Farma nostalgie (24.1. - 29.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ach joo je toho nějak moc,nebudeme vědět co dříve pěstovat a plnit,opravdu mi jde hlava kolem..
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    bola som premárniť ľahko nadobudnuté PL a až tak celkom márne to nebolo :p
    [​IMG]
    ak to nezmrvím, zajtra bude rýchlo hotovo:D, idem teda do lišty porátať čo a jak a kedy...-.-
     
  3. gabča1977

    gabča1977 Rádoby autor

    bude se moci časovka dělat i na ploše křištálových vodopádů? Budu to muset nějak promyslet a připravit ;)
     
    maribeja a babina51 tohle ocenili.
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Do této akce nejdu,mám sice všeho dost i časovky bych zvládla snadno(výroben mám od každého druhu 10-15ks),ale není stonek,hvězdičky nepotřebuji,na tajemno nemám štěstí(žlutých krtků nebo výroben vajec,SK mám naždibováno).Raději se zaměřím na druhou akci-stonek super,padátka žádná a náhodné padání beden(snad se zadaří).
    FA131....BAHA383
     
    Borek51, maribeja a bukotesko tohle ocenili.
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    gabča1977: časovka se týká pouze farmy
    Jsem na tom podobně jako karbar - šetřím prkna.

    Edit: Kdyby radši místo dekorky Film Nostalgie promítalo kino.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Do časovky je třeba dodávat pouze plody a produkty z farmy. A Křišťálové vodopády spadají pod Baharamu. Takže ne ;)
    Jablka, švestky, moruše, vlašské ořechy
    Vejce, angorská vlna, ovčí vlna, kozí mléko
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Příprava na akci:
    Na mýtinu jsem dal 30x angorská vlna + produktové stromy https://prnt.sc/i4jzcs
    Na divošku 32x ovčí střižna + švestky a část jabloní https://prnt.sc/i4k1sp
    Na hlavní ořešáky,morušovníky,zbytek jabloní a raději nějaké kusy stromů navíc!https://prnt.sc/i4k39i :)
    Pátý úkol kompletně dokončím až po napěstování akčních plodin,asi na 2x.
    Jinak fakt už stím tajemnem jděte do háje,nebo ještě dál!:p Klidně bych ocenil 1x Florenovník!o_O
    Příště můžeme klidně přitvrdit!:p
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/1/18
  8. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Tak nevím, ale mně tohle příjde náročné po všech stránkách. Neříkám nemožné, ale VYSOCE nerentabilní.
    Dva očka upletla a tři vypárala ...
    Asi jsem stará konzerva, ale do tohohle nejdu. ;)
     
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Na hlavní louce sedí 20 výroben od vlny a angorské vlny a po 12 stromech na vejce a na kozí mlíko. S těma je to dost na pytel, dávají 2 ks produktu, se Zuzi 4 ks. Takže buď zuzit jen některé, to bych teda nedal, nebo na 10 ks mít 3 stromy (ve výsledku 12 ks). Můj plán je dát za chvíli na divošku ještě 34 stromů od jabka, švestky, ořechu a moruše, pozuzit a poponožkovat. Zítra splnit úkoly až k časovce, pokusit se vytočit na kole bonus ke sklizni (držte mi palce), pak poklidit stromy do první časovky, udělat dva úkoly produtkový časovky a pak doklepnout zbytek. Akční budu zatím pěstovat na BAHA.

    MUSÍM si vytočit ten bonus. Jestli jo, bude to jinak, ale lépe jinak :)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne to hlava neberie mám z oboch akcií guláš,nejako je toho veľa.Asi túto akciu vynechám nebudem si rušiť políčka aby som nasáčkoval namiesto nich stromy a výrobne.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    kaolín11 - co do počtu výroben jsme na tom podobně (chybí mi jen ta druhá čísla z páru xD)

    [​IMG]

    Do akce asi nepůjdu, ještě jsem ji moc nezkoumala, ale ty počty co čtu v diskuzi bych nejspíš ani nestihla vyrobit (do časovek). Ale až akce začne a já ji pochopím, zkusím propočítat a uvidím.
     
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já nikdy neměla výrobny ráda a tak se takových těch jedněch z prvních klidně a ráda zbavuji ve vlaku. A teď na mě došlo, musela jsem je jít téměř všechny až asi na dvě vyrobit, tzn. 30 na angorskou vlnu a 28 na ovčí vlnu a když už jsem je vyrobila, tak jsem je dala všechny na plochu, z toho 6 ovčích střižen do velké výrobny. A k tomu na plochu jsem vysadila 9 vajíčkových stromů a 9 kozích stromů. A pak jabloně, švestky, ořešáky a morušovníky. A všechny takhle vysazené stromy pozuzankovala. Na zbývajících 8 políček jsem vysadila pro sichr ještě další 2 jabloně, švestky, ořešáky a morušovníky.

    A když něco nepohnojím, tak po začátku akce bych měla dokončit stříbrný a zlatý v 5. úkole a celý 6 úkol. A ten diamantový v 5. úkole bych udělala až bych dokončila akci Viva piňata! A nebo možná kus plochy vyhradím stromům na tuto nostalgickou akci. To ještě uvidím, třeba se nepovede klikat při sklizni podle představ, něco spletu a bude hotovo hned. I když jsem se snažila na každou plochu dát po 10 ti výrobnách a 3 těch výrobních stromech, překliknout se člověk může jedna dvě. A nebo neodklikne úkol, nespustí se časomíra a můžu začít ten úkol znova. No nebylo by to poprvé .... [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak po přečtení důkladném, tuhle akci nejedu... jdu prostudovat druhou.
     
    maribeja a bukotesko tohle ocenili.
  14. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Čaute všeci,
    zkusím co půjde, ale nebudu to hrotit. Ono se to možná v průběhu akce nějak zvládne, vždyť už mnoho akcí mi přišlo nesplnitelných a nakonec jsem je dokončila. Uvidíme :)
    Ať se daří...
     
    Xenie6161, maribeja a bukotesko tohle ocenili.
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Bohužel na tuto akci nemám, ale zkusím přeci jen něco udělat. Nemám dostatek výroben ani stromů a kupovat se mi nechtěj.;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja som pár dielní vyrobil a uz mám všetky 3 plochy pripravené na splnenie až strieborného cieľu v kroku 5. Dúfam že som na nič nezabudol a že všetko sedí. :)
     
  17. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    určitě jdu pro SK.úkoly 1-4 jen stříbro a poslední 6 beru také celý.jsou tam pomocníci kombajn a ten bude potřeba do narozeninové akce z které se mi motá hlava už teď. všem pevné nervy a hodně času na hru :p;)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
    alexandrakerulova00 a maribeja tohle ocenili.
  18. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    tak jsem právě zavařila kolo štěstí :p v naději,že sfouknu akci jedním vrzem .. většinou mi stačí pár lístků abych vytočila alespon 100 procent do stodoly.. no dnes jich nestačila ani stovka.. :p zato mám hafo pinkie pie koláčů a na ponících můžu pořádat závody a to se vyplatí :) ale to je jedno,stejně jak se znám tak si odkliknu sklizen ještě před začátkem akce xD

    EDIT: tak jsem nezklamala... sklidila jsem si mýtinu se stromy už teď xDxDxD
    a stačila mi na to asi tak vteřina :D
     
    Naposledy upraveno: 24/1/18
  19. marlow13

    marlow13 Zelenáč fóra

    Požiadavka dodať 1600 plodov prevažne 20-hodinových stromov do 16-hodinovej časovky, sa rozhodne nedá nazvať nízka obtiažnosť. RT by sa mal zamyslieť nad označením náročnosti.
     
    Avoníček tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    marlow13 Dostat 20ti hodinove stromy do 16 hod. da asi fusku, to je fakt... nicmene sklidit 1600 plodu behem 5 minut se mi zda pomerne jednoduche ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.