Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravím farmári tak ako sa darí :D chcem sa opýtať adminov či ide v exprese objednať si naraz viacero tých tajomných chlievov, už ma to nebaví robiť to po jednom veď strávim pri tom pol dňa
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tronaldo55: Nejde, to by tak pak "namrskal" každý a bylo by :)

    Žlutá šepleť komplet odvezena.... (za FL), přijíždí mi do HK chlap domů, takže na farmu skáknu jen sklidit a otočit, pak půl hodinky večer... V pondělí opět odjíždí na celý týden... farmička tak jde trochu stranou....
    Teď posílám výrobny mléka kozího a kravského, vajec a medu... když máme ty stromky... jinak si je nechávám... (+ oranž. a červ. a sámo růžové. Jen ty mám pouze 2)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
  3. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Včera mi jezdil jeden oranžový sloní výběh za druhým. Dnes jsem povýšila a jezdí červený xDxDxD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem doexpresovala rychlostylem, už budu posílat jen pravidelnou hodinovou lokálku pro dočištění lišty xD

    [​IMG]
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dva ? ty buržouste ! :p

    EDIT : Já chudý bezzemek ? jaké já mám plantáže,dyť i do vejmenku mě zatéká...asi ten mramor špatně odizolovali..

    EDIT 2 - tak vše odvolávám...po čtyřech hodinách sem odklik ++papagáje a teď po další hoďce druhýho koníka.
    Kdybych věděl,že normálně chodí ob jedno,žádné florenové urychlovadlo by nebylo.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Někdo má plantáže, někdo akvárka...

    EDIT: no vidíš, kdo si počká, ten se dočká xD
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
    Prepperka, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, poslala jsem padesát vláčků, jsem spokojená mám všechno, co je nového a k tomu i růžovky! Ode dneška budu posílat expres už jen co hodinu. Zda, se ještě poštěstí a získám k poníkům kámoše uvidím. :)
     
    maribeja, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ještě by mohly vrátit intersemenáček, protože těch stromů - jak obyčejných, tak xl - mám doslova stovky.

    Momentálně jsem spokojený, protože z lišty zmizelo asi 50 žlutých upgradů. Ještě jich tam je pořád dost. A to jsou jen žluté. Oranžových mám taky spoustu.
    U výroben mě ten stav upgradů až zarazil. Žlutých Bobřích pil mám 19, Rodeo ranče 9, Výroben vajec 8 atd.

    Vlak nakládám tak, že vezmu jednu výrobnu + 2 chlívky. Hodnota se usídlí na krásných 630.
     
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, zatím posílám orient expresy. Odkrývat budu, někdy v týdnu. Nejhorší je se u toho koncentrovat -.-.

    Těm co se zadařilo gratulace.

    prozatím
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  10. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Mám odoslaných a odtajnených 22 vláčikov a ani jedno akvárko:wuerg:. už neni FL, tak budu chodiť po jednej hodine ďalej. Som zvedavá, či sa šťastie unaví a sadne aj na moju farmu:p
     
    maribeja, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) 3x koník-poník, 2x růžové pandy, 1x růžoví velbloudi a opice, několik žlutých hrochů a plameňáků, to by šlo, jen to zadávání je strašně uživatelsky nepříjemné xD... v liště skoro nic neubylo - ještě mám 100x žlutou výrobnu vajec (ta mi padá neustále na kole štěstí/neštěstí)
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Medvánek tak to sa máš čo otáčať.Ja ešte vlak nakladám,ale iba ak si spomeniem.Však musím nechať niečo aj do budúcnosti.To nakladanie ide ako spomalený film:):).
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mám 70 tajemna v liště,odtajňuji po 5 kouskách a 2 poníci(koníci)jsou už na ploše.Zatím stále ještě moc žluťásků v liště ale už posílat nebudu,lišta by se zase moc naplnila kdoví čímxD
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po včerejším nečekaném kvíknutí morčátka si mohu dnes pro změnu zanotovat:

    Sedlák, sedlák, sedlák, sedlák má koníka,
    sedlák, sedlák, sedlák, sedlák se má...
    sedlák má
    koníka, radostí zakvíká
    (jak morče),
    sedlák má koníka, sedlák se má!


    [​IMG]
    Tak snad se to podaří i ostatním... ;)
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    že já bl to včera urychloval...dnes sem odtajnil 3 (4hodinové) a z toho 2 koníci.Maj hru doře nastavenou - kdo spěchá,ten si připlatí a to nejen v urychlení času,ale i v počtu pokusů.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) by jeden nevěřil, co se do lišty vejde a většinou je to z kola neštěstí. Začala jsem až večer plnit vláček u pávů, pak bobříci, oslíci, pštrosáci a dál jsem se už nedostala. Získaných 130 tajemných a až ráno je začala dávat na plochu kvůli stromkům a reprákům :D. Už neurychluji, ale něco se ještě nasbírá. Mě se žlutí hrošíci a plameňáci líbí, protože je ještě nemám a až jich bude moc, půjdou zase do příštího Expres-vláčku :p. Bylo i několik žraloků, 5x růžovky, 2x oranž. delfínci - to taky moc potěšilo a hlavně 10x akvárko xD xD páni ... baha vánoce, aneb radost závisláka :p ... to chce další zvěřinec ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Už vlak neurychluji a když si vzpomenu, pošlu další. Jsem moc spokojená z akvárek, ale je lišta zase plná jak byla xD :p
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    evainfo jestli jsem dobře počítala, tak těch růžovek máš 6, 3 x opice, 3x pandy ;) Gratulka.

    Jinak posílám i hodnotu nad požadované a o dost...nechávám, jen to, co by mohlo být užitečné. Zatím tedy i oranžové výběhy a dílny, neb na červené a růžové je kolo dost skoupé. A tajemky jakbysmet.-.-
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
  18. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawky,,Tak ja môžem poslať aj diamantový chlievik vždy mi príde baraní luft:wuerg:
    Ale aj tak budem skúšať ,,vám majiteľom morských koníkov gratulka :)
    Všetkým držím paľšoky :)
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Tak zde je výsledek dalších 105 tajemných nákladů. Cílem bylo získat alespoň 3 další poníky, abych naplnil zvěřinec a to se povedlo. Bonusem je 6 růžovek a dokonce z posledního nákladu vylezli i ti oranžoví tuleni. :D Toto byla poslední várka za floreny.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Ahojky tak se dnes zadařilo růžovky sloni a velbloudy no a i koník se objevil,všem ať se také zadaří