Farmárske denníky - Otázky

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem mousicka, 8/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    ahoj,měl jsem podpis od Bagíra tenhle avatar byl součást podpisu,chtěl jsem si tam dopsat dosažený stav a podpis je fuč,něco jsem zvrtal,poraďte prosím
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky dedek1947CSA ,
    zajdi si tady na fóru do deníčku hráče Bagíra , tam je , mimo jiné, i tvůj podpis a ulož si ho znovu .
    Podívej se tady >>> KLIKNI <<<

    Ahojky milá Astridka , máš mě a plynulý chod mé farmy i domácnosti na svědomí .
    Chodím se tady často dívat , prohlížím tvé podpisky , kochám se kochám
    a rozjímám nad tou krásou .
    Sice neřídím jako Hrušínský auto jako ve filmu Vesničko má středisková , takže nabourat nemohu , ale zapomenu pak nejen sklidit farmu, ale i na to,
    že je čas jít nachystat večeři.
    No vidíš a je to tady ... zrovna na mě manžel volá, že mám už " kafe studený jako coca-colu ":p
     
    Naposledy upraveno: 21/4/16
  3. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    díky lacrima
     
    missinka249 a lacrima tohle ocenili.
  4. gaborka16

    gaborka16 Zelenáč fóra

    • Příspěvek je bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    mk
     
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Dnes večer jsem našla v postu, kde mám začátek nyní běžící akce a taky něco o Mendelovi, tento vpis - nahoře:
    • odstraň si nepovolený odkaz a obrázek z nepovolených stránek
    • Tato zpráva čeká na schválení moderátorem a je pro běžné návštěvníky neviditelná.
    Tak jsem ten obrázek nahradila jiným a smazala link na Wikipedii, kde je o něm psáno více, ale stále je ten post neviditelný.
    Nevím, kdo z moderátorů mi ho zneviditelnil a na koho se mám obrátit, ale takto je to všechno k ničemu.
    Protože to pokračování bez toho začátku je jako pata bez hlavy.
    Může mi to někdo z modiků opět zviditelnit, nebo napsat, co se jim ještě nelíbí a proč?
    Za chvíli je konec měsíce, běží soutěž s deníky a kvůli tomuhle... jsem z toho otrávená.. mám dojem, že mi to dělají naschvál..
    Nevím, kam jinam to napsat, kde to někdo z nich bude číst a reagovat.
    Každý z nich má k dispozici sovu, ale nikdo mi o tom nenapsal. Ani neráčil uvést své jméno..
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Margziam,
    článek máš již chvíli obnovený. Při mé předposlední kontrole byl ještě neupraven.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj nezmarko, děkuju. Ale vůbec nevím, kdy byla ta Tvoje předposlední kontrola, ani kdy jsi to zneviditelnila, neviděla jsem tam žádné datum a byl to zázrak, že jsem to vůbec uviděla, když jsem tam něco dělala. Protože není v mých možnostech pořád znovu prohlížet důkladně odshora až dolů všechny příspěvky - to bych nic jiného neudělala...
    Ale ještě jsi tam nechala ten první vpis. Přece jsem ten link odstranila a ten obrázek taky a dala tam jiný. Co se Ti ještě nelíbí?
     
    Naposledy upraveno: 29/5/16
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Margziam: ten vpis tam zůstane a příště speciálně u tebe budu po moderátorech vyžadovat striktní dodržování pravidel. Za uvedení nepovoleného odkazu je okamžité udělení 50 b. Koukám, že když to moderátorka chce řešit s lidským přístupem nakonec vede k tomu, že si tu ještě stěžuješ na její postup.
     
    velik52 a dunlop4 tohle ocenili.
  9. Margziam

    Margziam Stará škola

    pajda361: děkuju :cry:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. osoba.v

    osoba.v Pisálek fóra

    Dobrý odpoledne chtěla bych se zeptat proč mi nechce jít mlít ve mlýně zvířátkům papání:nějak dlouho to načítá a pořád nic, co mám udělat aby to šlo může mi někdo prosím pomoc předem Děkují.VLASTA
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. annacer

    annacer Veterán fóra

    Ahojte
    Prosím vás kde nájdem svoj denník pod názvom annacer nebola som tam cca 2-3 roky ďakujem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj annacer,

    obávám se, že deník už nelze dohledat. Byl jako další deníky, které nebyly dlouho aktualizovány přesunut do archivu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Co přesně znamená "nebyly dlouho aktualizovány"? Já do svého deníku nepřidávám žádné nové příspěvky, ale upravuju stále ten první (zaznamenávám si tam postup). Je "úprava" také aktualizace? Abych jednou nepřišla a deník nebyl fuč. :music:
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra