL som pretočila na +100%, takže fajn:music:, ale pri tej syrovej akcii sa mi podarilo pretočiť aj viac ako 200 PL bez bonusu do stodoly, ale keď "videlo", že som práve posadila a už na to ledva hľadím a musím ísť spať, hodilo aj viac bonusov tesne po sebe, takže neboj, keď to všetko pozbieraš a pôjdeš točiť, bonusík dostaneš ;);)
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    DANKA722 - Přeji pohodový den, že by se to kolo štěstí řídilo tímto výrokem:"Škororadosť je najvetšia radosť." ;)xDxD
    Bambilion, to je takový překladatelský oříšek..... kolik třesní, tolik višní. Njn, už to vypuklo a jak se zpívá v jedné dříve hodně oblíbené písni: " .... dejme se na pochod......." Tak ať se daří.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dekorka doma,nyní se soustředím na druhou akci.:)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Gratulace, rychliku! ;) Bohuzel tolik vyroben nemam, takze jsem sla opacnym smerem... casovka klapla na vybornou, takze hotovy stribrny a zlaty ukol se stromy + stribrny s vyrobnami a produkty (ty jsem zaroven znovu nakrmila, takze dekorka by mohla byt doma zitra).
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Splněny všechny úkoly do diamantového včetně kromě časovek (stromy a výrobny - splněné Stříbrné části úkolů). Tam se na Mýtině nejprve budu soustředit na splnění časového úkolu až do diamantové části, zatímco na Hlavní louce, Vedlejší louce, Plantáži a Deštném pralese se budu zabývat pěstováním akčních kytek do druhé akce. Po napěstování dostatečného množství akčních kytek (tipuji 2-3 dny) se na Vedlejší louce budu soustředit na splnění Zlaté a Diamantové části 5. úkolu, zatímco Mýtinu již budu mít uvolněnou. Snad mám dostatek komodit běžných plodin, ale i kdyby ne, pak je dost času do konce akce...
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    U mňa zatiaľ z poslednej úlohy akurát strieborný cieľ, ale som rád že to všetko vyšlo tak ako som naplánoval. :) Zajtra spravím zlatý a pozajtra diamantový cieľ. :)
     
  15. marcah1

    marcah1 Zelenáč fóra

    časovky nedám ,nemám tolik stromů a chlívů.splnila jsem co jsem měla a končím to se nedá
     
    gomaa, bukotesko a eli2006 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z obchodu si můžeš stromů za pár krejcarů nakoupit kolik chceš!:eek:
     
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, je opravdu k vzteku připravit si stromy a při sklízení zjistit že jste si zasadili o 3 jabloně mín, a nevšimla jsem si toho. Takže ted čekám na 2 XXL jabloně pohnojené vším.
     
  18. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    tak mi to nedalo a za floreny jsem přikoupila párty lístky..asi 20.. na poslední pokus padlo 200 % do stodoly :) :) teď mám splněny tím pádem všechny úkoly po 6.. stromy jsem měla po sto kusech,tak jsem to odklikala ručně a vyšlo to. na mýtině už praskají výrobny ve švech,vlna se valí okny...ale musím čekat osm hodin než dozrají vejce a kozí mlíko díky mým fofr prstům jak jsem je ráno chytře odklikla... bonus je na 12 hodin tak pokud nezapomenu tak to snad klapne. ovšem s velkokapaciťákama je to oříšek. tam jsou výrobny po třech a šesti vlnách :p ale na ploše mám dostatek dalších tak to půjde :)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vyzvednuty párty lístky a jdu si zatočit, snad se něco podaří, ale ne na tuto akci, ale na druhou - souběžnou xD
    Jinak jste šikulkové a držím palce, ať to klapne všem, kdo se do toho pustí ;):p
     
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak já se dobře připravila, všechno jsem správně odhadla (nemůžu napsat že spočítala, to by nebyla pravda) a teď jsem na tom tak, že čekám až uzraje jeden ořešák... Nepohnojila jsem ho... Už jsem mohla mít akci hotovou !
    Ale dělám jen první úkoly a pak jen ten poslední celý, kvůli dekorce.
    Tak jsem si zkazila radost, su já blběna !
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.