Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem odkryla první 3 náklady a žádná sláva - 1x lenochod + a 2x oranž.koala. Ty koaly jsou fajn, ale kvůli nim jsem na nádraží nepostávala ;)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Snažím se co to jde, něco i za FL a něco i s brzkým odkrytím a poníci v nedohlednu, je to jak s minulýma stromkama na farmě, taky se nezadařilo a jela jsem o 106, tak to už fakt přestává bavit, náhoda nah.... nanic
     
  3. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    3 x mořský koník mám velkou radost, od žlutých stájí a výroben lišta vyčištěna a úroda velká i růžovky se objevily.
     
  4. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Tak a už som sa aj ja dočkala morského koníkaxD
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, tak mi vláček zatím přivezl 1x mořského poníka. ;) Žluté plameňáky a hrochy zatím ne.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já se fakt picnu.Včera z 25 urychlenejch 1 koník a dnes z 6 normálních 3 koníci. Neuvěřitelné...
     
  7. kluk10

    kluk10 Pisálek fóra

    Tak z 20. stájí jeden koník a žlutý hroch . Zbytek pojede vlakem zase zpátky :)
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Když jsem posledně psala, že oranžové koaly jsou sice fajn, ale nejsou mým největším přáním, nemyslela jsem, že mají přijet oranžoví velbloudi a opice!!! :mad: ;)
    Chtěla jsem toho MOŘSKÉHO KONÍČKA, PROSÍM!!! :cry:
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kiki2305, když budeš křičet, tak ho zaženeš, přece jen je to ryba, i když divná xD musíš šeptat, případně mlčet a dál plnit vlak 8)

    Ale slibuju, když ti nepřijede, tak jestli půjde darovat, tak to druhé akvárko, co mám na plantáži, bude Tvoje ;)
     
  10. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    mořský koník poprvé po asi 150 chlívkách ...děsný to nakládání, tak ještě dalších 150 abych měla aspoň dva ;):music:
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Y_n_O, díky, jsi zlatíčko :)
    Ale já křičím na toho mašinfíru, je nějakej divnej :p - přesto dál štosuji vlak, však je toho v liště habakuk.
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem neodolal a dal vic nez desitku staji a jsou tam dva... no prestal jsem dalsi expresy vysilat, budou dalsi moznosti a jeste par jich mezi tim dobehlo a budou dalsi prekvapeni... celkem slusne i ruzovy (u toho co mam uz neonky) ale i tak se hodi, kdyz je nutne rychle doplnovat...
    Spokojenost, ne jako minule :)
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kiki2305, vydrž, je to doufejme hlavně o udolání mašinfíry počtem nákladů. Já jsem byla připravená taky houknout, kam to vozí, když výše čtu od Barolanda, jak mu to valí :), tak si to asi rychle přehodnotil a jako patnáctý náklad mi nechal toho koníčka vylíhnout :inlove:.
    A fakt neboj, oranž. opice i bloudy mám taky a taky oranž. slony a ++papoušky. Asi aby pak to akvárko doopravdy vyniklo. xD

    Tak já budu každopádně vozit dál, něco růžového nebo červeného, ba i oranž. tuleň, delfín nebo výrobna by mě potěšilo. A to zvířátko jménem poník brášku uvítá.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Maxula - na Baha, v liště u stájí - Tajemný náklad.
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  15. Maxula

    Maxula Pisálek fóra

    Y_n_O Díky
     
  16. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Pošlu oranž. stáje a dostanu žlutý hrochy a žlutý plameňáky :cry:
    Končím.:oops::oops:
     
    sisinka a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dadunek a proč? Když pošleš ty oranžády, asi je nepotřebuješ. A žluté vylepšení tajemnic má kratší čas, než základní jezero a jezírko. :oops:
     
    -Kuteno-, Skali a -migos- tohle ocenili.
  18. frufrukat

    frufrukat Pisálek fóra

    Jedu už od začátku, něco jsem urychlila i floreny a asi po 50 stájích koník nikde
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    frufrukat: Ale do konce akce je ještě spousta času...
     
  20. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    já zase hrochy, krokodýly a plameňáky, žádny mořsky koník
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.