Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    cpu tam všechno žlutý bohužel mam sklerozu tak vždy zapomenu po hodině pěchovat vlakxD
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Poslaných 37 nákladov tak som zvedavý čo z toho bude.
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    náklady dali samé sokolie hniezda II, ďalej morčatá oranžové a 1 pavučiareň III. Za mňa úspech
     
    -Jara05- a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Je to sice slabší, ale nestěžuji si ;) Vše od oranžové výše, je u mne vítáno :p
    Stačí +100% výnos a ze dvou jsou hnedle čtyři :D Zajímá mne hlavně červená pavučina a červený tučňák :music:
    I když u něj beru cokoli, protože jsem jich před akcí měla pouze 8ks v základu:sleepy:
    Už se mi jich podařilo získat 5ks :inlove: Počet tajemnic na jejich získání byl 82ks -.- Rozhoduju se, jestli ještě něco poslat :wuerg:
    Možná, ráno moudřejší večera xD
     
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, tak jsem také vypravila nějaké expresy. Asi jsem se uklikla a místo výběru chlívku jsem rovnou klikla na za 40 florenů. Tak pozor, ať Vás to mine. Baha dala růžové anakondy a mimo dalších červených stájí 3 anakondí a 4 tučňáky. Na farmě jsem odklikla růžové chlívky 2x koně, 1x chameleona, včelí úl, bobří hrad a kozí a 3 pavučiny červené. Oproti kutilce mi nevypadly červené kočičky, medvědi a pávi. Oranžoví bažanti vedli. Přeji příjemnou hru
    No koukám, něco se nepovedlo, jdu to napravit.
     
  7. miska006

    miska006 Pilný autor

    Zdravím,
    naozaj nie je možné presvedčiť majitela hry,nech zavedie "hromadný rýchly zber " v počte aspoň 10ks ,netúžim stráviť nedelu pri tých stovkách upgrade žltých výrobní peria,mlieka,..???
    Niekde okolo 100 ks tajomný náklad skončím,viac na to nezmyselné všetko potrvdzovacie klikanie nemám nervy a čas..
     
    ezzra, polacka a tronaldo55 tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník s expresem :) hned ráno při vstupu na farmičku jsem uviděla reklamní Billboard a nevím, kdo to byl? xD nepřesvědčilo mě to, na perón nejdu, je tam zima a snažím se vypotit chřipečku :p


    [​IMG]

     
  9. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Za mne by ten expres mohl zůstat aspoň měsíc nebo bych uvítala i dražší náklady, mám lištu narvanou žlutými dílnami (např. 105 žlutých střižen ovčí vlny a podobně) a ráda bych se jich zplela. Tak to, prosím, vyřiďte na patřičných místech. Děkuji a přeji hezké farmaření :)
     
    polacka a -Jara05- tohle ocenili.
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. A to já zas honím vlak po farmě co se dá a jsem spokojená :inlove:
    Spousta růžových výběhů, červených tučňáků a pavučin, oranžových morčat a chobotnic :p
    Vždy jsem dávala rovnou celou plochu. Na Baha tj. 41 polí ;)
    Nejlepší výsledek z jedné plochy na Baha. 2x anakonda, 1x žralok, 1x krab, 1x papoušek a 2x tučňák :music:
    [​IMG]
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Expres nejedu, sazeničky nekupuji, jako obvykle, není tam nic, o co bych stála ;)
     
    barca279, 007lala a -Jara05- tohle ocenili.
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak to já vláčkem jezdit budu;) Z farmy bych chtěla ledovou jedli a žluté lapacho XXL ty nemám a na baha bych byla ráda, kdyby vláček dovezl bismarcovu palmu a růžový banánovník XXL. Stromů v liště ja hodně, tak zkusím štěstí:)
     
  13. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Mno. Tak vlak neveze nic lákavého. A myslím, že nikoliv poprvé. Dříve jsem tuto miniakcičku milovala, ale dnes ..... Pro nižší levely určitě super, ale pro hráče matadory už málokdy poutavé. Milý RT, občas prosím, myslete i na nás
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nedostatku času jsem poslal pouze 35 vláčků. Stále doufám,že někdy v budoucnosti bude možné za FL vypravit "hromadný" vlak!:) Nebo třeba jeden vlak s více vagóny!8)
    Jinak jsem posílal jeden XL stromek z farmy a nechal si dovézt sazenici na bahamku.:)
     
    coneznam, polacka a -Jara05- tohle ocenili.
  15. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Za mě by mohl být vlak klidně zrušen, ty kvanta odpadu, které mám v liště společně s odpadem, který přiváží, je lepší hodit rovnou do koše. Ten bych brala, prostě delete a nepřekáží.
     
    coneznam a barca279 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vypravila jsem asi 50 vláčků s xl stromy, kterých mám plnou lištu. Bohužel se tentokrát vraceli buď zase XL, nebo XXL stromy, které nepotřebuji. Z novějších se nezadařilo nic. Poslední dva dny už jsem to vzdala a vláček jezdil prázdný.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bývala to moje oblíbená akce. Dokud jsem sbírala alespoň vylepšení na stromy. Teď mi stačí základ, když se náhodou nespletou a nepošlou něco nového. Sbírku jsem dávno zrušila, rozposílala těm, co to potřebovali a teď na to smolím. Ono to občas z odměn v akcích taky padne. A protože družstvo obcházím leta letoucí uctivým obloukem, ani z toho nemám tiky :)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, ale XL je někdy i pro mě novinka, třeba teď vyrostly 2 lípy XL, měl jsem jen základ, mě vláček nevadí a rád si počkám na překvápko.
    I na Baha byl strom XL nový, ale můj psí mozek si jej momentálně nevybavuje a hledat se mi nechce ;).
     
    kaolín11 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    ahoj.Chcela by som vas, poprosit o farmarsky expres pre zvierata.Mohli by ste sa teraz zamerat na dielne,aby mohla z vlaku vypadnut aj nejaka ružova dielna.dakujem
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sophiastanka, možnost Farmářského expresu na zvířata pravidelně reportujeme. Růžový upgrade dílny v něm bohužel získat nejde.



    Ať vás síla provází na všech cestách