Farmářský pohár (13.6. - 14.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Nástraha Deluxe padala velmi sporadicky :cry:
    Tři dny před koncem jsem každý den otvírala 13 beden a Deluxe nástraha se mi vyhýbala obloukem, kdežto perly padaly jak divé :eek:
    Někdy mi ujela ruka, trefila se mimo a padl Marlín :) Jindy jsem kruh trefila přesně a padl Humr :sleepy: A teď babo raď xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem na poslední lovení zapomněla, tudíž jsem třináct nástrah dostala proplaceno. Jedna z nich byla dokonce deluxe. Njn, když je člověk v práci, venku je vedro, zapomene se na víc věcí, než na medvěda v lodičce :)
    Perličky už nevím, kolik jsem jich měla, ty zatím proplacené nebyly. Nebo jsem si nevšimla infookna.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Perly už byly, zaplatilo se mi 2 ;)
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  4. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný den všem. Jedna zmínka, vlastně dvě. Úplně bylo jedno, kde se kruh zastavil, stejně se chytily ryby, jak se jim líbilo. Klikla jsem na návnadu, klikla na kruh, úplně mimo a byl tam merlin. V neděli padaly perly o sto šest, až mně zbyly, hvězdičky a banány jsem nebrala. Celkově to bylo fajn zpestření měsíc léta, ale oddechla jsem si, že už nemusím myslet na to, že mám vybírat bedny.
    V srpnu si beru volno, žádné akce, budu chovat svá nová zvířátka a sázet stromečky.
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mně systém nadělil 72 perel + na stonky. Souhlasím s tím, že bylo jedno, kde se klikne. Při chytacím maratonu jsem párkrát klikla mimo a chytla mečouna nebo chobotnici. V zeleném klidně makrelovou čudlu.
    Mečouni se polepšili a banány nedávali. Zato mi začali nadělovat rajské věnce. Banány mi podstrkovaly chobotnice - jako bych jich měla málo. Ale jinak jsem spokojená - herní rybaření mě baví.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.