Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Njn, nic zajímavého z tajemnic nevypadne. Nicméně budu posílat kvůli tajemnicím na baha. Zisk možných XXL bude dobrý na protihodnotu i na zisk BZ při sklizni...., ale rozhodně vláček nestrhám a nebudu urychlovat za floráče. To by tam RT museli hodit něco mnohem zajímavějšího.:music:
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už to jede, už to frčí, na Baha roste. Když si vzpomenu, expres se rozjede,některých stromů mám hafo z kola.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Pokud by byla nějaká novinka, tak bych i poslala :p
    Urychlovat se mi nechce a kvůli těm pár stromkům nebudu hlídat vlak každou hodinu :music:
     
  4. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak jsem skusila se zbavit hlavně Javor cukrový a Mandlovník, Jedle a Ořešák těch je vždy děsně hodně. Co se mi vrátilo 6x javor cukrový zpět a 4x Mandlovník tak takový mizerný expres mě přešel dříve byl super i novinky a v poslední době to stojí nechci říci za co velebnosti ...to by se asi RT nelíbilo vůbec. Příště aspoň vím že vynechávám pokud to bude jak nyní. :wuerg::(
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pár sadeníc som si vymenil aj ja a ešte niečo aj príde.Ja sadenice neotváram hneď,niekedy ich náhodou objavím aj po mesiaci a vtedy sa mi často podarí získať aj niečo nové,ale často je to tiež samá lištovka.
     
  6. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Tak za mě docela propadák, vždy nejvyšší hodnota, z 8 sazenic jen 1 XXL strom, zbytek XL, škoda, že to nebylo jako u stájí, že šly získat jen XXL nebo oranžové a růžové upgrady.
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    FA+BAHA samé nepotřebné lištovky,nepojedu.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Farmářský expres na stromy pro mne není zajímavý. Takže vlak vypravovat tentokráte nebudu :music:
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Farmářský expres, to bývala moje oblíbená akce ale s touto nabídkou??? Dát tam 1-2 novinky jedu jak drak, je co recyklovat ale takto je to akce o ničem.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zaradovala jsem se, že po dlouhé době budu mít na expres čas, i nějaký florenek stromečky urodily, ale po prohlídce nabídky zas nebudu dobíhat narychlo, jen když si vzpomenu, různých starožitností je v liště dost a pár žakarand, ravenal a rumělkových dračinců XXL by se ještě hodilo, ať mám v pralese stejnoměrné dozrávání :)
     
    -Jara05-, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nač?!?
    Díky novému stromu na bahamce,tahle akce nemá žádný smysl.Příště,při zavádění novejch věcí,kapku přemejšlet!:p
     
  12. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Pokud to má smysl po těch komentářích přede mnou... Express bez novinek, kašlu na to.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som už 3 x odignoroval expres a teraz to nebude inak.Naložím 6 ks lištoviek a 1 dostanem tak to ma nebaví.A to je aj v akciách tam tiež dostávam lištovky:sleepy::sleepy:.
     
  14. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Takže tam nové stromy nebudou?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GreenShadows - ahoj, zde (klik) máš kompletní nabídku, co můžeš z vláčku získat :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj, asi si stromy nechám na zelené hnojivo do protěžového údolí.
    Vlastně jsem ráda, že tam není žádná novinka.
    Přeju, aby Vám přijely stromky, které očekáváte.
     
    -Jara05-, radyn.m a bačkora85 tohle ocenili.
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem už přestala posílat vlaky se stromy, protože se mi vracely zpět v podobě sazenic, a to nemá smysl blokovat si pole, tyto akce by měly v RT přehodnotit, je to zbytečná akce, troufám si říct, že skoro pro všechny farmáře.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    fany2020: já mám taky sazenice, jako všichni; až bude čas a místo, tak je odtajním. Však u vlaku se tě to ptá, jestli chceš vyměnit protihodnotu za sazeničky z Baha, z Farmy, v jaké hodnotě... No a doufám, že tam nějaká ravenala xxl nebo něco dalšího xxl bude.
    Nevidím důvod, proč akci nějak přehodnotit. Kdo v ní má co získat, zkusí. Kdo ne, vynechá...
     
    fany2020, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    zklamal mě expres,že tam nejsou novinkyproto jsem koupil balíčky na jistotu a ze 60rostlinek ani jedna novinka,to dřív nebylo
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj preco nie je farmarsky expres.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).