Farma nostalgie (24.1. - 29.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Znovu jsem si přečetla a udělám jen první 2 úkoly a to ještě nevím zcela jistě. Zvířátka sotva stíhám vychovat, ty už nedám, a ty odměny mne až tak nelákají. Na dekorku, která je pěkná a chtěla bych jí, nemám šanci. Už takhle mám stodolu jako po výbuchu. Tak nic.

    Edit:
    tydýtková: je mi to jasné, že to nelze. Ale zatím jsem těch výroben prostě víc nepostavila. Nedá se nic dělat. Akorát nechápu tu nízkou obtížnost.
     
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    zahradnice4: Nevím, ale s 1-2 to myslím nevyjde. I kdyby se krmilo SKáčkem, tak časově to asi neklapne....
    Výrobny si nechávám po 10 kusech, zbytek házím do vláčku, teď se mi to vyplatilo.
    Nechám dozrát prvních 5 výroben od každého druhu a pak až zapnu časovku.
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Něco udělám, ale upřednostním narozeninovou akci. Dekorka mi nepřijde nijak moc výhodná, protože po 13 hodinách mám už vše hodnotné sklizeno.
    Nemyslím si, že by to nešlo nakombinovat, výrobny lze krmit SK, kterého jsme z právě ukončené akce dostali docela dost, stromům dopřejeme Zuzinu. Ploch máme 5, na 4 pěstovat po jedné akční k narozeninám a pátou nechat na tuto akci. Předpoklad je mít ostatní ve stodole.
    Pro sběratele krejcarů to budou skutečné žně xD
     
    hanynkach, vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  4. babi49

    babi49 Pilný autor

    Také mi není zcela jasné, co ze zásob a co ze sklizně-vejce, vlna angorská, vlna ovčí a kozí mléko-patří to ze sklizně jen k poslednímu tzn.kozímu mléku, to samé u plodů. Díky
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Do 4.úkolu by se dalo ze stodoly, ale časovky s pěstící akcí, to nevidím dobře. Jára
     
  6. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Další mazec! Stodola prázdná a na pěstování plodin do obou soutěží si doběhnu pronajmout pole od našeho zemědělského družstva. Teď přes zimu tam stejně nic nepěstují xDxD:D:D
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Fihá! Časovky o_O to už tu nebylo, ani nepamatuju 8)
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak přemýšlím, jestli to není už apríl, 400 kusů plodů jabloní, švestek, vlašáků a moruší za 16 hodin?, nebo jen ty moruše, i tak je to strašně moc, to bychom museli těch stromů mít hafo, aby za ten čas dozrály, to není lehká akce, ta je skoro nesplnitelná, ve stodole máme plodů dost, tak proč časovka?, díky nechci.
     
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    To je jednoduché,večer dáš po sto stromech od každého požadovaného a časovku zapneš až před sklizní a je hotovo za minutu,ale znamená to mít těch požadovaných 400 stromů a zazděnou plochu pro souběžnou akci,dá se sice počty a čas snížit použitím hnojiv ale i tak mi nepřijde obtížnost jako nízkáxD
     
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Spolu s akcí "Viva Piňata" to bude docela mazec, ale v pohodě, nebudu s tím mít problém. Škoda jen, že tuto akci někdo nedomyslel do vítězného konce - třeba tak, že stříbrné úkoly by byly od 3.levelu, zlaté od 30.levelu a diamantové od 66.levelu, prostě taková vícerychlostní akce. Ale nevadí, do akce se rozhodně pustím, jen musím překontrolovat stav ve stodole, zdá se mi, že po tolika akcích na suroviny si tam větříci hrají na honěnou. xDxD
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Připadá mi to jako dobrý krok RT pro ty lidi, kteří neplní akce a zase si klidně splní časovku.
    Třeba já momentálně zvažuju jestli viva piňáta budu dělat. Pak bych měl času dost tady na tuto akci.

    Momentálně se rozhoduju. Půjdu se projít z ervínem naproto prckovi a po cestě popřemýšlím.
    :)
     
    hanynkach a milostivas tohle ocenili.
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Maminka mi říkala,že dáma nikdy neběhá.Tahle akce vypadá,že bych lítala jako Alík s vyplazeným jazykem.Takže nee.Nehru,nehru!
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pavca67,

    pokud je u úkolu uvedeno ze sklizně, tak vše co je napsáno.
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já to tušil, že když vynechám několik akcí za sebou, lenošení se mi zalíbí tak, že už do žádné
    akce nenaskočím. A nenaskočím ani do této. Dobře mi tak. Jdu si hovět na vyhřátá kamna.
    :DxD
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak tohle nedám .... jako fakt ....nemám ani jeden produktový strom o_O a výrobny určitě stavět nebudu.
     
  16. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Tak jsem vytáhla všechny tajemnice z lišty, a že se mi jich tam nasbíralo. No a teď tajně, navzdory všem ostatním, doufám ve stříhárny vlny nebo ještě raději v kozí mlékárny :D :D :D :D Jinak mne to bude stát skoro 5 000 prken, a ty jsem fakt šetřila na něco jiného ;)
     
    evainfo, tydýtková a Xenie6161 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si,že dekorku získám ihned po začátku akce.Nachystám farmu na 5 stříbrný a 6 úkol komplet.Kdyžtak oželím nějakou vrtulku na stromy!:)
     
  18. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tím myslíš že máš od každé potřebné výrobny 30 Ks ???
     
    hanynkach, maribeja a Xenie6161 tohle ocenili.
  19. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Takže v úlohe si pôjdem len po dekorku, ostatné ma asi zaujímať nebude. :p
     
    evainfo, maribeja a Xenie6161 tohle ocenili.
  20. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak to se povedlo opravdu nízká náročnost:p
     
    hanynkach, alena1480 a fany2020 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.