Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A proč se ptáš vícekrát, jeden dotaz stačí, vždycky někdo odpoví... Teď jsem Ti odpovídala ve Farmorákulu, kde tento dotaz nemá co dělat...
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, o tom co bude nebo nebude, rozhoduje realizační tým této hry. Až tato akce na farmě bude v plánu, dozvíš se to v oficiálním oznámení k akcím. Stačí sledovat centrálu - akce.
    Hezký večer
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Zase expres naprd. Novinka nebo obříci žádní, kvůli XL se nestrhám a budu si lízat rány z Topky.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Farmářský expres se stromy není nic pro mne. Jó až budou chlévy, to bude vlak lítat se a tam xD
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak zase vlak zaparkuju do depa.FA+BAHA samé lištovky.
     
  6. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    expres tentokrat tak ako minule aj predminule ignorujem, nebudem posielať 5 lištoviek expresom aby som za nich dostal 1. Lište je jedno, ci v nej je 10000stromov alebo 20000. radšej si ich pošetrím, az ked bude expres vozit nieco zaujimavejsie
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Něco zadarmo pošlu.Ale je fakt trapný že jeden XL stromek pošlu a druhej mi dorazí!:wuerg:
     
  8. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    To je dobrý vtip. Hrají hlavně dlouhodobí hráči a těchto stromků, které lze získat, mají plnou lištu (včetně mě). Takže expres je mi úplně k ničemu.
     
  9. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak jsem natěšeně otevřel info o expresu, a..... ....zase nenatěšeně zavřel. Vlak nechám na zastávce, slon dostane kafe :sleepy:.
    Jó, to kdyby tam bylo něco zajímavého ....:music:
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Kouzlo expresu úplně vyprchalo...kde jsou ty časy.
    Akci ignoruji, a přitom dřív to jen lítalo, za floreny se urychlovaly další a další vlaky.... Inu bez adekvátních odměn úplně zbytečně spuštěná hra.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja vlak ignorujem už dlhšiu dobu.Poslal by som lištovky a lištovku mi pošlú späť tak to je strata času;);).
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak jsem psal,akci jsem se věnoval okrajově.Celkem jsem získal 22 nákladů.Z jednadvaceti odtajněných přišlo 7 XL stromků.zbytek XXL.
    Jelikož mám stromků XL v liště hafo,tak proč neposílat vláček zadarmo!8)
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Ahoj farmáři a farmářky

    Akce je prodloužena do 28.11.2023 do 22:00 hod.

    Také jsem se této akci věnoval jen okrajově a jinak jsem ani nemohl, když mi farma víc nešla než šla. Teď, když mi farma jde o trochu lépe a chtěl jsem vlak poslat, koukám, že už nejezdí. Navzdory oznámení, že akce je prodloužena. Že by dnes nebylo 28. 11.?

    E
    Trochu zvláštní návrat vlaku, řekl bych.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Expres už zase jede,tak ještě něco pošlu!8)
     
    Skali a Dob tohle ocenili.
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Super. Zítra akce na expres s chlévy. Ten mám moc ráda :inlove: To se zase rozšoupnu. Vláček bude jezdit sem a tam :music:
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Docela se těším i když to budou zase lištovky. Už jsem se připravovala na dnešek, protože v kalendáři je psaný začátek akce 14.12., ale nevadí, zítra bude více času.
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak doufám, že naložili dostatek uhlí, protože se bude hodně jezdit 8)

    Expres na stáje je super.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak posláno 88 taj. I a 82 taj. II. Většina už trůní na ploše :p Až dozrají dám info co se vyklubalo :music:

    3xPstruh 6xRůžová
    [​IMG]

    0xLuskoun 4xRůžová
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/12/23
  19. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Zas zbytočná akcia pre vyšší level.... no škoda.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka70, ty už máš určitě napečeno a poklizeno, když můžeš vyvádět takové krkolomné kousky na Farmě xD Přeji pěkné úlovky.
    Já mám sice lištu plnou braku, ale zapomínám to nakládat do vlaku... Čučím na seriály na streemovací službě a bez budíka bych ani po čtyřech hodinách nesklidila, ne tak každou hodinu plnit vagóny ;) A zlaťáky za urychlení (když si vzpomenu) nedám, moje hanácká přirozenost tomu těžce odporuje :)