Farmářský pohár (13.6. - 14.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No mne tiež nejaké perly padli... [​IMG] ..a ešte padnú.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Také mám po dnešním lovení 34 perliček. Takže na řádky už je, určitě dopadají i na nějaký nákup v obchodě..
     
  3. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Jak je možné, že mi při takovémto zásahu vypadne makrela?
    [​IMG]
    Podle tabulky by to možné být nemělo o_O Nebo jsem špatně pochopila, co je perfektní místo?
    [​IMG]

     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - ahoj, myslela jsem si také, že při takovémto záseku by makrela vypadnout neměla o_O
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    akurát sme sa s medveďom prechytali k prvému riadku:D

    [​IMG]


    aj návnad už bude mať viac, tak nech máme všetci čo najlepšie úlovky8)
     
    Naposledy upraveno: 27/6/24
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    První řádek do stonku doma, pikolka doma a mám 14 perel na druhý řádek, tím pro mne může akce skončit ;) víc jsem ani nechtěla. Na vedlejší to jde hůře, tam ještě nemám ani na oba stonky, vůbec mi to nepadá
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Stonek aktivován :)
    [​IMG]
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neměl by bejt v kategorii ostatní ?!?
    [​IMG]
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Po dnešním lovu a prvním aktivovaném stonku asi takto :)
    [​IMG]
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, zakoupený první řádek, pikolka, zbývá prozatím 24 perliček.
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já blbka přehlédla, že na stonky jsou potřeba perly a utratila je v obchodě :(. První řádek ale už stonkuje a na druhý pravděpodobně se perly také najdou. Mám jich 5, další 4 budou v příští akci, takže mi bude chybět 5 perel. Předpokládám, že je ještě ulovím ;). A s tou trefou do zeleného ..... myslím, že je úplně jedno kam se člověk trefí. I na ten nejhorší zásek mi dal systém 3 Merlíny. Takže to bude nastaveno jako s KŠ.
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Sláva konečně otevřeno :) a řádek jdu aktivovat :)
    [​IMG]
    Perel zbývá[​IMG]
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Dneska chyceno dalších 6 perliček, ale i ostatní odměny se hodí :music: Jako například 20xSK, 2xPL a podobně ;)
     
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Dneska super berou, asi to bude tím ochlazením. A to jsem na břehu seděla jen chvíli. :)
    [​IMG]
     
  15. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Prepáčte, ak som nehrala Chyť ma, už túto hru nedobehnem ?
    Ale mám Televízne žetóny, tie mi neakceptuje :oops:a neotvára okienka. Je to za trest, že som neplnila Chyť ma ? :sleepy:
    Ďakujem
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dingičko - ahoj, pokud neplníš všechny části této akce, tak nezískáš všechny žetony, které jsou potřeba k jejímu splnění, to je logické - neplnila jsi od začátku, tudíž nedojdeš na konec. Ale máš aspoň odměny z těch jednotlivých akcí, které splníš ;)
     
    lacrima, dingičko a -Jara05- tohle ocenili.
  17. pavelpg

    pavelpg Pisálek fóra

    mám 30 perel, ale netihl jsem Chyť mě, všechny ostatní políčka mám otevřené kromě těch 3, ale za perly mi nejde vyzvednout stonek 1, ale to políčko nevyžaduje žeton, chce perly, těch mám dost a otevřít nejde, poradí mi někdo? dík
     
  18. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pavelpg, keďže si nesplnil prvú akciu, ostala ti zamknutá cesta k riadku, všetky bubliny okolo riadku musia byť odomknuté, len perly, bohužiaľ, nestačia.
     
    lacrima, dingičko a -Jara05- tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) už se to tu psalo, že stonek "Farmářský pohár"1 by měl jít mezi ostatní pro bonus 100% a ne v předmětových.
    Některé předmětové jsou krátké a i večer jich odkliknu přes osmdesát (asi víc), je škoda o to přijít pro tento nový stonek :p ;)


     
    lacrima, Prepperka a kaolín11 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evainfo
    Musíš si dát nepotřebné řádky do obíbených a máš po starostech!Oblíbené řádky sklízím několikrát denně.V postatě kdykoliv si vzpomenu!
    Jinak si myslím že "již brzy" to bude opraveno!xD
     
    lacrima, evainfo a Prepperka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.